58
  • 58 57:24
    Tatran

ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice 5:3
branky: 2. Mikuláš Krbec, 3. Josef Juha, 28. Matěj Čermák, 28. Mikuláš Krbec, 50. Michal Zeman - 11. Matěj Havlas, 15. Martin Šindelář, 50. Bohumil Piskáček; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Lukáš Kříž 14; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:1
60:00 Střely celkem: SPA: 19 TAT: 18
60:00 Střely ve třetí třetině: SPA: 6 TAT: 12 Odkaz na rozhovory po utkání ZDE
59:42 Kolstrunk z půlky netrefuje prázdnou branku.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:50 Sparta se osvobozuje, ale Tatran jde do all-in napadání.
58:31 Tatran kombinuje kolem bloku Sparty.
57:25 Tatran jde do šesti.
57:24 Timeout Tatran Teka Střešovice
57:11 Tatran poprvé v této sérii nedal góla z přesilovky.
56:35 Křenek předvedl skvělý blok.
55:11 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
55:11 Marvánek prostě nechtěl za každou cenu pustit po mantinelu hráče Tatranu a vysloužil si dvojminutový trest.
54:20 Beneš předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým.
53:51 Brautferger se dostal do úniku po Zemanově chybě. Beneš střelu kryje.
53:25 Tatran neohrozil významně branku Sparty ze standardní situace z blízké vzdálenosti.
52:41 Langerův ťukec s Havlasem málem přinesl snížení. Střelu ale vyrazil Beneš.
50:41 Zeman se pustil do dlouhého výběhu, při kterém se stihl i obtočit kolem hráče. Střela šla následně do bloku.
49:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:3)
49:45 A máme tu pátou. Zeman po zemi ze zátahu prostřeluje Kříže.
49:09 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #77 Ondřej Vítovec (4:3)
49:09 Vítovec křižnou přihrávkou našel Piskáčka, který trefil z první místo na bližší tyči.
48:20 Ve třetí třetině hru kontroluje spíše Sparta a daří se jí držet balónek. Uvidíme, zda si dokáží vedení udržet.
47:12 Kozák dostal od Juhy z rohu nahrávku na střed. Střelu z dobré pozice chytá Kříž.
45:50 Kolstrunk nezpracoval nahrávku a dva hráči Tatranu se řítili na Křenka. Z přečíslení nebyla ani střela na bránu.
45:18 Kozák z dálky trefuje jen blok.
44:02 Hráči Sparty ukázali velké sebevědomí, když nejdříve Krbec a pak Beneš si hráli z obránci Tatranu na středu hřiště.
42:40 Tatran musí dát nějaké góly, aby mohl pomýšlet na vítězství, a tak pomalu vytahuje napadání.
42:10 Sparta se drží na balónku.
41:15 Zeman vybojoval faul na sebe v útočném rohu.
40:40 Sparta nevyužila šanci 3 na 2.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Tatran.
40:00 Střely ve druhé třetině: SPA: 9 TAT: 3
39:20 Juha se neprosadil v situaci 2 na 2.
38:38 Zemanova klasika (otočka, kdyby někdo nevěděl) opět zafungovala skvěle. Napadající hráč nedostal šanci.
36:20 Sparta se v tomto zápase skvěle vrací po svých chybách.
35:22 Krbec neošálil obránce Tatranu. Kdyby ošálil, šel by sám na branku.
34:23 Čermák to zkouší zpoza branky neúspěšně.
34:01 Vítovec z dálky míjí branku.
33:53 Tatranu se nepodařilo po ztrátě Juhy využít situaci 3 na 2.
33:26 Langer se dobře uvolnil v oslabení a nebezpečně vystřelil na branku Sparty.
32:19 Skrumáž před brankou Tatranu nevyústila v gól.
31:36 Vyloučen hráč #18 Bohumil Piskáček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:36 Piskáček vyprovodil Marvánka na střídačku a rozhodčí ho následně vyprovodil na trestnou lavici.
30:33 Tatran zahrozil z protiútoku. Sparťanský backchecking ale zafungoval dobře a nic z akce nebylo.
29:20 Šindelář z úhlu přestřeluje bránu. Následně se hádal s Benešem a rozhodčím, že míček byl tečován gólmanem Benešem. Míček ale z mého pohledu neletěl ani metr od branky.
27:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #16 Dominik Beneš (4:2)
27:14 Skvělou individuální akci nám předvedl Beneš, když ho nikdo nemohl obrat o míček na středu na útočné polovině. Škoda že z jeho střely nepadl gól. Naštěstí zde byl pohotový Krbec, který míček dorazil do branky.
27:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (3:2)
27:00 Ujhelyi našel křižnou přihrávkou Čermáka, který chladnokrevně zakončil do pravého horního rohu.
26:19 Pánek nahodil balónek obloučkem do brankoviště. Nakonec se odrazil až z branku Sparty.
25:17 Krbec skvěle našel křižnou nahrávkou Kolstrunka. Kříž se rychle přesunul a střelu chytil.
24:53 Kolstrunk z výběhu trefil jen blok dvou hráčů.
23:52 Vítovcovu nahrávku přes velké brankoviště si nikdo nevzal a míček končí v rohu, kde ho Sparta sbírá.
22:18 Kozák předvedl výborný obranný zákrok za svou brankou. Střídačka Sparty to následně ocenila.
21:22 Beneš získal míček u půlící čáry na mantinelu, následně si vyjel na střed, ale střela mu sjela.
20:41 Tatran vstoupil do druhé třetiny s agresivnějším napadáním.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Tatran.
20:00 Střely v první třetině: SPA: 4 TAT: 5
19:50 Kareš se zkusil obtočit zpoza brány a zasunout míček k tyči. Kříž je pozorný a chytl míček.
19:21 Krbcovi sjela nahrávka při rozehrávce. Tatran při této příležitosti neskóroval.
18:03 Čermák si došel v útočném rohu pro faul.
17:10 Je to vyhecovaný zápas a své si o tom teď pocítil Sádlo, když po souboji s Kolstrunkem skončil na zemi.
16:42 Krbec chtěl stahovačkou obehrát protihráče, ale nepodařilo se mu to. Míček má Tatran.
15:08 Zeman ze zátahu od mantinelu trefil jen blok před ním.
14:28 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2)
14:28 Tatran má prostě přesilovky smrtící a využívá i tuhle.
13:56 Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
13:32 Piskáček si naběhl do středu a byl sesekán sparťanskými hráči. Sparta bude hrát ve čtyrech.
12:53 Vítovcova nebezpečná střela od mantinelu zblokována.
12:23 Zatím je to opravdu trpělivé čekání na soupeře z obou stran. Žádný z týmů se nikam nehrne.
10:56 Beneš zahrál příliš tvrdě na středu hřiště. Tatran standadní situaci nevyužil.
10:28 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #99 Petr Brautferger (2:1)
10:28 Havlas po dorážce snižuje na 2:1. Zatím se držet dlouho míček nevyplácí.
09:58 Sparta si zase vzala balónek na své, po gólu hladové, čepele.
09:40 Až nyní Sparta ztratila balónek po Zouzalově nepřesné nahrávce.
07:16 Sparta stále trpělivě kombinuje na své polovině a hledá skulinku v obraně Tatranu.
06:17 Nyní si Sparta užívá vedení na balónku.
05:28 Kreysa nyní utekl po mantinelu, ale z velkého úhlu neprostřelil Beneše.
04:04 Sparta zatím spíš vyčkává na soupeře, co vymyslí a následně útočí z brejků.
02:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (2:0)
02:41 Zouzal od mantinelu našel Juhu, který byl úplně sám před brankou. Skákavý balónek uklidil pod břevno.
01:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
01:29 Tatran si na začátku zápasu držel balonek pod kontrolou, ale hráči Sparty zahráli skvělý brejk, po kterém zakončoval Krbec do prázdné branky.
00:01 Úvodní buly vyhrává Tatran.