• 60 59:56
    4
  • 60 59:56

SOKOLI Pardubice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 7:5
branky: 8. Lukáš Kučera, 11. Adam Šmíd, 27. David Žáček, 33. Lukáš Kučera, 47. Lukáš Kučera, 52. Lukáš Kučera, 60. Ivo Teichman - 5. Ronald Gašparík, 8. František Vykopal, 37. Filip Hrabal, 49. František Vykopal, 60. František Vykopal; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1 + Vojtěch Kaluža 4 + TDKU:1 + Ronald Gašparík 4 + TDKU; využití: 1:0; diváků: 546; zásahy brankářů: Matěj Denemark 11 - Adam Kohút 10; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 3:3
59:59 Sekundu do konce zbytečný zákrok Vykopala. Tohle vidět nechceme...
59:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (7:5)
59:56 Vyloučen hráč #9 Ronald Gašparík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE do konce utkání
59:56 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice do konce utkání
59:56 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
59:56 Vyloučen hráč #9 Ronald Gašparík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2+2 minuty za hrubost
59:53 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #23 Filip Hrabal (6:5)
58:59 Hosté opět v 6.
57:00 Sokoli už nechtějí přijít o míček, chtěji s ním dohrát zápas.
56:22 A hostě zkouší powerplay.
56:21 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
56:21 Otrokovice chtělji zdramatizovat zápas, proto trenér Ševčík vzal oddechový čas.
53:18 Šance Zozuláka skončila na masce hostujícího brankáře. Střelec následně rychle opustil plochu a lehnul za mantinelem.
52:44 Pěkná sváteční návštěva v Pardubicích, 546 diváků!
51:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (6:4)
51:03 Rychlá kombinace domácích, míček šel od mantinelu na střed, kde byl volný Kučera, a jeho střela z první byla přesná. Kohút si na míček nešáhnul.
50:14 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
49:36 Odložené vyloučení Otrokovic, domácí v šesti.
48:25 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (5:4)
48:24 Vykopal si našel volný prostor na středu, kde ho našel Nehila. Spolupráce přinesla branku hostům. Vykopal trefil přesně levou stranu branky.
46:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #23 David Žáček (5:3)
46:19 Žáček opět v pohybu za brankou Otrokovic, viděl scénu, na které si udělal prostor Kučera, který následně zamířil do branky Kohúta.
44:28 Na míčku teď často hosté z jižní Moravy.
41:20 Ukázkový backchecking v podání Žáčka. Doběhl útočníka Otrokovic a zblokoval jeho střelu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:31 Po výhozu Denemarka střílel Žáček. Reflexivní zákrok hostujícího brankáře.
37:31 Ďopan ve velké šanci, na středu ho našel Teichmann, střela šla ale nad branku Kohúta.
36:25 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:3)
36:25 Hrabal nabral míček na forhend, rozeběhnul se a následně trefil levý roh domácí branky.-
35:55 Grich se prohnal po pravé straně až slibné šance v předbrankovém prostoru, Denemark kryje.
34:45 Následně zahrozily Otrokovice. Stav nezměněn.
34:24 Šance Pardubic, opět v akci Zozulák.
32:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #84 Marek Ďopan (4:2)
31:20 Situace 2v1 v podání Pardubic skončila střelou Zozulák, Kohút kryje.
30:36 Nejdřív Kučera natáhnul ke střele pohybem na střed. Kohút vyrazil, Žáček dorážel, ale brankář opět kryl.
29:51 Pakosta střílel ze středu. Dobrá přiležitost, ale střela šla hodně vedle.
27:49 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
27:49 Neproměněné trestné střílení Šmída. Zkusil freestyle zakončení, míček letěl tesně vedle pravé tyčky.
27:25 Pardubice provedli zajímavý signál přo oslabení. Ušetřily nějaké sekundy.
26:45 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení
26:45 Máme tu první přesilovku zápasu. Uvidíme, jak s ní naloží Otrokovice.
26:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #21 Ivo Teichman (3:2)
26:11 Žáčkovy pasáže, nejprve našel na středu Kučeru. Ten gól nedal. Následně střílel sám Žáček, a ten už nemýlil.
24:37 Správné gesto Gašparíka, který přiznal teč míčku, který skončil za mantinelem.
23:48 Druhá perioda začala rozvážnějším průběhem. Zatím čekáme na vyloženou šanci.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:14 Pokus Šmída do Kohúta.
17:01 Přihrávka na střed, kde byl Zozulák. Jeho střela gólem neskončila.
15:26 Tvrdý zákrok Zozuláka ramenen zbudil emoční vášně.
11:14 Míček se dostal volnému Vykopalovi, ten ale míček nedostal na forhend, nemohl zakončit z první. Následně zakončení pochytil domácí brankář.
10:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (2:2)
10:11 Šmíd v úniku vyzkoušel freestyle zakončení, nevyšlo. Nicméně následně poslal míček zpoza branky do brankoviště, odkud si ho Kohút vrazil do branky.
08:48 Po presinku Pardubic se míček dostal k Zozulákovi, ten ho ale netrefil za Kohúta.
07:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #48 Lukáš Prix (1:2)
07:48 Domácí Kučera ukázal jak má vypadat tlak do branky, a nadvakrát zakončil pro přihrávce Prixe.
07:03 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
07:03 Vykopal si odskočil na střed, Pakosta byl daleko a nemohl zblokovat jeho přesnou střelu.
05:20 Nezval lacině přišel o míček, do protiútoku se hned hnal hráč Otrokovic, jenže jeho střela byla zblokována.
04:35 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #24 Peter Nehila (0:1)
04:35 Gólový účet otevírá hostující Gašparík. Střelou z pravé strany vymetl růžek branky domácích.
03:41 Kelemen vystřelil z levé strany. Střela šla lehce na bránu Denemarka.
03:00 Už se hraje více jak 3 minuty bez přerušení.
01:31 Postupný útok domácích zakončil domácí Žáček. Brankář Otrokovic chytá.
00:01 Hezký podvečer z Pardubic. Začíná TV utkání mezi Sokoli a Otrokovicemi. Tribuny jsou slušně zaplněné.