• 57 56:05
    11:1
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 11:1
branky: 4. Karolína Šimková, 16. Karolína Šimková, 26. Adéla Částečková, 40. Niki Kalábová, 43. Adéla Částečková, 43. Dagmar Hradilová, 48. Natali Kalábová, 52. Nela Spratková, 56. Karolína Šimková, 56. Abigail Mojová, 57. Niki Kalábová - 15. Eva Pecinová; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Michaela Moškořová 13 - Karolina Hujerová 25; po třetinách: 2:1, 2:0, 7:0
60:00 Komentář hostů Staněk Lukáš (Trenér): Dneska jsme opět většinu zápasu předváděli bojovný výkon a navázali na včerejšek. Ve třetí třetině už nás to semlelo a odešli jsme jak fyzicky, tak psychicky. Přišly chybičky a my se teď musíme naučit pracovat s hlavou, že řešit minulost nám při zápase v ničem nepomůže. Dokud zápas neskončí, jedeme dál. I díky této zkušenosti řešíme tenhle víkend pozitivně a progresivně. Když na to navážeme na trénincích a dalších zápasech, tak odměna v podobě lepších výsledků příjde. Děkujeme všem zúčastněným.
60:00 Komentář domácích Miklas Ondřej (Trenér): Po ospalé první třetině měl náš výkon zejména od poloviny zápasu vzestupnou tendenci. Hráčky postupem času zlepšily pohyb a asi hlavním pozitivem je, že si začaly více věřit a správně se na hřišti rozhodovat. Samozřejmě, že všechno zdaleka není ideální, ale celkově víkend hodnotíme velice kladně
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:42 Davidová ještě měla šanci snížit, ale míček bohužel netrefila.
59:01 Právě probíhá poslení minuta 3. třetiny.
56:56 Vítkovice v pěti.
56:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová bez asistence (11:1)
56:05 Abych Vám pravdu řekla, nestihla jsem vůbec nic, ale co Vám můžu s jistotou říct je, že Vítkovicím to v oslabení očividně jde lépe než v plném počtu.
55:53 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Abigail Mojová, asistoval #41 Nela Spratková (10:1)
55:53 Taktický timeout...
55:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #77 Niki Kalábová (9:1)
54:56 Vyloučen hráč #69 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
54:56 Slušná teď bohužel moc slušná nebyla a jde si svůj trest odpykat na trestnou.
53:30 Davidová zabránila Vítkovicím v dalším možném pokusu o vstřelení gólu.
53:03 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #78 Nicol Jakešová.
52:35 Hoňková zkusila ale mimo.
52:14 Vítkovice uklidnily a jdou střídat.
51:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Nela Spratková, asistoval #33 Adéla Částečková (8:1)
51:25 Na druhý pokus už se ale povedlo. Časťa na Spratkovou a ta navyšuje.
51:11 Spratková taky dostala vynikající nahrávku, ale nic z toho nebylo.
50:50 Pecinová leží u branky domácích. Vypadá to na rameno.
50:41 Krejčí za mantinelem...
49:47 Pavlíčková opět dostala nahrávku na zlatém podnose, ale stále gól nepadl...
48:55 I přesto jaké je zatím skóre se Sparta pořád snaží a chtějí hrát.
47:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #77 Niki Kalábová (7:1)
47:29 Já na bráchu, brácha na mě. Kalábky navyšují.
47:18 Šimek pouze do Hujerové.
46:11 Hra vypadá jako když uděláte Ctrl+C a Ctrl+V. Nic co bych Vám zde už nepopsala.
44:49 (Mouk Mouk) Mojová vystřelila, ale bohužel trefuje pouze první hráčku kterou vidí.
42:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová bez asistence (6:1)
42:56 Hradilová to vzala na sebe a také navyšuje.
42:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #24 Karolína Šimková (5:1)
42:34 Šimek na Časťu a ta tahovkou dává pátý gól.
41:11 Jedličková s Krejčí na zemi.
40:40 Nic zajímavého se zatím neděje.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #33 Adéla Částečková (4:1)
39:35 To byla podívaná, Časťa krásně na Kalábku a ta uklízí hezkou střelou do víka.
39:04 Kalábová Niki v nájezdu na Hujerovou, která ale helmou vyráží.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:20 Davidová blokuje střelu Hradilové.
36:51 Hujerová opravdu skvěle drží svůj tým.
35:22 Hujerová výborně zasáhla i v leže proti najíždějící Kalábce.
34:15 Svolinská se teď srazila s Jakešovou, vypadalo to trošku jako když se srazí dvě osobní vozidla. Obě jsou v pořádku a to je hlavní.
33:13 Cabadová to teď Pavlíčkové naservírovala na zlatém podnose, ale bylo jí to málo a gól nedala.
32:40 Kalábová Natali pouze do bloku.
31:50 Pavlíčková s Davidovou zkoušely míček dorazit, ale bohužel marně.
30:45 Svolinská v rozběhu zasekla a vrací se dozadu.
30:15 Hradilová pouze do Hujerové.
29:51 Mandíková na míčku, ale posílá raději na backy.
29:18 Vítkovice hrají v plném počtu.
28:17 Opět hraje oslabení spíše Sparta než Vítkovice.
27:18 Vyloučen hráč #15 Kristýna Waligóra družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
27:18 Waligóra si jde také odpočinout na treestnou židli, byla to jasná sekera.
25:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
25:42 Šimek nějak ťukla do balónku, který se odrazil k Časti a ta s lehkostí natáhla a posílá míček za záda Hujerové.
24:57 Pavlíčková zkusila vystřelit z první, bohužel mimo.
24:38 Waligóra zkusila vystřelit, ale pouze do hráčky Sparty.
24:00 V rohu Sparty se teď děje něco, co neumím pojmenovat.
23:00 Časťa zkusila, ale Hujerová s přehledem vyráží.
22:20 Jančatová zpoza brány na Kochovou K., která nebyla tak úplně volná.
21:30 Jakešová zkusila, ale trefila pouze Mojovou.
20:43 Vítkovice hrají v plném počtu.
20:01 Buly pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:30 I přesto, že má Sparta přesilovku, hrají spíše oslabení.
19:01 Práě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:43 Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
18:43 Kalábka se provinila, a tak si jde odpočinout na trestnou židli.
18:23 Hoňková uklidnila hru a dala prostor vystřídat.
17:22 (Mouk Mouk) Mojová vypálila dělovku, ale Krejčí blokuje.
16:34 Svolinská střílí, ale Hujerová bez problémů chytá.
15:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #41 Nela Spratková (2:1)
15:11 Spratková zkusila vystřelit, dorazit ale musela Šimková.
14:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #30 Eva Pecinová, asistoval #25 Karolina Hujerová (1:1)
14:57 Hujerová skvělým výhozem na útočnou polovinu kde zabíhala Pecinová a ta srovnává stav utkání.
13:34 Sparta stále vytváří tlak na zadní řady Vítkovic.
12:52 Časťa teď zkusila vystřelit, ale míček byl odražen a padá mimo hřiště.
11:48 Mladé holky z Vítkovic teď měly pěknou akcičku, která ale nedopadla podle jejich představ.
10:48 Pavlíčková teď zkusila vystřelit, bohužel ale pouze do helmy Moškořové.
10:01 Mojová teď míček dostala hezky mezi hráčkami Sparty a Vítkovice jdou opět do útoku.
09:03 Časťa rychle a hezky obehrála hráčku Sparty a Vítkovice se tlačí dopředu.
07:55 Hoňková se nenechala zastrašit a uklidnila hru.
06:51 Abi (Mouk Mouk) Mojová hezky zastavila výhoz Hujerové.
06:06 Hujerová krásně odrazila střelu Kalábové Niki.
05:22 Davidová se ujala míčku a chtěla poslat nahrávku dopředu, ale míček vypadl ven.
03:35 Hujerová bere míček zpoza brány a posílá opravdu hezký výhoz dopředu, bohužel z toho nic nebylo.
03:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #99 Natali Kalábová (1:0)
03:26 Kalábová Natali na Šimkovou a ta otevírá skóre zápasu.
03:06 Pavlíčková to nevzdává a snaží se dostat balónek před bránu domácích.
02:03 Vítkovice se snaží něco vymyslet, ale bohužel se jim moc nedaří.
00:48 Hýnová zkusila vystřelit, ale těsně míjí.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Vítáme Vás u 16. kola 1. ligy juniorek.