58
  • 58 57:16
    7:3

Prague Tigers Nehvizdy - FBC Česká Lípa 7:3
branky: 20. Pavlína Nejedlá, 21. Dominika Steinbachová, 28. Eliška Horáková, 40. Pavlína Nejedlá, 51. Petra Šusterová, 56. Eliška Horáková, 58. Petra Šusterová - 31. Michaela Mazurová, 53. Blažena Menšíková, 55. Karolína Zikmundová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Richard Iltis; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 31 - Ada Červinků 19; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Dnes to bylo v hodně laxní verzi, v první třetině jsme si docela koledovali. Nakonec jsme to zvládli, ale hitparáda to nebyla. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Lepší zápas než včera, spousta brankových šancí, bohužel neproměnujeme šance. Děkuji holkám za odmakaný zápas. Děkuji domácím a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
57:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (7:3)
56:50 Voštiarová trefuje tyčku.
56:14 Červinků je zpátky v brance.
55:16 Timeout FBC Česká Lípa
55:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (6:3)
55:16 Lípa jde do risku a hraje bez brankářky.
55:14 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
55:00 Dva rychlé góly a Česká Lípa dramatizuje závěru utkání.
54:04 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (5:3)
52:56 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (5:2)
52:13 Na druhé straně Lípa míjí branku.
51:38 Žabička Plánkové končí na noze Červinků.
50:45 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #88 Irena Palatínusová (5:1)
50:15 Další pokus Haklové končí na domácí zdi.
49:00 Lehká střela Mikinové, se kterou měla Červinků problémy.
47:50 Lípa zkouší dlouhé loby, Tigers si je ale hlídají a odmítají dostat soupeře do zápasu.
46:16 Tigers kombinují, Lípa má ale přichystané bloky.
42:47 Zatím se od buly hraje převážně na polovině Tigers.
41:30 Horáková opět na zemi, ani tentokrát se domácí nedočkali píšťalky.
41:00 Lípa začala náproem, Tigers ale dokázali její tlak otupit.
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #13 Pavlína Nejedlá, asistoval #21 Jana Prokšanová (4:1)
38:40 Mazurová zkusila přes beka překvapit Pilšákovou, marně.
36:40 Kontroverzních seker začíná přibývat, stále se ale pokračuje bez vyloučení.
34:55 Zákrok na Horákovou si říkal o nájezd, nakonec je z toho jen zásah Červinků.
34:15 Další pokus České Lípy, který končí až za mantinelem.
32:26 Při třetím pokusu už byla její střela bez problémů, nicméně zamířila vysoko nad.
31:40 Ševčíková se pokusila dvakrát v krátkém sledu o výběh. Poprvé byl její pokus sražen, při dalším pokusu si Pilášková mezírku mezi nohami pohlídala.
30:48 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová bez asistence (3:1)
27:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (3:0)
26:35 I Červinků ukazuje své kvality. Nejprve si proti HAmerníkové pohlídala přední tyč, následně bleskově vytasila ruku proti Bursové.
25:18 Další pokus Soukupové od mantinelu už má s přehledem v ruce.
24:38 Ševčíková z otočky trefuje jen tyč! Pilšákovou podruhé zachraňuje branková konstrukce.
23:35 Mazurová napřáhla ze střední vzdálenosti. Pilšáková pohotově chytá.
22:26 Voštiarová blokuje potenciální brejk tří proti dvěma.
20:58 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (2:0)
20:36 Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:36 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #13 Pavlína Nejedlá, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:0)
17:50 Standardní situaci z ideální vzdálenosti zakončila Pavlíková, její poku skončil sražen v zámezí. Z následné rozehry v rohu nezbylo nic.
16:26 Lípa dlouho kombinovala na polovině hřiště. až přišla střela z dálky z hole Haklové. Pilšáková poslala míček do rohu.
14:45 Jistý zákrok předvádí i na opačné straně Červinků.
14:16 Pilšáková si připisuje zákrok. Lípa je zatím Tigers vyrovnaným soupeřem.
12:34 Chvátalová na zemi, naštěstí bez zranění.
11:57 Domácí uklidňují hru a kouč nabádá k roztažení hry.
10:56 Hamerníková z dálky a Bursová nadvakrát doráží. Stále se hraje bez branek.
09:53 Lípa chce využít momentum a hraje se před domácí brankou.
09:00 Nyní ale domácí zachránila horní tyč.
08:37 Také Lípa střílí z dálky a i hostující hráčky nemohou zamířit přesně.
08:01 Už šest minut bez přerušení. Sledujeme zatím bleskovou úvodní část.
07:17 Viktorová z půlky rovněž nepřesná.
06:50 Palatínusové výběh na střed končí střelou mimo.
06:27 Šefvčíková z protiútoku trefuje připravený blok.
06:00 Chvátalová z úhlu míjí branku.
05:05 Na opačné straně přichází dalekonosná střela, Pilšáková vyráží.
04:40 Bursová s Hamerníkovou vykombinovaly, ke střele se ale nedostaly.
03:20 Tigers ale držé v roli favorita míček a neoupští moc soupeře do hry.
02:00 Od začátku se hraje ve svižném tempu. Česká Lípa je zatím plná sil, uvidíme, jak na tom bude s postupem času.
00:40 Palatínusová hned zkraje zápasu vyzkoušela pozornost gólmanky. která vytasila pravou rukou.