• 32 31:45
    3:5
    ()

PASKOV SAURIANS B - Torpedo Havířov B - Šumbark 3:5
branky: 8. Adam Sikora, 20. Adam Sikora, 22. David Hron - 17. Ondřej Kučera, 19. David Beneš, 29. Dominik Ošťádal, 30. Ondřej Kučera, 32. Ondřej Kučera; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mikeska ? - Jan Tížek ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
33:25 ještěři nevyužili přesilovku a čas na srovnání skore se jim krátí
31:45 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 3:5
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #26 Ondřej Kučera bez asistence (3:5)
31:01 paskov má přesilovku tak snad se jim povede
31:00 Vyloučen hráč #17 Aleš Pekárek družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání
29:29 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #33 Jan Chmiel (3:4)
28:35 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #11 Dominik Ošťádal, asistoval #10 Marek Firla (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:29 torpédo dává tyč
21:50 GÓL PASKOV SAURIANS B! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #77 David Hron, asistoval #11 Radim Pecek (3:2)
19:18 GÓL PASKOV SAURIANS B! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #11 Radim Pecek (2:2)
18:13 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #55 David Beneš, asistoval #26 Ondřej Kučera (1:2)
16:06 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 1:1
12:15 torpédo hyhrálo uvodní buli ale nepočítali s okamžitým startem ještěrů kterří je o míček ihned připravili a zkouší střelu
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:40 torpédo se po obdrženém gólu probudilo a nepouští paskov na míček a zkouší jednu střelu za druhou
07:27 GÓL PASKOV SAURIANS B! 1:0
07:11 kapitán domácích zkouší střelu ale obránce mu stojí v cestě
04:20 paskov zkazil rozehrávku ale mikeska podržel
02:30 torpédo si na dnešní utání přivezlo silnou skupinu fanoušků kteří neustále svůj tým podporují hlasitým pokřikem
00:30 zápas probíhá ve vysokém tempu a oba brankáři už museli zasahovat