(Forst)
  • 59 58:01
    Kaplice

FBC Spartak Kaplice - FBC Kutná Hora  6:8
branky: 29. Michal Forst, 30. Jan Völfl, 31. Antonín Ballák, 39. Jan Völfl, 55. Michal Forst, 59. Tomáš Kadlec - 9. Martin Zelený, 10. Josef Chalupa, 16. Michal Trník, 20. Marek Trník, 21. Martin Zelený, 28. Michal Trník, 35. Lukáš Martin, 46. Marek Trník; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Vaníček 30 - Jaroslav Dlouhý 37; po třetinách: 0:4, 4:3, 2:1
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Důležité tři body. První třetina za nás parádní. Dařily se nám věci, které jsme si řekli a udělali si přijemný náskok. Výpadek ve druhé třetině dostal soupeře na koně, ale zvládli jsme utkání dotáhnout do zdárného konce. Děkujeme soupeři za zápas a skvělou diváckou kulisu.
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Mrzí mě, že jsme nedokázali před plnou halou získat 3 body a to zejména kvůli první třetině, kde nám soupeř odskočil a i přes všechny snahy se nám ho nepodařilo dohnat. Zdravíme tréňu a Machyho. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
58:01 Timeout FBC Spartak Kaplice
58:01 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #47 Michal Forst (6:8)
56:53 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
54:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (5:8)
51:00 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
45:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #97 Antonín Tvrdík (4:8)
40:00 Střely ve 2. části: 17:11
38:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #96 Filip Hron (4:7)
34:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #27 Martin Zelený (3:7)
30:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #4 Jan Völfl (3:6)
29:27 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za opakované přestupky
29:22 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:6)
28:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (1:6)
27:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (0:6)
20:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #4 Josef Chalupa (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 13:12
19:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #13 Petr Vávra (0:4)
15:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:3
12:04 Vyloučen hráč #47 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
09:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa bez asistence (0:2)
08:01 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1