60
  • 60 59:54
    12:6

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 12:6
branky: 7. Kristýna Říhová, 7. Johana Hacklová, 13. Anna Stará, 14. Marie Čápová, 20. Nikola Pieczonková, 31. Anna Stará, 35. Kateřina Bünterová, 41. Nikola Pieczonková, 46. Kristýna Halousková, 48. Kateřina Bünterová, 53. Kateřina Bünterová, 56. Anna Stará - 6. Lucie Dryáková, 9. Barbora Kováříková, 19. Denisa Výborná, 40. Kateřina Jakešová, 52. Lucie Dryáková, 60. Kateřina Jakešová; rozhodčí: Jan Sysel - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Julie Čapková 22 - Barbora Vorbsová 10, Barbora Vorbsová 3, Natálie Kočová 3, Natálie Kočová 9; po třetinách: 5:3, 2:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Jsme rádi, že jsme dneska získali 3 body, ale předvedená hra z naší strany dnes ani z daleka nedosahovala toho, co umíme. Děkuji opět všem rodičům za pomoc a fanouškům, že si našli v neděli odpoledne čas a dorazili nás podpořit. Za 14 dní se těšíme na Ostravský trip. Florbálku zdar!
60:00 Komentář hostů Barták Tomáš (Trenér): Z našeho pohledu dnes možná trochu krutý výsledek, kdy jsme se do zápasu dostali velmi dobrou 1. třetinou. Ve druhé části jsme už ale nezareagovali na zvýšenné tempo soueře, který prokázal svou zkušenost a připravenost. Z našeho týmu mám ale dnes velmi dobrý pocit v mnoha zlepšených prvcích hry a taktické disciplinovanosti. Děkuji divákům a soupeři za velmi kvalitní utkání a hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:54 GÓL BLACK ANGELS! 12:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #48 Barbora Kováříková (12:6)
57:36 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
57:36 Sekání hostí a Bohemka jde znovu do přesilovky.
55:03 GÓL FbŠ Bohemians! 12:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #37 Kristýna Říhová (12:5)
54:53 Tlak Bohemky nakonec završuje Anička Stará a domácí navyšují vedení.
52:58 Vyloučen hráč #96 Rebecca Lokvencová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
52:58 Bohemka si zahraje druhou přesilovku.
52:23 GÓL FbŠ Bohemians! 11:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #99 Ella Guryčová (11:5)
52:23 Akce na tři doteky a Bohemka jde do vedení o 6 gólů.
51:50 GÓL BLACK ANGELS! 10:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #92 Lucie Dryáková, asistoval #27 Kateřina Jakešová (10:5)
51:50 Chyba Bohemky v rozehrávce hosté snižují.
47:35 GÓL FbŠ Bohemians! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (10:4)
47:35 Sólo Johy přes ceé hřiště nekompromisně zakončuje Kačka Bunterová.
46:57 Timeout BLACK ANGELS
45:34 GÓL FbŠ Bohemians! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Kristýna Halousková bez asistence (9:4)
45:34 Svůj první gól za Bohemku dává Kiki Halouskováa zvyšuje na 9:4.
42:59 Dorážka Bohemky neplatí pro postavení v brankovišti.
40:50 GÓL FbŠ Bohemians! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #33 Sabina Siňorová (8:4)
40:50 Krásná střela z první a Bohemka zvyšuje vedení.
40:01 Utkání přilákalo do vymrzlé haly 46 diváků.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Natálie Kočová družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
39:55 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #99 Denisa Výborná.
39:18 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová bez asistence (7:4)
35:57 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
34:03 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #10 Marie Čápová (7:3)
30:34 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (6:3)
30:34 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Natálie Kočová družstva BLACK ANGELS
30:34 Anička Stará zvyšuje vedení Bohemky.
29:11 Bleci výborně blokují střely domácích.
24:22 Hra se přelévá z jedné strany na druhou bez větší šance.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Barbora Vorbsová družstva BLACK ANGELS
30:34 Sába vrací Bohemce dvoubrankové vedení.
20:00 Střely v 1. části: 16:12
19:18 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Kristýna Říhová (5:3)
18:59 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (4:3)
18:59 Důrazná dorážka Výborné na 3:4.
16:31 Dvě šance Bleků v rychlém sledu těsně míjí bránu Bohemky
13:56 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (4:2)
13:56 Domácí navyšují vedení.
12:48 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #66 Bára Kováříková (3:2)
11:48 Krásná akce na jeden dotek končí v bráně Bleků.
08:32 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Barbora Kováříková bez asistence (2:2)
08:32 Hosté srovnávají na 2:2.
08:30 Domácí brankářka teď udržela dorážku Bleků.
06:36 Další gól, po rychlé akci přidává Bohemka.
06:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #7 Klára Brabcová (2:1)
06:21 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:1)
06:21 Z úhlu vyrovnává Říhová.
05:13 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #92 Lucie Dryáková bez asistence (0:1)
05:13 Skóre otevírají hosté.
04:01 Tutovka Bleků těsně míjí branku Bohemky.
03:32 Už i Bohemka vyzkoušela brankářku hostí.
00:30 První střela Bleků těsně vedle.
00:00 Vítáme vás na utkání Bohemians - Black Angels.