56
  • 56 55:22
    Tomáš HANÁK

BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice 2:8
branky: 15. Jakub Hromada, 52. Jan Denemark - 1. Jakub Kolísko, 6. Bohumil Piskáček, 14. Filip Langer, 25. Martin Šindelář, 35. Jan Kolísko, 36. Bohumil Piskáček, 52. Martin Mühlfait, 55. Pavel Sládeček; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 28 - Lukáš Kříž 15, Tomáš Jurco 5; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:2
60:00 Střely celkem BA 22 Tatran 36
59:59 Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
58:10 Utkání se už spíše dohrává. Nic nenasvědčuje tomu, že by se skóre mělo jěště měnit
55:22 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #97 Tomáš Hanák.
55:22 Hanák zkoušel forhandovou kličku, ale na Jurca si nepřišel a tak se skóre nemění
54:52 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #29 Filip Langer (2:8)
54:52 Tak trest nebude Tatran výhody využil a odskakují už na 6-ti brankový rozdíl
53:25 Zbytečná ztráta Fryše vyústila v nedovolený zákrok domácích hráčů a Tatran bude mít přesilovku
51:49 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #50 Filip Ullmann (2:7)
51:49 Už už se bleci nadechovali k obratu, umlčel je krásnou střelou pod víko Muhlfait
51:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jan Denemark, asistoval #7 Matěj Boček (2:6)
51:06 Boček nahoru na Denemarka , ten prostřeluje Jurca a může tak slavit první superligový gól v dresu BA
50:23 Jurco neuvěřitelně chytá Hromadovu střelu nad nohu
49:24 Hanák R. prudkou střelou nad
48:11 Hromada z dobré pozice těsně vedle
47:21 Obuškevič z brankoviště trestuhodně nad
45:50 Jurco si hned připisuje zákrok a vysílá kupředu Šindeláře. Ten to zkoušel na Korbera mezi nohy. Ten si to, ale pohlídal
45:41 Čtvrtá část utkání úspěšně zahájena
45:40 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Tomáš Jurco družstva Tatran Teka Střešovice
45:40 Kříž už opouští hřiště a pomalu se můžeme chystat na restart zápasu
45:40 Stále čekáme na příjezd záchranné služby. Utkání se tedy prodlouží o minimálně dalších 15 minut.
45:40 Utkání se nám nejspiš trochu prodlouží, jelikož se čeká na příjezd sanitky.
45:40 Hanákův nechtěný kopanec do Křížovi hlavy nevypadal úplně hezky. Snad bude v pořádku...
44:34 Domácí hrají na dvě lajny, tak uvidíme jestli jim to pomůže
43:24 Akce 2 na 1 končí na Fryšově špatné nahrávce
42:00 Burian se pěkně rve proti o hlavu vyšším protihráčům
40:33 3. třetinu začali domácí hodně zostra. Uvidíme po roce opět obrat proti Tatranu?
40:01 První buly 3. třetiny pro hosty
38:39 Téměř prázdná brána pro Fryše...opět vedle...
37:42 Pěkná akce Tatranu z první končí Langerovou střelou v boční síti Korberovi branky
37:01 Fryš opět do bloku
36:04 Fryš v tutovce hodně trestuhodně neproměňuje. Burian, který byl připravený zakončovat do prázdné, koukal hodně vyčítavě
35:02 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:6)
35:02 Němečkova přihrávka, která prošla snad přes troje jesle končí na Piskáčkově čepeli a ten se golfem nemýlil
34:08 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #20 Jan Kolísko, asistoval #44 Petr Novotný (1:5)
34:08 Krásná akce hostí až do baráku a hosté odskakují již na rozdíl 4 branek
31:09 Píchovi sjela střela z čepele a jeho chyby se pokusil využít Kolísko, ale na Korbera si nepřišel
30:23 Píchovu ránu v klidu chytá Kříž
29:34 Vyloučen hráč #99 Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
28:52 Hanákovu nebezpečnou ránu vyráží Kříž
27:12 Rozhodčí odpískal Hromadovi chybně faul na nebezpečném místě před domácí bránou. Nicméně si svou chybu po chvilce uvědomil a faul odvolal. Velice sympatický okamžik
26:10 Hánákovic domácí lajna je tradičně velice aktivní a je jen otázka času kdy jim to tam spadne
24:29 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (1:4)
20:01 První buly druhé třetiny pro hosty
20:01 Jelikož domácí Denemark v poslední vteřině hodně zbytečně odehrál míček vysokou holí, začnou hosté v početní výhodě.
20:00 Střely po první třetině BA 6 Tatran 13
19:59 Vyloučen hráč #10 Jan Denemark družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká florbalka
19:05 Hanák T. se skvěle prosmýkl v rohu a připravil to téměř ideálně Novotnému. Ten to buhužel pro domácí, ale nečekal
15:40 Hodně propagační zakončení od mantinelu Hanáka T.
14:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #7 Matěj Boček (1:3)
14:01 Pícha teď napravil svou chybu a vyslal dlouhou přihrávkou do předu Hromadu, který se for-handovou kličkou nemýlil
13:50 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer z trestného střílení (0:3)
13:50 Po fatálu Píchy zatáhl za záchranou sekeru Burian a Tatran tak pojede trestné střílení, které provede Langer
12:30 Přesilovka domácích je zatím dost nemastná neslaná se spoustou ztrát
11:15 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
11:15 Pošťuchování mezi Navrátilem a Ludvíkem končí vyloučením hostujícího hráče.Uvidíme jestli dokáží bleci využít početní výhody a dát tak kontaktní gólho
10:31 Vývoji zápasu by asi nejvíce odpovídalo držení míče. Dle mého odhadu to je tak 75:25 pro Tatran
10:16 Domácí v plném počtu
09:28 Šindelář z brankoviště míjí branku. Nutno podotknout, že to byla těžká situace
08:14 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
08:14 Po sečtení několika ostrých zákroků si Pícha půjde na 2 minuty odpočinout
07:33 Signalizovaná výhoda pro Tatran
06:24 Pěkná individuální akce Buriana končí střelou nad
05:09 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček bez asistence (0:2)
05:09 Piskáček se ocitl mezi dvěmi domácími hráči na středu. Ten se s tím, ale vůbec nepáral a z otočky vymetá Korberovi levý horní roh branky.
03:30 Výtečný zákrok Korbera proti Němečkovi
02:37 První střelu domácích si připisuje Pícha. Ta letěla bohužel pro domácí vedle
02:00 Velice dobré střídání hostí končí neuznanou brankou.
00:55 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #29 Filip Langer (0:1)
00:55 Po chybné rozehrávce domácích se hosté jednoduše dostávají do vedení. Autorem branky je hráč číslo 28 Kolísko
00:20 Zápas začal hodně z ostra a Pícha už poslal prvního hráče Tatranu za mantinel
00:01 Úvodní buly zápasu pro Tatran
00:00 Vítejte u dnešního zápasu. Ještě než zápas začne, uctíme minutou ticha včera tragicky zesnulého Michala Rebra