57
  • 57 56:57
    Tatran

Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:2
branky: 23. Ondřej Sádlo - 7. Jan Natov, 30. Martin Tokoš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 11 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:0
60:01 Věřím, že jste si dnešní utkání náležitě užili. Děkuji divákům i čtenářům za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostí
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
60:00 Počet střel celkem: Tatran 13 - Mladá Boleslav 13
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 4 - Mladá Boleslav 4
59:59 Nervy do posledních vteřin, frustrovaní hráči na obou stranách, křičící lavičky. To byl krásný závěr, bohužel pro domácí fanoušky však srovnání stavu nepřišlo. I tak to byla poměrně pohledná a akční hra. Tatran je tak podruhé v sezóně poražen, naopak Boleslav se bodově na Tatran dotáhla.
59:12 Pánek trestuhodně promrhal šancí srovnat stav utkání.
58:14 Bauer ve snaze chytit míček ve stoje zkosil hráče Tatranu.
57:52 Boleslav ukrajuje vteřinky do konce zápasu na polovině Tatranu.
57:16 Kříž opět ze hřiště venku.
57:07 Ztráta míčku domácích vhání Kříže zpátky na hřiště.
56:57 Timeout Tatran Teka Střešovice
56:57 Tatran v šesti.
56:57 Domácí si berou čas na poradu, aby se pokusili něco vymyslet na Boelslav.
56:23 Němeček z poloviny hřiště hodil žabku, kterou chytá Bauer.
55:30 Tatran přežil oslabení.
54:52 Němeček se hnal za míčkem, u mantinelu se střetl s Řehořem. Rozhodčí nejprve signalizovali vyloučení Řehoře, ale po objasnění situace od trestu upustili.
54:01 Kříž nejprve zlikvidoval střelu Suchánka, a poté ještě další vyloženou šanci Boleslavi.
53:29 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
53:29 Langer neudržel nervy a naskočil do hráče u mantinelu. Dvě minuty na trestné.
52:45 Na hřišti se množí osobní souboje, které zavání trestnými minutami.
51:54 Sládečkova střela rozduněla vestu Bauera.
51:07 Tokoš skoro zbořil Němečka na mantinelu.
49:55 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
49:55 Řehoř až příliš zatahal za brzdu, přesilovka číslo xy pro Tatran.
49:23 V akci je nyní také naše zdravotnice a mop kvůli vytření hřiště po pádu hráče.
49:13 Gruberův únik likviduje Kříž vyjetím z branky. Ukázkové zmenšení úhlu.
48:19 Havlas přestřeluje hřiště.
47:13 Němeček ve skluzu hasí možnou křižnou přihrávku.
46:45 Na obou stranách se odehrávají sprinterské souboje o každý centimetr na ploše.
45:30 Honza Kolísko promarnil šanci zavěsit téměř do prázdné brány.
45:15 Na ploše se nám trochu přelidnilo, ale píšťalky rozhodčích zůstaly němé.
44:38 Domácí jsou už delší dobu zavření na vlastní polovině a nemohou se dostat ven.
43:18 Střelu Honzy Kolíska zastavila hruď Curneyho.
42:58 Bína netrefuje zařízení.
41:33 Tokoš vyčkával a úpěnlivě dorážel, ale Kříž se nenechal vyvést z rovnováhy a trpělivě vzdoroval.
40:41 Malá domů, míček v nebezpečné blízkosti u Bauera pro Tatran.
40:01 Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době pro sebe získává Mladá Boleslav.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 4 - Mladá Boleslav 5
39:59 Tokoš se u mantinelu v kleštích mezi Tlapákem a Šindelářem dokázal vymotat zpátky na svoji polovinu a ponechat si míček v bezpečí. Do poslední třetiny jdeme za stavu 1:2 v neprospěch Tatranu. Uvidíme, jestli dokáží svěřenci Milana Fridricha zavelet ke zdramatizování utkání a obrátit vývoj zápasu.
39:09 Sládečkovi odskočil míček a když se jej snažil zachytit, zahrál nad hranou mantinelu, a tedy nad úrovní kolen.
38:30 Teď se hráči na hřišti úplně nemohli domluvit, kdo se dotkl míčku naposledy. Rozhodčí jednoznačně ukázali pro hosty.
37:10 Suchánek-Tokoš-neskutečný tygr Kříže.
36:27 Vítovec zkusil dělovku z půlky hřiště, poslal míček do rohu hřiště, kde si míček sice přebral jeho spoluhráč, ale zároveň obklopený záplavou hráčů hostů.
35:40 Kříž v situaci dva na nikoho, kdy byli plně rozeběhnutí Suchánek s Bínou, hasí požár na výbornou! Za to si vysloužil ovace od střídačky i pořadatelského stolku.
34:52 Vyloučený Tokoš vbíhá na hřiště a Mladá Boleslav si může připsat další úspěšně odbráněné oslabení.
34:22 Meliš po křižné přihrávce trefuje tyčku za Bauerem. Boční a z venkovní strany.
33:52 Kříž po brejku zachraňuje situaci.
32:53 Tokoš odhodil míček do autu, ale protože měl rozehrávat Tatran, je to posouzeno jako zdržování hry. Přesilovka pro Tatran.
32:52 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
32:52 Meliš trefuje Bauerovu hruď.
32:15 Sládeček vytlačil Komárka ze středu hřiště ze střelecké pozice.
31:13 Míček nechce Tatranu lepit na čepelích, stále jim je přeskakuje a obvykle končí u hostů.
29:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #10 Mikuláš Komárek (1:2)
29:52 Tak to byla smůla! Kříž první střelu Tokoše dokázal na boku vyblokovat, ale následně se míček vrátil k Tokošovi, který jej dokázal přehoupnout přes Křížovy nohy. Hosté tak opět odskakují do jednogólového vedení.
29:25 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím ani jeden tým ne a ne zakončit.
27:58 Havlas zkušeně sebral míček Krzyžankovi, poté ustál souboj u mantinelu.
26:30 Kříž v sedě a na boku vyrazil několik dorážek od Grubera.
25:26 Natov skončil zabořený v mantinelu u střídačky domácích, ne svým zaviněním.
24:30 Ullmann chtěl vyslat Honzu Kolíska do úprku, ale bohužel míček odskákal do autu.
24:07 Domácí střídačce ani hráčům se nelíbí rozhodnutí rozhodčích, na hřišti je dost hlučno.
22:39 Mezitím po opět nepovedeném buly míček patří domácím.
22:38 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #20 Jan Kolísko (1:1)
22:38 Sádlo srovnává stav utkání na 1:1.
22:27 Ullmann za brankou stíhaný hráčem Boleslavi.
21:44 Po faulu se k míčku dostává taky Tatran.
20:45 Hosté zatím kombinují na své polovině.
20:01 Buly pro začátek druhé třetiny vyhráli rozhodnutím rozhodčích hráči hostů.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 5 - Mladá Boleslav 4
19:59 Hosté si do konce třetiny podrželi míček na svých čepelích, takže se v posledních vteřinách třetiny už nic nezměnilo. Stále tak vedou nad Tatranem o gól. Uvidíme, co si oba týmy připraví do dalších dvou třetin.
19:25 Boleslav oslabení opět přežila bez gólové újmy na skóre.
19:12 Meliš rozezvonil boční tyčku Bauera.
17:25 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky
17:25 Tatran má k dispozici další přesilovku, když Tokoš před zraky rozhodčího nadzvedl hokejku protihráči.
16:34 Kříž se štěstím vyrazil míček před sebe. Domácí obrana si dokázala míček najít a zachránit situaci.
15:10 Němeček se ještě v závěru přesilovky pokusil vystřelit, ale Bauer byl pozorný. I hosté tak zvládli své oslabení bez újmy.
14:12 Kříž vyjel proti mladoboleslavským a vysoužil si za to obdiv od domácí střídačky.
13:10 Vyloučen hráč #70 Petr Krzyžanek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:10 Přesilovku si vyzkouší také Tatran. Krzyžanek zbořil u mantinelu protihráče, a tak si 2 minuty odpočine na trestné.
12:46 Langer zahrozil od mantinelu, zablokovaná střela skončila v autu, což znamená další šanci pro hráče v červených dresech.
12:00 Tatran přežil oslabení bez gólové újmy.
11:09 Tatran ušetřil pár vteřinek odpálením míčku na polovinu Boleslavi. Zároveň lajna stihla vystřídat.
10:00 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
10:00 Němeček bránnil tak vehementně, až si vysloužil dvě minuty za bránění ve hře.
09:47 Krzyžankovu střelu zablokoval zakleknutý Mühlfait.
08:38 Šindelář nevyužil příležitost k nahrávce do výhodnější pozice a pokusil se zakončit sám. Bauer krotí situaci.
07:32 Vítovec se snažil srovnat stav, ale mířil mimo branku i hřiště.
06:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1)
06:49 Kříž se nestihl včas přesunout po křižné přihrávce, a tak se boleslavští radují z prvního gólu zápasu. Prosazuje se Natov.
05:43 Zatím veškeré šance Tatranu končí buď na obranném valu hostů, nebo na brankáři.
04:35 Prohazovačka našla Grubera, který osamocen ztroskotal na Křížovi.
03:24 Dorážky tatranských útočníků ukončuje Bauer sklapnutím nohou.
02:45 Höffer střílí na Kříže, následnou dorážku Tad. Chrousta vyrazil za branku.
02:02 Už od začátku zápasu sledujeme hru ve vysokém tempu.
01:03 Havlasova tečovaná střela poprvé prověřila pozornost Bauera.
00:18 Míček už získali domácí a kombinují na své polovině.
00:01 Úvodní buly utkání získávají hosté.
00:00 Do začátku zápasu nám zbývá necelých deset minut, takže vám standardně popřeju příjemnou zábavu ať už při sledování online zápisu či video přenosu.
00:00 V neúplné tabulce Livesport Superligy je domácí Tatran Střešovice na druhém místě, kdy po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 20 bodů. Hosté z Florbal MB jsou o příčku za ním se 17 body po sedmi odehraných zápasech. Můžeme tak nejspíše čekat poměrně vyrovnané utkání na ostří florbalek.
00:00 Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se odehraje zápas 12. kola mezi Tatranem Teka Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Opět jsme nuceně bez diváků v ochozech, ale zápas si můžete užít z pohodlí domova přes online nebo video přenos.