9:6
    Nela RUSŇÁKOVÁ
    (Černá)

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:6
branky: 2. Zuzana Cihelková, 8. Zuzana Cihelková, 14. Karolína Fořtová, 15. Kateřina Jakešová, 18. Tereza Staňková, 20. Kateřina Jakešová, 38. Zuzana Cihelková, 53. Adéla Černá, 60. Nela Rusňáková - 15. Monika Prokopová, 15. Ema Forštová, 31. Natalie Kovačová, 36. Monika Prokopová, 45. Ema Forštová, 54. Ema Forštová; rozhodčí: Josef Krejča - Matteo Šoman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adéla Kovářová 10 - Anne-Marie Werner 5, Světlana Novotná 12; po třetinách: 6:2, 1:2, 2:2
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Dnešní utkání jsme zvládli poměrně solidně. Nevyšel nám vstup do utkání, ve hře jsme udělali zbytečné chyby, které jsme však v průběhu utkání napravili a se soupeřem jsme ve výsledku hráli vyrovnané utkání. Děkujeme soupeři, pořadatelům za zápas.
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Dnes jsme byli největším soupeřem my samotní vůči sobě. Od 2. třetiny se nám bohužel nedařilo plnit cíle pro dnešní zápas a naše hra měla stále více zbrklosti a nedůrazu, kterou by zkušenější soupeř mohl víc trestat. U soupeře dnes musím ocenit jeho aktivní hru při napádání a nasazení do zápasu. Děkujeme divákům za podporu a pořadatelům a za jejich práci a zítra po poledni sebevědomě do dalšího zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:32 GÓL BLACK ANGELS! 9:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #25 Adéla Černá (9:6)
53:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová, asistoval #12 Monika Prokopová (8:6)
52:06 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Adéla Černá, asistoval #40 Zuzana Cihelková (8:5)
51:11 Hra je dost zajímavá, šance jsou na obou stranách
50:13 SKV útočí!
49:00 Hosté jedou v plném počtu a hra začíná dost být nahoru dolu
46:56 Domácí pressují během přesilovky
45:39 Vyloučen hráč #64 Natalie Kovačová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
44:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
43:42 SKV v pěkné šanci, ale střela končí odraženým balónkem od florbalky protihráčky
41:33 Bleci se snaží v útoku něco vymyslet
40:01 Bule pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:44 Doležalová (SKV) střílí, ale gólmanka domácích chytá
38:34 Bleci opět diktují hru
37:38 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #47 Nela Rusňáková (7:4)
35:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #15 Natálie Zachová (6:4)
35:00 Na to že první třetina byla docela jednoznačná, tak teď je to dost vyrovnané
33:09 SKV jde do útoku
30:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Natalie Kovačová bez asistence (6:3)
30:00 Dnešní utkání sleduje 30 diváků, děkujeme!
29:11 Domácí v "přése" pressují soupeře
29:10 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:30 Úkázkovou střelu nám všem ukázala Cihélková (Bleci), avšak střela trefuje helmu brankářky SKV, byla střela nádherná
25:34 SKV v akci! Ta ale končí poté, co brankářka domácích chytla balónek
24:10 Na straně hostů to žije, samé střely, akce a podobně
20:11 Druhá třetina je tu! Přijde obrat, nebo si Bleci pohlídají vedení?
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Světlana Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:03 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #47 Nela Rusňáková (6:2)
18:32 I když skóre tomu neodpovídá, dnešní zápas je dost vyrovnaný a šance tu jsou na obou stranách
17:12 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #47 Nela Rusňáková (5:2)
16:09 Hráčka z SKV s číslem 15 střílí, ale rána končí v gólmance domácích
15:15 Rusňáková (Bleci) sejmula soupeře, ale hra běží dále
14:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
14:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová bez asistence (4:1)
14:30 Beru zpět, hosté skorují
14:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová bez asistence (3:1)
14:20 Domácí dnes nedávají soupeři šanci
13:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Karolína Fořtová, asistoval #97 Tereza Staňková (3:0)
13:20 Hra je celkem nahoru dolu
10:32 Rusňáková (Bleci) střílí, ale branku netrefuje
09:35 Vachulová (Bleci) poslala ukázkový pass na svoji spoluhráčku Rusňáková (Bleci)
08:25 Domácí tým nedává soupeři šanci
07:59 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #15 Alžběta Pěnkavová (2:0)
06:40 Hraje se především na polovině SKV
05:35 Z rohu soupeře bude rozehrávat Cihélková (Bleci)
05:10 Cihélková (Bleci) střílela, ale letí to moc nahoru a hrát budou SKV
03:43 SKV budou hrát z rohu na své polovině
02:24 Před brankou domácích to byla docela sekaná, ale míček si bere brankářka Bleků a vysílá svůj tým do útoku
01:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková bez asistence (1:0)
00:32 SKV šli dopředu, ale hráčce s balólnkem to ujelo a akce končí bez branky
00:10 Bleci jdou hned do útoku