• 60 59:40
    2
    Lukáš BULÍŘ

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:17
branky: 6. Matyáš Cajthaml, 39. Jaroslav Studenovský, 45. Petr Ballák - 5. Matěj Langr, 6. Adam Zán, 8. Kryštof Šejnost, 9. Jakub Čech, 11. Filip Kovářík, 14. Matyáš Borek, 22. Matyáš Borek, 23. Vojtěch Kulhavý, 33. Robert Málek, 34. Ondřej Štefek, 42. Robert Málek, 48. Lukáš Bulíř, 50. Kryštof Šejnost, 51. Jakub Čech, 51. Filip Kovářík, 58. Filip Šimek, 58. Adam Zán; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Václav Postl 38 - Josef Šedivý 17; po třetinách: 1:6, 1:4, 1:7
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér): I v takovém zápase, kdy je soupeř jasně lepší, mají naši hráči šanci se něco naučit a je jen na nich, zda si z toho vezmou něco do budoucna. Jsme rádi za vstřelené góly i za to, že jsme měli další šance, které jsme ale nedokázali proměnit.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Věděli jsme, že zápas bude jen o nás a to se potvrdilo. V pasážích, kdy jsme plnili pokyny jsme byli jasně lepší. V pasážích, kdy jsme pokyny neplnili nás soupeř důraznou hrou dokázal potrápit. n nDěkuju soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 5:22
59:40 Vyloučen hráč #42 Lukáš Bulíř družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #79 Jakub Čech (3:17)
57:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #28 Kryštof Šejnost (3:16)
51:07 Domácí stále bobjují a atále se perou. Mají v hale velkou podporu, mohl by se zadařit ještě jeden gól.
50:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #97 Robert Málek (3:15)
50:22 Aktuální stav je 3:15 pro Chodov.
50:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (3:14)
49:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #91 Antonín Mužík (3:13)
47:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Lukáš Bulíř, asistoval #16 Lukáš Hamerník (3:12)
47:16 Ale gól padl hostům. Aktuální stav je 3:12 pro Chodov.
46:23 Domácí bojují jako o život aby dali alespoň ještě jeden gól.
44:51 Domácím se začalo dařit a tahle třetina je zatím jejich nejlepší.
44:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák bez asistence (3:11)
41:13 Autor jedenáctého gólu hostů je Málek. Aktuální stav 2:11 pro Chodov.
41:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:11)
40:01 Právě začala třetí a zároveň poslední třetina tohoto bouřlivého utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
38:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský bez asistence (2:10)
38:38 A domácí střelili svůj druhý gól. Autorem branky je Jaroslav Studenovský.
33:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (1:10)
33:16 Domácí hrají v plném počtu.
33:13 Vyloučen hráč #56 Patrik Schack družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
32:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #28 Kryštof Šejnost (1:9)
31:03 Hosté jsou agresivní jako Aleš Bejr. A domácí si musí dávat pozor aby jim vůbec zbyli hráči alespoň do jedné lajny.
30:16 Diváci by si měli začít dávat pozor na svoje zdraví, ve hřišti vypukla válka.
29:47 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
25:23 Vlnatý má ve sportovce velkou podporu a všíchcni od něho očekávají velké výkony.
22:57 Ocitli jmse se ve středověku a domácí připomínají tažné buvoly a snaží se potahat zápas.
22:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #47 Adam Zán (1:8)
21:12 A je tady sedmý gól hostů, aktuální stav je 1:7.
21:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #97 Robert Málek (1:7)
20:34 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 8:18
17:21 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
15:23 Vlnatý se pere u brány jako Kotlár security.
14:56 Postl teď provedl jeden z jeho nejlepších zákroků a skočil po míčku.
13:20 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
13:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #57 Ondřej Štefek (1:6)
10:43 Postl začíná být ve své bráně trošku skleslý a doufá že jeho tým dorovná ještě v první třetině.
10:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (1:5)
08:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #47 Adam Zán (1:4)
07:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #7 Vojtěch Procházka (1:3)
05:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (1:2)
05:58 Je tady první gól domácích. Už se pomalu ale jistě rozehrávají.
05:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #53 Matyáš Borek (0:2)
05:30 Je tady druhý gól utkání a zároveň druhý gól domácích.
04:54 A je tady první gól utkání. Domácí se teprve rozehrávají.
04:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Matěj Langr bez asistence (0:1)
00:01 První buly vyhráli domácí. Domácí hned ukázali kdo je alfa tohoto utkání.