• 59 58:54
    9:4
    ()

FBC Liberec - GC System Bulldogs Brno 9:4
branky: 4. Anna Vodhánělová, 26. Tereza Zvěřinová, 30. Petra Škodová, 31. Petra Škodová, 33. Petra Škodová, 38. Tereza Zvěřinová, 41. Eliška Zápotocká, 52. Anita Paličková , 59. Tereza Zvěřinová - 7. Barbora Jašková, 20. Nikol Kovárníková, 22. Karolína Loskotová, 44. Adéla Urbanová; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 21 - Ema Čechová 16, Natálie Jabůrková 7; po třetinách: 1:2, 5:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Gratulace holkám, perfektní utkání, zejm. druhá třetina. V té první jsme byli spíše opatrnější a čekali jsme, s čím přijde soupeř. Jsem velice rád, že holky zvládly taktické pokyny, přidaly na důrazů a troufnu si říci, že jsme pak pomalu dostávali zápas pod kontrolu a zaskouženě vyhráli. Hráčkám patří absoutní pochvala. Děkujeme divánkům za pěknou atmosféru a soupeřům přejeme pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Za stavu 1:3 jsem mysleli že je konec a můžeme jít do busu. 6 golu v kuse si nedokazu vysvetlit, naprosty vypadek v druhe tretine nas stal zapas. V posledni tretine opet Bulldogs ale neuveritelna neproduktivita nas stala lepsi vysledek. Chvalim hru v šesti a snahu až do konce. Díky Liberci za pěkný zápas a gratulace ženám. Dnes od nás Liberec dostal dárky dva. Pěkný zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
58:54 GÓL FBC Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová bez asistence (9:4)
58:30 Bulldogs zachraňují.
58:03 Dlouhatánská rozehra, ale nakonec se Bulldogs dotávají do velké šance.
56:00 Bulldogs to zkouší v šesti bez golmanky.
53:40 Paličková vyslala nepříjemnou skákavou z půlky.
51:51 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Anita Paličková , asistoval #25 Anna Vodhánělová (8:4)
51:43 Vávro pálí, ale jen do golmanky.
51:02 Střela Vojáčkové.
50:55 Bulldočky jak polité živou vodou, makají a snaží se o obrat.
49:50 Další střela hostí pouze do bloku.
49:20 Kovárníková z brejku těsně míjí domácí branku.
48:00 Cidlinská si objela branku, ale zakončuje jen do kolen golmanky.
45:20 Cinklo to. Škodová trefila golmanku do helmy.
44:35 Cidlinská z otočky těsně vedle tyče.
43:41 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #33 Martina Řezáčová (7:4)
43:41 Po gólu Urbanové velké oslavy na straně Bulldogs.
43:16 LIberec další šanci nevyužívá.
40:54 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Natálie Jabůrková družstva GC System Bulldogs Brno
40:54 Zápotocká těží z tlaku domácího týmu a navyšuje skore.
40:53 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Eliška Zápotocká bez asistence (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:59 Byli jsme svědky parádního obratu. Domácí hráčky tuto třetinu dominovaly.
37:59 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (6:3)
37:59 Krásný kros od Škodové. Trošku nám zatrnulo, protože to vypadalo, že ho Zvěřinová proběhla, ale ještě ho tam stihla zavěsit.
36:06 Domáci přesilovku ubránili.
34:02 Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
32:12 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #22 Veronika Janků (5:3)
32:12 Domácí jsou ráži a tepou do Buldoček.
31:55 Domácí opět zachytávají rozehru hostí, ale Zvěřinová tentokrát přestřeluje.
30:53 Timeout GC System Bulldogs Brno
30:53 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #26 Tereza Zvěřinová (4:3)
30:53 Stačila chvilka a domácí zápas otáčí. Ke gólu vám víc nenapíšu, protože jsem ho neviděl.
29:38 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (3:3)
29:38 A mámw srovnáno. Domácí využívají přesilovku.
28:40 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
28:39 Klubalová ve výhodě balonek až do branky nedovezla.
27:10 Střelu Škodové vyráží golmanka hlavičkou.
25:48 Napadábí rozehrávky hostí se vyplatilo. Zvěřinová získává balonek a forhendovou kličkou obchází i golmanku.
25:47 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová bez asistence (2:3)
21:35 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #35 Karolína Loskotová, asistoval #25 Alexandra Vítková (1:3)
21:35 Bulldogs využívají tlaku a navyšují skore.
21:15 Hra se točí kolem domácí branky.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:50 Domácí se pokoušejí srovnat.
19:28 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková bez asistence (1:2)
19:28 Gól s čistého nebe jak se říká do šatny.
16:10 Nepříjemná dorážka z  hole Tkadlecové, ale Pelcová měla prostor dobře pokrytý.
14:50 Hra má dobré tempo, ale v této fázi diváci postrádají více střel na brabky.
12:30 Hra se přelévá ze strany na stranu převážně ve středním pásmu.
09:56 Pěkná střela Cidlinské jen těsně míjí tyčku.
06:56 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková, asistoval #17 Anna Sládková (1:1)
06:56 Bulldogs snadno prošli do útočného pásma a na dva doteky dostávají balonek do sítě domácích.
06:00 Bulldogs zatápí domácí obraně, ale Pelcová je ve střehu.
04:40 Cinkla tyčka na starně hostí po střele Klubalové.
03:22 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Anna Vodhánělová, asistoval #4 Valentina Kopecká (1:0)
03:22 Závar před brankou hostí.  První dorážku Kopecká do sítě ještě neprocpala, ale další pokus z hole Vodhánělové už v síti skončil.
02:00 Cinkla tyčka domácí branky.
00:40 Začátek zápasu se hraje na polovině hostí.