9:4
    Kryštof HORÁK
    (Mužík)

ACEMA Sparta Praha BLUE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:4
branky: 1. Lukáš Mitera, 4. Lukáš Mitera, 9. Jan Urych, 10. Jan Krejča, 11. Ondřej Vopička, 13. Lukáš Mitera, 16. Adam Roháč, 17. Matyáš Malkus, 21. Matyáš Malkus - 11. Karolína Lískovcová, 13. Patrik Fialka, 22. Jakub Hrnčíř, 26. Kryštof Horák; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Bernard Schmidt ? - Aram Zadoyan ?; po třetinách: 6:2, 3:2
26:00 Ukončení 2. části
25:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Kryštof Horák, asistoval #49 Mikuláš Mužík (9:4)
25:33 Zase pěkný zákrok golmanaCHodova
21:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #49 Mikuláš Mužík (9:3)
21:50 CHodov si to krásně vykobinoval
20:36 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #78 Adam Roháč (9:2)
18:37 Vyloučen hráč #31 Jakub Slavík družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání
18:05 hezký zákrok golmana CHodova
17:20 CHodov sesnaží něco s výsledkem udělat
16:30 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #87 Jan Urych (8:2)
15:22 Sparta hezky kombinuje
15:00 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #80 Daniel Večl (7:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #88 Marek Navrátil (6:2)
12:14 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #80 Daniel Večl (6:1)
10:37 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #17 Ondřej Vopička, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (5:1)
10:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (4:1)
09:41 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (4:0)
08:47 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (3:0)
03:49 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #56 Jan Krejča (2:0)
03:49 Pěkná souhra v přesilovce
02:12 Vyloučen hráč #10 Jakub Hrnčíř družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
02:12 Zápas je velmi napínaví
00:37 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:0