• 60 59:04
    5:8
    (Hartman)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Teka Střešovice 5:8
branky: 20. Michal Strachota, 23. Milan Bína, 55. Martin Skřivánek, 58. Lukáš Gregor, 60. Martin Skřivánek - 5. Martin Šindelář, 13. Petr Brautferger, 18. Tomáš Navrátil, 21. Milan Meliš, 37. Matěj Havlas, 45. Pavel Sládeček, 57. Filip Langer, 58. Filip Langer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jiří Buchta 24 - Lukáš Kříž 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:3
60:01 Pozápasové rozhovory domácí a hosté
60:01 Hráči utkání SKV: Jiří Buchta Tatran: Matěj Havlas
60:01 Střely na bránu ve třetí třetině 11 - 12, celkově tedy 20 - 32
59:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #24 Petr Hartman (5:8)
59:04 Hartman využívá nepozornost Tatranské obrany a rovnou ze standartky nachází Skřivánka volného před bránou
57:41 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:8)
57:41 Zbyněk Stuchlík před bránou volí nahrávku do rohu a ztrácí, Langer nemilosrdně ztrátu trestá na druhé straně hřiště po dlouhé nahrávce Němečka
57:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #78 Michal Strachota (4:7)
56:35 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:7
56:35 Tuhle střelu už ale Buchta neměl. Langer nekompromisně vsítil vedle hlavy
56:11 SKV opět v šesti na hrací ploše
55:39 Neskutečný Buchta teď vleže rukou vytahuje míč z šibenice!
54:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (3:6)
51:42 SKV teď zoufale potřebují skórovat, aby se dostaly zpět do zápasu
51:30 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
50:38 Oba týmy využily komerční přestávku k poradám. Jelínek zúročil taktickou poradu a rozehrává rovnou za mantinel.
50:37 Brautferger teď před prázdnou bránou netrefil ani míč
49:22 Vinohrady by teď potřebovali zabrat a začít proměňoovat šance, zatím ale zrychluje spíše Tatran
48:06 Vyhrocená situace před bránou Tatranu nakonec bez gólu i vyloučení.
44:44 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #88 Martin Šindelář (2:6)
44:44 A další ze ztrát Vinohrad. Tatran neměl příliš problémů rozebrat domácí obranu včetně brankáře Buchty, který už se jen vleže díval na další branku Tatranu
43:43 Skřivánek nebezpečná střela nad nohu, Kříž vykrývá
41:15 Skřivánek teď nabídl střelu Hartmanovi, ten radši nahrává do rohu
39:59 Střely ve druhé třetině, 4 - 9
36:00 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #99 Petr Brautferger (2:5)
36:00 Havlas tečuje ve velkém brankovišti Brautfergerovu střelu a potrzuje dominanci první lajny Tatranu
35:06 Stuchlík si teď u mantinelu říká o svůj zápis to statistik dnešní hry. Doufejme, že budou spíše bodové
33:10 První lajna Tatranu dává Vinohradkým zabrat, tentokrát bez gólu
32:03 SKV zisk, ztráta do tří vteřin a střela Tatranu končící za mantinelem. Touto akcí lze popsat zatím většinu druhé třetiny.
28:39 Pánek teď vytáhl Svobodovu střelu z brankoviště Tatranu
27:19 SKV se nejsou schopni zmocnit balónu. Jediná šance na domácí rozehru je nepřesná střela Tatranu končící za mantinelem. I tak ale kontrolu ztrácí do pár sekund
26:38 Havlas teď opět dvakrát zahrozil kolem Buchtovy pravé tyčky, jednou dokonce zazvonilo břevno
24:22 Teď jsem se na chvíli lekl, že jsem si nevšiml vyloučení. Hosté drží domácí na obranné polovině jak kdyby SKV hrálo ve čtyřech
23:20 Němeček se snaží Procházkou poškodit LED obrazovky, ty jsou však na tvrdé nárazy stavěné.
22:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #29 Martin Skřivánek (2:4)
22:56 Bínova nahrávka končí v síti hostí a SKV tak využívá přesilovou hru
21:52 SKV se dostává na balón
21:29 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
21:25 A přesilovku si vyzkouší i domácí
20:30 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:4)
20:30 Po standartní situaci Tatran proměnuje druhou přesilovku
19:59 Střely po první části: 5 - 11
19:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #99 Jan Procházka (1:3)
19:58 Strachota neuvěřitlený únik v oslabení
19:17 Buchta s Lancem drží Vinohrady v předbrankovém prostoru
18:46 Vyloučen hráč #76 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
18:46 A další přesilovková šance pro Tatran
18:01 A Buchta opět vykrývá nebezpěčný výběh Havlase. Kolikrát tuto situaci ještě dnes uvidíme?
17:47 A nyní po rychlém protiútoku ve druhé vlně trefuje další branku Tatranu Navrátil
17:36 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #44 Petr Novotný (0:3)
17:26 Je vidět, že domácí chtějí, ale zatím trefují pouze první bloky
15:22 Domácí ztráta před vlastní bránou, Tatran trefuje břevno
14:48 Vnuk svým rozsahem nyní pokryl téměř čtvrtinu hřiště a zarazil tak break hostí
12:46 Utkání se začíná přiostřovat a to nejsme ani ve třetině
12:23 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #71 Ondřej Němeček (0:2)
12:23 Po sérii ztrát kolem půlící čáry Tatran třemi nahrávkami rozebírá domácí obranu a zvyšuje náskok
11:34 Kolísko hezky shodil na Langera, ten trefuje připravený blok Vinohradských
11:08 Skřivánek důrazný u mantinelu, rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
10:15 Většinu času vidíme Tatran v rozehrávce, domácí velmi zatažení
09:10 Procházka pohledný výběh od mantinelu skrze 3 obránce, trefuje však blok čtvrtého
07:27 Procházka nabídl těžkou nahrávku Stuchlíkovi, ten ze vzduchu trefuje pouze zadní mantinel
06:27 Zatím rychlou hry přesilovka spíše zpomalila. Domácí brání na své polovině, Tatran zatím střílí do svých.
04:29 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #25 Pavel Sládeček (0:1)
04:29 V nepřehledné situaci před bránou vyloučen Čuda z Vinohrad. Záhy na to Tatran přesilovku 5 na 3 využívá
04:13 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
03:58 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
03:58 A bude se vylučovat
03:47 Havlas zaváhal v rozehrávce a dal šanci Cabejškovi, ten ji však nevyužil
02:15 Balónek za bránou chytá Buchta do ruky a Vinohrady se poprvé dostávají na balón.
00:58 Buchta připisuje hned dva zákroky, když vykryl nabíhajícího Havlase před bránou.
00:01 První buly po domácí, ihned ale přichází faul a na balónku jsou hosté
00:00 Nyní již čekáme na pokyn z České Televize a zápas může začít.
00:00 Na domácí straně nastupuje v bráně Jiří Buchta, v poli pak Zbyněk Stuchlík, Lukáš Gregor, Štěpán Čuda, Marian Jelínek a Jan Procházka.
00:00 Line-up hostí: V bráně Lukáš Kříž V poli pak Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas a kapitán družstva Jan Kolísko
00:00 Domácí v posledních zápasech ztratili cenné body, které se budou dnes samozřejmě získat zpět. Naopak hosté včera odehráli vyrovanný zápas proti Mladé Boleslavi.
00:00 Dobrý den všem, kteří se nedívají na video v České Televizi, vítám vás u dnešního textového přenosu ze zápasu domácích SKV proti Tatranu Střešovice