• 60 59:43
    13:6
    (Záň)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Spartak Kaplice 13:6
branky: 6. Jiří Krůšek, 9. Jan Svoboda, 15. Matěj Špaček, 15. Vojtěch Krupička, 20. Dominik Záň, 20. Jiří Krůšek, 22. Jan Pinkas, 29. Michal Bajus, 38. Jan Pinkas, 39. Jan Svoboda, 55. Jiří Krůšek, 60. Jan Švejda, 60. Vojtěch Krupička - 29. Jan Völfl, 36. Jan Völfl, 42. Petr Lukš, 43. Petr Lukš, 55. Michal Forst, 55. Petr Lukš; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:3 + Antonín Ballák OS; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Trojan 18 - Dominik Štěpánek 30; po třetinách: 6:0, 4:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Pinkas Jan (Trenér): Po nevydařeném utkání na hřišti soupeře, jsem rád, že jsem dnešní zápas zvládli lépe. Děkujeme soupeři za  utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Po nevydařené první třetině jsme upravili formaci a začali hrát pečlivěji od zadu. To však proti kvalitnějšímu soupeři nemělo příliš velký účinek. Polepšíme se a příští týden se znovu pokusíme o přidání 3 bodů do tabulky. Gratuluji soupeři k výhře a celý tým zdraví tréňu Libora a zbytek mančaftu zejména Honzíka Macháčka.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #52 Jakub Záň (13:6)
59:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (12:6)
57:11 Timeout FBC Spartak Kaplice
57:11 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
54:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #5 Jan Svoboda (11:6)
54:21 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (10:6)
54:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (10:5)
46:00 Vyloučen hráč #37 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
42:56 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #72 František Dvořák (10:4)
41:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #33 Dominik Štěpánek (10:3)
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
38:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (10:2)
37:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #64 Matěj Špaček (9:2)
37:21 Vyloučen hráč #96 Filip Hron družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
35:49 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #7 Jakub Jirkal (8:2)
28:51 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #47 Michal Forst (8:1)
28:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Michal Bajus, asistoval #5 Jan Svoboda (8:0)
25:12 Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou
24:25 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #4 Jan Völfl.
21:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:0
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:0
19:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #52 Jakub Záň (5:0)
18:48 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nesportovní chování
18:48 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice - osobní trest
16:27 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
14:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #16 Jan Švejda (4:0)
14:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #26 Jan Pinkas (3:0)
08:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (2:0)
05:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0