9:8
    Jana PAVLICOVÁ
    ()

Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice 9:8p
branky: 1. Tereza Bočková, 16. Tereza Bočková, 39. Lucie Šindelářová, 39. Anna Staňková, 46. Eliška Zubová, 47. Eliška Zubová, 53. Veronika Raková, 60. Veronika Raková, 61. Jana Pavlicová - 1. Klára Jiříková, 5. Petra Vondráčková, 21. Johana Tušlová, 23. Klára Jiříková, 33. Klára Jiříková, 47. Johana Tušlová, 51. Klára Jiříková, 58. Klára Jiříková; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 5:1 + Anežka Macháčková 4; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 27 - Veronika Šedivá 18; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Asistent trenéra): Dneska výhra hodně odmakaná. Kdybychom hráli po celých 60 minut, tak to s největší pravděpodobností do prodloužení nepůjde. Jsme rádi za zisk bodu navíc, ale nedopadlo to podle našich představ. Za týden nás čeká těžká zkouška, už se na ni připravujeme a vyhlížíme ji. Díky soupeři a díky našim chlapům a ostatním divákům za podporu. W
65:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnešní zápas byl pro nás hodně náročný, vytvořily jsme si hromadu šancí a většinu zápasu jsme vedly. Chybělo nám jen dobré zakončení a je to pro nás poučení do zbytku sezony. Holky dnes makaly na 100% a soupeřky ukázaly na konci zápasu větší zkušenosti.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:24 GÓL Panthers Praha! 9:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová bez asistence (9:8)
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:11 GÓL Panthers Praha! 8:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (8:8)
57:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #3 Aneta Lisová (7:8)
52:04 GÓL Panthers Praha! 7:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #27 Lucie Šindelářová (7:7)
50:07 A hosté využívají další přesilovu hru.
50:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #39 Petra Skříšovská (6:7)
48:59 Vyloučen hráč #54 Tereza Bočková družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
46:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #44 Veronika Šedivá (6:6)
46:41 Na podruhé dokázaly překonat Neumanovou.
46:10 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (6:5)
46:10 A opět se dokázala prosadit Zubová.
45:37 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #54 Tereza Bočková (5:5)
45:37 Bočková skvěle dokázala na půlce vybojovat, našla Zubovou a tu měla už práci jednoduchou, parádně do víka.
45:29 Dobrý blok Pavlicové.
42:57 Situace 2 na 2 Bočková se rozhodla to vzít na sebe, Šedivá vyráží maskou.
40:20 Úvodních 20 vteřin nyní bez branky, je tam zlepšení.
40:01 Hosté vyhrávají úvodní buly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:55 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #12 Andrijana Kris (4:5)
38:55 A vypadá to, že time-out domácím pomohl.
38:41 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová bez asistence (3:5)
38:41 A domácí využívají a ještě je čeká další 2 minuty přesilová hra.
37:52 Vyloučen hráč #25 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za sekání
37:52 Domácí si zahrají druhou přesilovku, bude delší než je v tomto utkání zvykem.
36:35 Timeout Panthers Praha
36:05 Pavlicová si dokázala poradit s Míchalovou, ale už neuspěla proti Bickové.
33:56 Hromková se stihla včas vrátil a překazit takřka jasný gól.
32:28 Hosté sice střílejí více, ale většina střel končí za mantinelem.
32:23 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #25 Anežka Macháčková (2:5)
32:12 Tentokrát dokázaly hostujícíc holky využít přesilovou hru - parádní gólik.
31:57 Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:57 Zubová byla velmi blízko v při výhozu.
30:20 Tušlová vyslala parádní střelu, ale končí lehce nad brankou domácích.
29:33 Rozhodčí pozastavil hru, aby si hráčky sundaly hodinky, náramky a další svoje osobní věci. Myslím si, že kdyby přijel včas - tak to vyřešíme již před zápasem.
28:30 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #12 Andrijana Kris.
28:29 Další nájezd domácích, opět skvělá Šedivá.
26:30 Hosté mají v přesilovce zatím dvě střely.
25:31 Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
25:18 Hosté si zahrají další přesilovou hru.
24:10 Běhá se nahorů dolů, je to ztráta za ztrátou, hokejka v hokejce.
23:12 Parádní koupačka Staňkové, bohužel střela končí v bloku.
22:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (2:4)
22:08 Hosté zvyšují svůj náskok.
21:57 Na druhé straně úspěšná Šedivá.
21:03 Dlouhá přihrávka přes dvě hráčky prošla až Míchalouvou, Neumanová úspěšnější.
20:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová bez asistence (2:3)
20:21 O vteřinu později než v první části domácí inkasují.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
17:29 Vyloučen hráč #51 Lucie Bicková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
17:29 I domácí celek si zahraje přesilovu hru.
15:40 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
15:40 Staňková po prohranén souboji si ještě kopla do mantinelu, to rozhodčí viděl a uděluje trest na 2 minuty.
15:05 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková bez asistence (2:2)
13:06 Tým domácích je v plném počtu.
12:10 Panterkám se podařilo vybojovat míček a dobrých 20 vteřin z přesilovky trávili na půlce soupeře.
11:06 Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
11:06 Hosté si po faulu Šindelářové zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
10:42 Opět parádní brankářka domácích.
08:31 Meťák hrozí brejky, ale nedaří se jim nad Neumanovou vyzrát.
07:46 Zubová velmi důrazná před soupeřovou brankou, bohužel práce hole si povšimnul pan rozhodčí.
06:50 Včera Staňková na tresntém střílení uspěla, dnes měla bohužel kratší ruce.
06:49 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #17 Anna Staňková.
05:07 Zákrok Neumanové.
04:49 Domácí v situaci 3 na 1. Cajthamlová se rozhodla to. vzít na sebe a SK Meťák jde do protiútoku.
04:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Petra Vondráčková, asistoval #15 Marie Jozová (1:2)
03:43 Parádní pasáž z obou stran, hra je velmi běhavá a chvílema i technická.
00:39 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková, asistoval #3 Nicola Braunová (1:1)
00:39 Rychlá odpověď domácího týmu po pěkně sehrané akci Bočková Braunová.
00:20 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
00:20 Po dvaceti vteřinách se dostává hostující tým do vedení.
00:01 Tak a jdeme na to! Úvodní buly vyhrávajá hostující tým a rychle se vrhá dopředu.
00:00 Vítám Vás u 16. kola 1. ligy žen. Čeká nás menší zpoždění kvůli zpoždění rozhodčího Kamínka.