• 62 61:24
    4:5
    (Přívara)

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 4:5p
branky: 14. Michal Strachota, 16. Michal Strachota, 34. Tomáš Smolka, 55. Michal Klápa - 19. Marek Pixa, 27. Miroslav Šnajdr, 36. Ondřej Papoušek, 51. Aleš Hőffer, 62. Ondřej Papoušek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 230; zásahy brankářů: Daniel Váradi 24 - Marek Macík 26; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
61:25 Přívara dostal v útočném pásmu spoustu prostoru, aby našel Papouška, který ranou pod ruku Váradiho zařizuje první bod pro Kladno
61:24 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #9 Dušan Přívara (4:5)
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:27 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká florbalka
58:34 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:01 Běží poslední dvě minuty třetí třetiny
56:50 Sledujeme opět infarktový zápas, kde stále není o vítězi rozhodnuto, oba týmy se teď snaží neudělat chybu
54:28 Korbel vypálil a jeho pokus tečoval Klápa a začínáme opět od nuly
54:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (4:4)
53:42 Domácí hrají v plném počtu
51:42 Vyloučen hráč #11 Jan Běloch družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
50:57 Obrovské okno v domácí obraně trestá Höffer, který zůstal zcela nekrytý v ideální střelecké pozici
50:56 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #28 Aleš Hőffer, asistoval #19 Ondřej Riebauer (3:4)
50:00 Deset minut do konce a stav je stále vyrovnaný
48:29 Hosté hrají v plném počtu
46:19 Vyloučen hráč #95 Marek Veselý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:47 Kalaš zkoušel vypálit, ale byl zablokován
41:29 Riebauer teď mířil z rohu až na karlovarskou střídačku
40:01 První buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:59 Vteřinu před koncem měl ještě šanci Klápa, ta zůstala nevyužita a do kabin se tak půjde za nerozhodného stavu
35:50 Standartní situaci zahráli skvěle i hosté a Papoušek opět srovnává
35:49 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #41 Marek Pixa (3:3)
34:10 Domácí jdou do vedení, Šťovíček se Smolkou rozehráli standartní situaci a druhý jmenovaný přízemní střelou prostřeluje Macíka. Dobrou práci na brankovišti odvedl také clonící Hurt
33:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #86 Jiří Šťovíček (3:2)
31:05 Teď sledujeme pořádný boj, tak jak je v play off zyvkem
29:10 Kanonýři opět převzali míček pod kontrolu
26:05 Už to vypadalo, že domácí problém zažehnají, poté se však dva domácí hráči srazili na brankovišti, k odraženému míčku se dostal Šnajdr a střelou k tyči vyrovnává
26:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr, asistoval #9 Dušan Přívara (2:2)
23:23 Höffer opět přestřeluje
22:35 Hurtovi sjel míček a Mutínského tak nenašel přesně
20:54 Váradi teď chytil jasný gól
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:47 Pixa si seběhl na velké brankoviště a tvrdou střelou snižuje
18:46 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:1)
18:20 Vyloučen hráč #91 Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:00 Domácí se oslabení ubránili
15:01 Strachota po chvíli přidává další gól, vzápětí však neudržel emoce na uzdě a byl vyloučen za nesportovní chování
15:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:0)
15:00 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
13:39 Domácí jdou do vedení, Nushart nabil Strachotovi, který bombou k tyči otevírá skóre
13:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #4 Tomáš Nushart (1:0)
12:00 Vyloučen hráč #23 Ondřej Papoušek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
11:30 Domácím se nedaří získat míček a když už ho získají, tak o něj velmi rychle přijdou
09:20 Kladno drží míček a nikam se nežene
07:26 Vynikající blok Vašíčka
06:19 Konečně i Vary zapsaly první střelecký pokus, Macík byl však připraven
04:12 Střela Höffera vysoko nad
03:40 Hosté mají zatím více ze hry
02:16 Další skvělý zákrok Váradiho
00:46 Váradi si připisuje první zákrok
00:15 Kladno se zmocnilo míčku a zákládá útok