60
  • 60 59:38
    Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:7
branky: 18. Lada Hana Logrová, 30. Sophie Pallová, 47. Kateřina Stoklásková, 57. Kateřina Stoklásková, 58. Veronika Mrázková - 3. Karolína Lískovcová, 7. Andrea Břeská, 10. Klára Jiříková, 12. Lucie Baldreichová, 27. Kateřina Ciblová, 36. Lucie Švajcrová, 43. Nikola Štekerová; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 19, Kristýna Čechová 6 - Karolina Bačková 7; po třetinách: 1:4, 1:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnešní utkání mi dost připomíná to první, které jsme s Olomoucí odehráli. 1. a 2. třetinu jsme hru absolutně kontrolovali a tvořili si náskok skvělou hrou na míčku, do 3. třetiny jsme šli jen krájet čas a hráli jsme co nám stačilo, což je problém, protože s takovým nastavením nemůžeme přijít do play-off. V každém případě jsme ale měli pro dnešní víkend jasný cíl a ten holky zvládly přes všechny momenty splnit, vylepšili jsme určité prvky ve hře, kterými si pomáháme a po Vanocích na nich budem pracovat dále :)
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Sváteční zápas s výborným výsledkem pro náš mladičký tým. Musím sportovně přiznat, že jsem to nečekal, ale zároveň, že Chodov byl lepším týmem, více na míčku, místy nás doslova zavřel a motal v naší obranné třetině. Jsem rád, že naše 2008 odehrály zápas se ctí a posbíraly cenné zkušenosti, které se jim budou hodit v dalším florbalovém životě a posouvají je dopředu. Zkušenější hráčky si dnes hrábly na dno svých sil, ale pokud mají ambice v budoucnu nastupovat v extralize, musí takovéto tempo akceptovat a zvykat si, že jim nikdo nic nedá zadarmo. V osekané sestavě se spoustou hráček po nemoci jsme předvedli maximum, co jsme mohli a doufám, že i soupeřky si zápas užily. My se sousdředili především na obranu, vyrobili jsme pár chyb, které nás stály góly, ale s tím se v juniorském florbale počítá a myslím, že jsme opět prokázali, že v defenzivě patříme mezi špičku v republice. Poděkovat musím oběma golmankám, které dělaly, co mohly a podržely nás. nSoupeřům děkujeme za výborný zápas, přejeme hodně dárků pod stromeček, šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí do roku 2024!!! nDěkujeme i našim věrným divákům a přejeme hezké svátky!
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:38 Timeout FBS Olomouc
57:55 Olomouc se dostává do zápasu. Bohužel pro domácí však pozdě.
57:15 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:15 GÓL FBS Olomouc! 5:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (5:7)
57:15 První šanci vychytala neskutečným skokem Bačková, z dorážky se už však Mrázková prosadila.
56:38 GÓL FBS Olomouc! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková bez asistence (4:7)
56:38 Stokláskové pobyt na trestné očividně prospěl a střelou přes hráčku dává na 4:7.
56:01 Nejedlá si spletla bránu a poslala míček z rozehrávky Čechové na nohy.
53:02 Stoklásková se vrátila na hřiště a hned se dostala do velké šance. Bačková zasahuje.
49:15 Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
49:15 Stoklásková dřevorubcem.
49:00 Zaoralová L. těsně nad.
46:44 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #72 Nikola Krupičková (3:7)
46:44 Kombinační hra jak od Pepa Guardioly zajišťuje třetí vstřelenou branku domácích.
42:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (2:7)
42:42 Ukázka toho, jak by neměla vypadat zeď.
42:21 Krupičková vyslala grancla od modré, zvoní tyč.
40:01 Jdeme do finiše.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Kristýna Čechová družstva FBS Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 2:13
35:55 Uničov bez úspěchu.
35:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #13 Zuzana Štefková (2:6)
33:26 Chodov se bez problému ubránil.
31:56 Chodov má víc ze hry i v oslabení.
31:17 Vyloučen hráč #29 Barbora Fáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:17 Situace na Coach's challange dle Chodova.
29:35 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Sophie Pallová, asistoval #26 Sofie Zaoralová (2:5)
29:35 Jednoduchá kombinace stačila k tomu, aby se Pallová dostala do zakončení a první střelou svého týmu v této třetině snižuje na 2:5.
28:46 Netrefová odcouvala s míčkem na holi a umožila stříídání svému týmu.
26:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #27 Nikola Vostřáková (1:5)
26:54 Ciblová nekompromisně vymetla.
25:23 Kdyby Bačková odešla na kafe, tak by si toho nikdo nevšimnul.
22:50 Chodov znovu točí FBS.
20:00 Tvrdý náraz do zdi pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:12
17:01 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (1:4)
17:01 Chodov si zkusil nacvičit přésu v šesti, tento risk se ovšem nevyplatil.
16:42 Majerová nás chtěla asi postřelit. Její prudké vyhození letělo přímo na časoměřice a PR manažera FBS v jedné osobě. To už nevím kdo by ty sociální sítě dělal...
15:57 Chodov koupil domácím lístek na kolotoče.
15:04 Vyloučen hráč #27 Nela Juráňová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
15:04 Juráňová jde podruhé v zápase zahřát trestnou.
14:37 Klasickej nához od půlky co doletěl jen k rohovému praporku.
12:42 Další jednoduchá kombinace na jeden dotek od Chodova, zakončení tentokrát mimo.
12:14 Backhandovka od Stokláskové zblokována. Ale je fakt, že to by asi ani Ruddovi nevyšlo.
11:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:4)
11:07 Čtvrtej kus je tam a domácí obrana na párku v bufetu.
10:32 Press domácích v jedné hráčce moc nedopadl (dle očekávání).
10:07 Tady se seče jak na poli.
09:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #64 Michaela Moravcová (0:3)
09:03 Jiříková dotlačila míček do branky a Chodov si za první polovinu první třetiny vybojoval slušný náskok.
08:18 Poprvé od začátku zápasu je v hale ticho jak na NHL.
06:34 První zákrok pro golmanku Chodova.
06:15 Už by to chtělo něco jiného než jen "Olomouc!".
06:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:2)
06:00 Břeská opět po rychlé kombinaci navyšuje stav utkání.
04:31 Další tlak Chodova, Hodulíková si připisuje několik zákroků v rychlém sledu.
03:57 Domácí poprvé v zápase na míčku.
03:14 Motýl z hole Nejedlé sotva doletěl na bránu, Bačková nemusela zasahovat.
02:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:1)
02:36 Liskovcová dostala cross a otevírá skóre utkání.
00:59 Rozhodčí se zdviženou pravicí, Chodov si zahraje přésu.
00:22 Míček minus, to je za 30 korun.
00:00 Začátek se blíží, "plná" Čajkárna je ready.