(Kopecký)
  • 59 58:34
    Slavia

ACEMA Sparta Praha U23 B - FBC Slavia Praha 4:3
branky: 24. Matyáš Kopecký, 48. Štěpán Novák, 52. Lukáš Veber, 59. Jan Kos - 8. Ondřej Hertl, 13. Lukáš Svačinka, 39. Martin Kadlec; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Samuel Stündl 16 - Pavel Chlup 30; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Dneska jsme si šli 100 % pro přerušení nepříznivé série výsledků a jsem moc rád, že se nám to konečně podařilo zlomit. Díky moc klukům za týmový, bojovný výkon, kdy jsme si šli i přes nepříznivý vývoj zápasu pořád za svým cílem a byl jsem přesvědčený, že to ve 3. třetině dotáhneme. Konečně se k nám i přiklonilo štěstí a nejlepší moment jsme si nechali až do závěrečného oslabení. Díky rozhodčím i soupeřům za utkání a držím palce do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Do zápsu jsme dobře vstoupili a byli lepším týmem, v druhé třetině převzal otěže utkání soupeř, ale nás držel skvěle chytající brankář, což nám pomohlo se zlepšit a znovu odskočit na rozdíl 2 branek. Do třetí třetiny jsme bohužel znovu vstoupili ustrašeně a velkou část jsme se snažili držet výsledek, což se nám vymstilo a nechali jsme soupeře srovnat.i díky zbytečným vyloučením. Vítěznou branku nám poté soupeř vstřelil v naší přesilovce, která bohužel byla obrazem našeho zhoršenho s ustrašeného výkonu v celé 3. třetině. Soupeř byl v duležitých momentech lepší a vyhrál zaslouženě, my musíme dál pracovat, abychom to příšttě zvládli lépe. Děkujeme rozhodčím a soupeři za utkání a gratulujeme k vítězství.
58:34 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (4:3)
58:34 Rychlý brejk zakončen nahrávkou Kopeckého na Kosa, který míček umístil do pravého horního rohu.
58:10 Otáhal nedokázal proměnit jasnou šanci.
56:49 Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
56:49 Žďárský zezadu jasná dvojka.
56:20 Slavie jde do šesti, bude se vylučovat na straně Sparty.
55:35 Kamarádská nahrávka od Eisenkolba. S tímto si ani první centr Sparty, Jakub Ucháč, nedokázal poradit.
55:00 Vstupujeme do poslední pětiminutovky za shodného stavu. Týmy bojují ze všech sil.
54:03 Veber opět pokouší štěstí podle přísloví kuj železo dokud je žhavé. No železo už nejspíš žhavé není a míček končí za mantinelem.
53:40 Bizík asi hodně čte. Nádherně teď přečetl záměr Slavie.
51:15 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #81 David Žďárský (3:3)
51:15 Víc štěstí než rozumu. Asi tak by se dala popsat střela Vebera do hráče přímo před ním. Pak se to jako v pinballu nějak dostalo do branky.
49:44 Indra našel přes šířku hřiště volného Bernata, který ale netrefil míček. Následně se na sebe naštval a na poslední chvílí si rozmyslel svůj plán praštit hokejkou o zem.
49:14 Matyáš Kopecký proběhl asi tři hráče. Skončilo to faulem v rohu.
48:01 První centr Sparty, Jakub Ucháč, si vzal příliš velké sousto a nedokázal se prosadit proti dvoum hráčům.
47:18 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (2:3)
47:18 Novák ukradl míček slávistům a pádil na branku právě Slavie, kde nic nevymýšlel a vymetl pavouky v pravém horním rohu branky.
46:44 Veber střílí do hlavy Chlupa. Toto není fortnite aby za to Sparta dostala body a tak má míček Slavie.
46:06 Tak toto byl opravdu jenom pozdrav od Gobela pro Stundla.
45:53 Šťiplavou střelu Svačinky vyrazil Stundl za mantinel.
45:17 Slavie v pěti.
44:59 Kos na hranici malého brankoviště nedokázal míček procpat do branky.
44:27 Veberova hokejka vzlétla do vzduchu jako helikoptéra.
43:17 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
43:17 Sparta hru v šesti absolutně nevyužila a v podstatě odevzdala balónek.
42:40 Sparta jde do šesti, bude se vylučovat na straně Slavie.
42:22 Dle našeho turniketu dorazil stý divák.
41:43 Stundl čape na třikrát trefovanou střelu z půlky.
40:53 Bizík seslal k zemi protihráče v rohu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým na "S" a zase Slavie.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:47 Ucháč nám na stolek hodil Pitka. Málem mě zasáhla florbalka, ale stylem Kung-FU jsem ji odrazil. Nejnebezpečnější moment zápasu.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:40 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #5 Vojtěch Šafář (1:3)
37:50 Eisenkolb přitvrdil u mantinelu. Trenér Slavie prosí o dvojminutový trest neúspěšně.
37:18 Ani na podruhé nedkázal Kubala dorazit míček do branky.
36:27 Slavie v pěti.
35:13 Šimek obkroužil celou útočnou polovinu.
34:27 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky
34:27 Těchto sekerek od Laha bylo už moc.
34:00 Štička nasadil gajdy Novákovi, ale poté se mu nepodařilo zakončit.
33:00 Sedláček trefuje tyč.
32:35 Bizík se vytočil do středu, ale nepodařilo se mu zakončit.
30:30 Derby táhne vždycky, dnešní souboj pražských "S" sleduje 99 diváků.
28:48 Lang byl velice nepříjemně naražen na mantinel a v hledišti to vzbudilo emoce.
28:05 Ucháč nám vytřel podlahu.
27:06 Slavie v pěti.
25:06 Vyloučen hráč #2 Jakub Žáček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
25:06 Žáček zastavil na poslední chvílí prchajícího Kosa.
24:20 Stundl podržel Spartu, když ustál situaci dva na jedna.
23:24 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #60 Adam Kopecký (1:2)
23:24 A. Kopecký našel z rohu odskočeného M. Kopeckého, který svojí střelou překonal Chlupa.
22:51 Veber to je zkušenej lišák, ale jeho střela mířená mezi nohy Chlupa neprošla za brankovou čáru.
22:31 Šimkova táhlá střela nerozvlnila síťku v brance.
22:07 Veber dostal míček před branku, ale jeho přízemní střela trefila beton Chlupa.
21:28 Vyloučen hráč #44 Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
21:28 Novák získal balónek a pelášil s ním po mantinelu do chvíle kdy ho říznul Kubala.
21:16 Slavie si drží balónek na čepelích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Slavie.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:34 Otáhal zblokoval střelu Kadlece. Jsou to ale spoluhráči.
16:04 Kosův projektil o chlup chytil Chlup.
15:36 Ani Slavie nevyužívá přesilovou hru 5 na 4.
13:38 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
13:38 Novák si počínal v útočném rohu až moc tvrdě a proti pravidlům.
12:57 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #30 Jakub Procházka (0:2)
12:57 Svačinka dostal míček od Procházky na střed asi tři metry od půlky. Svačinka natáhl a po zemi prostřelil Stundla.
12:13 Šafář obehrál Eisenkolba tak že druhý zmíněný skončil na zadku.
11:23 Slavie v pěti.
11:10 Kopeckého střela byla zblokována mimo branku.
10:20 Sparta nenachází recept na slávistický blok čtyř hráčů.
09:23 Indra se vymotal na střed, kde byl seknut Kubalou.
07:59 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Ondřej Hertl, asistoval #16 David Laho (0:1)
07:59 Lahovu bombu z půlky šikovně tečoval Hertl a míček končí za zády bezmocného Stundla.
07:41 Šimkova žabička nenašla Kosa.
07:01 M. Kopecký z dobré pozice přestřeluje branku.
06:39 Žďárský byl naražen na mantinel u své střídačky.
05:38 Eisenkolbův prudký pas po mantinelu našel Langa. Z akce nic dál nebylo.
04:45 Novák si natáhl míček středem a vyslal prudkou střelu.
01:30 Utkání se hraje nahoru dolů.
00:45 Stundl se blýskl kvalitním zákrokem.
00:26 Šimek vystihl dlouhý míček po mantinelu a z následného brejku mohl skóre otevřít Lang.
00:01 Úvodní buly derby vyhrála Slavie.