8:11
    Martin NEHERA
    (Janek)

Asper Šumperk - FBC Vikings Kopřivnice 8:11
branky: 1. Jiří Trávníček, 25. Jiří Trávníček, 29. Matěj Ivo Pírek, 32. Ondřej Mrázek, 38. Jiří Trávníček, 52. Jiří Trávníček, 54. Matěj Ivo Pírek, 58. Daniel Venouš - 6. Tomáš Kusz, 11. Tomáš Janek, 14. Lukáš Michna, 16. Benjamín Janek, 19. Adam Lichnovský, 24. Robert Socha, 31. Robert Socha, 44. Ondřej Holaň, 57. Jiří Toman, 59. Adam Lichnovský, 60. Martin Nehera; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Antonín Byvan 9, František Juráň 9 - Adam Strouhal 4, Adam Strážnický 18; po třetinách: 1:5, 4:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Dnes jsme měli i přes první vstřelený gól hrůzostrašný vstup do utkání a chvíli to vypadlo, že dostaneme slušnou nálož. Obdivuhodně jsme se ale dokázali vrátit do zápasu a postupně jsme snížili až na rozdíl jediné branky a dokonce jsme měli vyloženou šanci na vyrovnání. Z tohoto pohledu musím kluky ocenit, že se kousli a že jsme zápas neodevzdali zadarmo. Bohužel ale body zase nemáme. Dnes mě ale víc než ztráta bodů trápí dnešní dvě zranění. Snad se dáme do příští soboty nějak dohromady. Ocenit musím Frantu Juráně, pro kterého to byla dnes mezi tyčemi v áčku úplná premiéra. Děkuji soupeři, divákům i rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes jsem velice rád za výhru, přestože máme početnou marodku, tak se nám podařilo urvat tři body, což je hlavní.  Dále mě těší, že naší mladí hráči ukázali, že se s nima musí počitat a utkání zvládli výborně. Co se týče samotného zápasu, tak to byl spíše zápas pro diváky, ve kterém padlo mnoho branek. Nám se podařil pouze úvod zápasu, jinak od druhé třetiny to byla docela blamáž. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #15 Tomáš Janek (8:11)
58:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #10 Ondřej Holaň (8:10)
57:18 GÓL Asper Šumperk! 8:9
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (8:9)
57:10 Asper v šesti
56:51 Timeout Asper Šumperk
56:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #4 Tomáš Kusz (7:9)
54:14 Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:11 GÓL Asper Šumperk! 7:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (7:8)
53:11 Pírek nádherně trefuje volej a dává nádherný gól a na tady tento gól nejde říct víc než BRAVO MP
51:52 GÓL Asper Šumperk! 6:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (6:8)
51:52 Trávníček se neukvapil situací a počkal si a střílí přesně k tyčce
46:35 Rozhodčí asi po čtvrté nepískli dvě minuty a tak se Šumperk právem rozčiluje
44:07 Rozhodčí neuznali gól asperu ve hře 4 na 4
43:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #6 Jiří Toman (5:8)
43:31 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
43:31 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
43:09 Kopřivnice asi hraje fotbal protože se furt válí po zemi
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
37:05 GÓL Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (5:7)
37:05 Trávníček i přes velký faul dává gól a snižuje stav na 5:7
36:36 Rozhodčí si nevšímají faulů hostů ale domací mají na šťopkách
31:38 GÓL Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #7 Jan Mannl (4:7)
31:38 Ale to Šumperk nezastavuje a dávají gól na 4:7
30:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #10 Ondřej Holaň (3:7)
30:21 Ale zapomínají na obranu a tak dostavají gól
28:42 Šumperk nabudily dva góly a tak se stále tlačí do brány
28:22 GÓL Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek bez asistence (3:6)
26:24 Mrázek střílí nádhernou ránu
24:15 GÓL Asper Šumperk! 2:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #99 Matěj Šíma (2:6)
23:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha bez asistence (1:6)
23:30 Hra je zatím hodně nahoru dolů
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Adam Strážnický družstva FBC Vikings Kopřivnice
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 František Juráň družstva Asper Šumperk
20:00 Střely v 1. části: 5:13
18:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (1:5)
18:42 A máme tu dva rychlé góly od Kopřivnice
15:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #22 Benjamín Janek, asistoval #18 Jakub Kűffer (1:4)
15:45 Po faulu na domácí rozehravají hosté a střílí z toho gól
14:10 Monsport se dohaduje s rozhodčím
13:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #15 Tomáš Janek (1:3)
12:47 Asper výborně ubránil přesilovku
10:47 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek bez asistence (1:2)
10:26 Kopřivnice z brejku střílí gól
08:33 Kopřivnice zvýšila výkon
05:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #19 Václav Štefánek (1:1)
05:40 Kopřivnice z nenápadné situace srovnává na 1:1
03:10 Asper se drží na míčku
00:44 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (1:0)
00:44 A máme tu první gól zápasu po souhře Trávníčka a Venouše
00:01 Úvodní buly pro hosty