• 60 59:49
    4
    Ondřej FILIP

Panthers Praha - Florbal TJ Kobylisy 5:3
branky: 7. Pavel Daněk, 17. Zdeněk Prokůpek, 28. Jan Kšír, 37. Pavel Daněk, 40. Vojtěch Wojnar - 11. Matyáš Pik, 38. Tadeáš Rychetský, 46. David Mühlbach; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:1 + Ondřej Filip 4; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Kobza 17 - Marek Paleček 27; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): V dnešním utkání se nám podařilo, co jsme potřebovali a chtěli. Až na jednu pasáž ve třetí třetině, kdy to bylo zbytečně nahoru a dolů, jsme předvedli kontrolovaný výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnes jsme začali hrát až po chyceném nájezdu, a to bohužel nemůže stačit. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:49 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2+2 minuty za hrubost
58:08 Timeout Florbal TJ Kobylisy
52:38 Domácí vyslali v přesilové hře pouze dvě střely, perfektní obrana hostů.
50:38 Vyloučen hráč #33 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
50:38 Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
45:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:3)
42:31 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #73 Dominik Hudec.
40:01 A do třetice vyhrávají domácí zahajovací buly.
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:42 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (5:2)
39:42 Skvěle si teďka domácí tým počkal a Wojnar parádičkou po diváky přidává další gól.
37:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #86 Robert Štipka (4:2)
36:45 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #7 David Navrátil (4:1)
36:45 Navrátil dokázal skvěle vybojovat míček, nahrál Daňkovi a ten skvěle vymetl pavučinky v Palečkově bráně.
27:31 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (3:1)
27:31 Kšír dokázal svou střelit vyslat k bližší tyči a navyšuje náskom domácích.
25:02 Hra je pozastavena a čeká se na brankáře hostí.
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají domácí, ale zase rychle ztrácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
20:00 První třetina nám přinesla spousta zajímavých akcí, vyhrocených soubojů ba i dokonce fair-play gesta a zlomenou hůl.
19:26 Paleček má dnes skvělou formu, Kšír s Prokůpkem nedokázali uspět.
18:32 Ani na dvakrát nedokázal Nový uspět.
16:56 Teď to zkouší Mašát od druhého mantinelu.
16:26 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #73 Dominik Hudec (2:1)
16:26 Prokůpek vyvezl od mantinelu a poté vystřelil granát, který končí za zády brankáře hostí.
10:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Matyáš Pik z trestného střílení (1:1)
10:17 Matyáš Pik dokázal pomocí takzvané zorro kličky překonat brankáře Kobzu.
08:42 Krahulec pálí do boční sítě.
08:10 Nebezpečná střela od Kšíra, Paleček vyráží.
07:23 První pokus končí v bloku, druhý až za mantinelem.
07:20 Standartní situace hostů na velkém brankovišti.
06:56 GÓL Panthers Praha! 1:0
06:56 Daněk z půlky vypálil dělovku, která zaplula až za záda Palečka.
05:37 Kolář dostal od Škody přihrávku do skvělého prostoru, bohužel pálí nad.
04:13 Štipka s Rychteským skvěle kombinují.
03:32 Pěkná série koupaček od Prokůpka z hole.