• 55 54:37
    3:7
    (Holcová)

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:7
branky: 12. Petra Škodová, 24. Eliška Zápotocká, 55. Petra Škodová - 10. Sabina Siňorová, 12. Kateřina Bünterová, 21. Eva Faltová, 26. Natálie Kozlíková, 31. Natálie Kozlíková, 37. Pavlína Soukupová, 48. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - David Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 27 - Eliška Svrčková 13; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Od nás dnes perfektní, koncentrovaný výkon od začátku do konce. Jen ty góly tomu chyběly. To je naše klasika. Ale i tak se to lepší oproti minulým zápasům, což je pozitivní. Dnes každopádně odjíždíme s dobrým pocitem z naší hry. Děkujeme soupeři za fér hru a zítra se těšíme do Hradce. Flórbálku zdar!
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Před zápasem jsme počítaly ztráty, které dnes byly klíčové k úspěchu. Přesto si troufnu říci, že jsme odehráli vyrovnaný zápas. Jsem pyšný za výkony, které hráčky předvedly, někdy až za hranou svých sil, za což jim moc děkuij. Bohemians jsou velice kvalitní a pro nás to dnes bylo velice cené ve všech bodech. Děkujeme soupeřkám za utkání a přejeme jim šťastnou a pohodovou cestu. Divákům děkujeme za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
54:37 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #7 Tereza Holcová (3:7)
47:04 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #10 Marie Čápová (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
36:34 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová bez asistence (2:6)
30:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #52 Natálie Kozlíková, asistoval #25 Anna Stará (2:5)
25:04 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
23:09 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Eliška Zápotocká, asistoval #7 Tereza Holcová (2:3)
22:00 Vyloučen hráč #25 Anna Stará družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:31 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:8
11:58 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #8 Johana Hacklová (1:2)
11:13 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová bez asistence (1:1)
09:51 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #8 Johana Hacklová (0:1)
09:30 Vyloučen hráč #74 Agáta Kučerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání