1

2

3.

SFK Kozel Počenice - FBC Sokol Ivanovice na Hané 8:9pn
branky: 1. Vojtěch Hyánek, 5. Ondřej Dofek, 7. Ondřej Dofek, 25. Marek Šindelka, 32. Adam Malčík, 33. Ondřej Dofek, 34. Vojtěch Hyánek, 45. Adam Malčík - 3. Martin Jazejček, 6. Lukáš Skácel, 29. Lukáš Skácel, 31. Lukáš Skácel, 35. Vojtěch Kudlička, 39. Lukáš Skácel, 41. Dominik Papp, 44. Vojtěch Kudlička, N Sebastián Badura; rozhodčí: Štěpán Pacal - Jakub Otradovec; vyloučení: 2 + Jiří Podlena OS + Tomáš Bednařík 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Králík ? - Dominik Fuxa -8; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:5
3 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #10 Tomáš Bednařík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #88 Sebastián Badura a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #4 Marek Šindelka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #32 Vojtěch Kudlička a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #9 Vojtěch Hyánek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:30 GÓL SFK Kozel Počenice! 8:8
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #2 Adam Malčík, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (8:8)
43:36 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:8
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #88 Sebastián Badura (7:8)
43:01 Vyloučen hráč #44 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost
40:42 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:7
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #72 Miroslav Šimoník (7:7)
38:01 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:6
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #69 Lukáš Skácel, asistoval #83 Dominik Papp (7:6)
37:03 Vyloučen hráč #10 Tomáš Bednařík družstva SFK Kozel Počenice na 2+2 minuty za hrubost
37:03 Marčák obdržel tvrdý náraz na mantinel.
35:35 Vyloučen hráč #69 Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
34:22 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #83 Dominik Papp (7:5)
33:11 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
33:11 GÓL SFK Kozel Počenice! 7:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #4 Marek Šindelka (7:4)
32:11 GÓL SFK Kozel Počenice! 6:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (6:4)
31:42 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #2 Adam Malčík bez asistence (5:4)
30:38 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:4
28:49 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:3
24:47 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (4:2)
17:11 Vyloučen hráč #44 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nesportovní chování
17:11 Vyloučen hráč #44 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice - osobní trest
08:25 Vyloučen hráč #16 Pavel Sysel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
06:26 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:2
05:50 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 2:2
04:47 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #4 Marek Šindelka (2:1)
02:57 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #18 Martin Jazejček, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (1:1)
00:10 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:0
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #88 Ondřej Dofek (1:0)