7:3
    Matyáš PLEVA
    ()

1. FBK Eagles Orlová C - Torpedo Havířov B - Šumbark 7:3
branky: 3. Jakub Lajczyk, 8. Tomáš Přeček, 9. Lukáš Milerský, 12. Jakub Lajczyk, 19. Tomáš Přeček, 33. Tomáš Milerský, 34. Matyáš Pleva - 2. David Beneš, 16. David Beneš, 21. Pavel Rajdus; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Jan Tížek ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
33:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 7:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #12 Matyáš Pleva bez asistence (7:3)
33:29 Vyloučen hráč #48 Patrik Hájek družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 6:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #24 Jakub Lajczyk (6:3)
30:44 Vyloučen hráč #4 Ondřej Komender družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:24 Vyloučen hráč #4 Ondřej Komender družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání
25:24 Vyloučen hráč #13 Pavel Rajdus družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:17 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #13 Pavel Rajdus, asistoval #17 Aleš Pekárek (5:3)
18:19 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 5:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #90 Tomáš Milerský (5:2)
15:16 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #55 David Beneš, asistoval #81 Vít Komender (4:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #24 Jakub Lajczyk, asistoval #90 Tomáš Milerský (4:1)
08:50 torpédo přijeli podpořit tři diváci ale hlasitostí se vyrovnají všem divákům na zápase národní ligy
08:07 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 3:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #10 Lukáš Milerský z trestného střílení (3:1)
07:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #24 Jakub Lajczyk (2:1)
06:28 Vyloučen hráč #10 Marek Firla družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání
02:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #24 Jakub Lajczyk, asistoval #10 Lukáš Milerský (1:1)
01:14 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #55 David Beneš, asistoval #13 Pavel Rajdus (0:1)