Aligators
  • 60 59:08
    2

Aligators Klobouky - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:6
branky: 21. Matyáš Zouhar, 32. Filip Konstant, 36. Martin Karpíšek, 60. Pavel Zbořil - 29. Petr Stejskal, 45. Jiří Šebesta, 48. Petr Stejskal, 48. Dominik Klimscha, 53. Vojtěch Repček, 56. Marek Klečka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Samuel Polák 24 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:5
60:00 Komentář domácích: Co dodat... Prohráli jsme vem to ďas, příští týden hrajem zas... nVíc dnes není třeba psát.. Opakoval bych slova z předešlých týdnů o situacích, které nám prohrávají utkání. Nevěšme však hlavy, je to jenom sport, život jde dál :-)
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): Zaspali jsme začátek zápasu a provázela nás střelecká impotence. Stále jsme si opakovali, ať jsme trpělivý a to se nám nakonec vyplatilo. Děkuji našim pár neunavným fanouškům, že povzbuzovali po celý zápas. Děkuji rozhodčím  a soupeři za tento boj o "6" bodů. Díky, čau
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:34 Posledních 26 vteřin zápasu.
59:33 Timeout Aligators Klobouky
59:33 GÓL Aligators Klobouky! 4:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #88 Jakub Hladký (4:6)
59:09 Aligators mají posledních 50 sekund na srovnání stavu.
59:08 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Repček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování
57:42 Polákovi teď pomohla tyč po střele ze vzduchu od jednoho z hráčů Opavy.
56:52 Další zákrok golmana hostů. S ledovým klidem si našel balonek mezi blokujícími hráči a zalepil ho ve svých rukavicích.
56:15 Střelu z dálky si Bezděk v klidu pohlídal.
55:05 A je to 6:3 pro Opavu. Šebesta našel krásnou přihrávkou Klečku, a ten se svým přízemním projektilem nemýlil.
55:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:6)
54:00 Polák si připisuje další dva povedené zákroky.
53:04 Bolestivá chvilka jednoho z obránců Opavy, který blokoval střelu Klimeše. Bohužel pro něj šla střela do velmi, velmi nepříjemných míst.
52:21 Opava využívá nekoncentrovanosti domácích a zvyšuje svůj náskok.
52:20 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #14 Jan Mazur (3:5)
51:50 Opavu nabudily dva góly v oslabení a teď nedává obraně Aligators vydechnout.
50:57 Polák si se střelou z otočky věděl rady a zkušeně si pohlídal svou pravou tyčku.
49:54 Střele domácích chyběla razance a přesnost, stav utkání se tudíž nemění.
47:52 Opava si s oslabením opravdu poradila. Nejenže nedostala gól, ale rovnou dva vstřelila. Stav utkání je nyní: 4:3 pro Opavu.
47:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #88 Vojtěch Repček (3:4)
47:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:3)
46:18 Šance pro domácí vzít si zpět dvoubrankové vedení.
46:17 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:50 Polák si teď poradil se skákavým balonkem.
44:44 Šebesta se výborně zorientoval v předbrankovém prostoru a dává kontaktní gól.
44:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #36 Marek Klečka (3:2)
43:45 Parádní lapačka Poláka drží dvougólový náskok Aligators.
42:46 Velká šance hostí končí vedle Polákovy branky.
42:27 Opava se snaží rychlou kombinací rozhodit obránce Aligators.
40:59 Šance Opavy je přerušena z důvodu útočného faulu jednoho z hráčů Opavy.
40:04 Standartka domácích končí na hokejce jednoho z bránících hráčů Opavy.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:59 A více už toho v této třetině neuvidíme, stav utání před třetí třetinou 3:1 pro domácí.
39:01 Právě nám začala poslední minuta druhé třetiny.
38:00 Střelu domácích si Bezděk zkušeně pohlídal a dává tak svým spoluhráčům chvíli na oddych.
36:50 Aligators zkouší přidat i čtvrtou branku, ale obrana Opavy byla proti.
35:29 Martin Karpíšek a Matej Galajda si s akcí 2 na 1 poradili a tak tu máme opět změnu skóre dnešního utkání.
35:28 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #22 Martin Karpíšek, asistoval #35 Matej Galajda (3:1)
34:30 Tresty obou vyloučených nám již skončily, takže se opět vracíme ke hře 5 na 5.
33:40 Domácí celek zatím drží balonek a snaží se najít volný prostor v obranných řadách Opavy.
32:30 Uvidíme hru ve čtyřech.
32:29 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
32:29 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
31:37 Konstant prohodil obránce Opavy a zakončil na vzálenější tyč.  Aligators vedou 2:1.
31:36 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #46 Filip Konstant, asistoval #75 Roman Chovan (2:1)
28:56 A máme tu změnu skóre. Opava rychle rozehrála a přízemní střelou srovnává. Stav utkání: 1:1.
28:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:1)
26:48 Opava svou přesilovku nevyužila, stav utkání stále 1:0 pro domácí.
26:12 Opava zatím nic většího nevymyslela, pouze střely z dálky, které většinou končí na blocích domácích hráčů.
24:49 Opava má velkou šanci na vyrovnání stavu zápasu. Po faulu Zbořila si zahrají přesilovou hru.
24:48 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
24:05 Opava srovnala tempo hry a drží balonek na svých čepelích.
23:16 Obránci Aligators teď nepřesnou přihrávkou vybídli hráče Opavy ke střele, který ovšem minul branku golmana domácích.
22:31 Opava začala aktivněji napadat rozehrávku domácího celku.
21:56 Aligators teď pod tlakem Opavy.
20:11 Aligators využívají hned první šanci 2. třetiny. Zouhar si našel balonek v oblasti  "mezikruží" a chladnokrevně zakončil přízemní střelou k pravé tyčce.
20:10 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #9 Jan Černovický (1:0)
20:01 Právě nám začala 2. třetina.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:31 Dvě střely Opavy končí na mantinelu za brankou domácích.
19:13 Uvidíme standartku Opavy.
19:01 Právě nám začala poslední minuta první třetiny.
17:30 Aligators teď tlačí na obranný blok Opavy, ale kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti uvidíme rozehrávku hostí od Bezděkovy branky.
16:10 Opava zklidňuje situaci kombinací na své polovině.
15:36 Střela sice prošla skrz všechny blokující hráče, ale přes Poláka cestu tento pokus nenašel.
15:24 Střela hostí z dálky končí vedle Polákovy branky.
14:57 Opava zatím do obrany stoprocentní.
14:00 Parádní zákrok Poláka, rychlý přesun, a domácí opět na balonku.
13:10 Opava na balonku, ale domácí si vytaženým útokem berou balonek zpět.
13:00 Šance si zatím tvoří pouze a pouze domácí celek.
12:44 Aligators teď uklidnili hru a kombinují na své polovině.
11:50 Další střela Aligatorů, připravený Bezděk.
10:20 Parádní klička Jakuba Hladkého pomohla domácím udržet balonek na svých čepelích.
08:25 Opava zatím spíše brání, i spolu s brankou, protože ta teď zabránila vedení domácích. Na tyčky je to zatím 1:1.
07:30 Domácí zatím aktivnější, Zbořilova střela končí v ruce Bezděka.
05:50 Aligators zatím s větším klidem na balonku. Dobrý zákrok Bezděka, střela do pravé šibenice končí za mantinelem.
04:50 A máme první hráče i za mantinelem. Konkrétně hráče hostí s číslem 49.
04:20 Poláka teď podržela branková konstrukce.
03:45 Konstant z otočky přestřelil branku hostí.
02:50 Golman hostí si se střelou s jistotou poradil.
02:06 Domácí Opavu zatím nenechali sáhnout si na balonek.
01:10 Aligators rychle na balonku, zatím jsme ale neviděli žádnou větší šanci.
00:01 Vítáme vás na utkání národní ligy, domácí Aligators proti Opavě. Dnešní utkáním vás provede zapisovatel Filip Antoš.