3:8
    Lucie BÁRTŮ
    (Lélyová)

TJ Centropen Dačice - FBC Dobruška 3:8
branky: 43. Denisa Kolářová, 50. Barbora Šmahelová, 60. Lucie Bártů - 12. Vanesa Bašová, 22. Adriana Horáková, 35. Adéla Vávrová, 41. Veronika Eimannová, 43. Diana Peterová, 47. Magdaléna Bašová, 52. Diana Peterová, 56. Veronika Kyšková; rozhodčí: Jan Dušek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martina Miksová 29 - Adéla Dubská 15; po třetinách: 0:1, 0:2, 3:5
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Zápas svým vývojem nebo výsledkem asi nikoho nepřekvapil, každopádně i přes porážku lze dnes mluvit o dobrém výkonu a najít dosti pozitiv, ať už v nasazení, individuálních výkonech nebo v týmovém pojetí zápasu. Takže holkám moc děkuju za to, co dnes na hřišti ukázaly. Dobruška ale ukázala svoji vyhranost a tři body si odváží zaslouženě. Možná škoda, že jsme nevyužili některé šance při dvou nebo tříbrankovém rozdílu ve skóre a zápas tím tak nezdramatizovali. Soupeři děkuji za zápas, gratuluji k výhře a přeji hodně štěstí v dalších utkáních, děkuji také rozhodčím a nejvíce samozřejmě týmu. Těšíme se na zítra.
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Soupeř dnes spíš hru bořil a my jsme se k florbalu dostávali až během zápasu. Od druhé třetiny jsme zlepšily pohyb a hned to na naší hře bylo vidět. Třetí část i přes lacině onbdržené branky od nás dobrá, a tvořili jsme si hromadu šancí. Nějaké góly si doufám necháváme i na zítra. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #21 Adéla Lélyová (3:8)
58:35 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
55:47 GÓL FBC Dobruška! 2:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #81 Veronika Kyšková, asistoval #11 Adriana Jedličková (2:8)
55:45 Rychlá střela Kyškové po přihrávce Jedličkové z rohu zvyšuje skore Dobrušky.
54:00 Poláčková trefuje pouze boční síťku.
51:42 GÓL FBC Dobruška! 2:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (2:7)
51:03 Hra se přelévá z jedné časti hřiště na druhou.
49:08 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Barbora Šmahelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (2:6)
48:30 Pěknou střelu Šmahelové blokuje Ulbrichová.
46:30 GÓL FBC Dobruška! 1:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:6)
44:26 Vávrová trefuje tyčku.
42:56 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #20 Vendula Vrbová (1:5)
42:55 Vrbová vyhazuje na Kolářovou, která střílí první branku domácího týmu.
42:18 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #25 Veronika Eimannová (0:5)
41:30 Krásný zákrok Miksové.
40:44 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #13 Sandra Peterová (0:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:20 Druhá třetina probíhá ve vysokém tempu.
34:56 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:3)
29:50 Střelu hráčky Dobrušky Poláčkové v dobré pozici vyráží Miksová.
24:20 Střelu Lélyové chytá golmanka Dubská.
23:50 Po pár minutách druhé třetiny vidíme šance na obou stranách.
21:33 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 5:11
13:54 Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:46 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (0:1)
04:00 Vítáme vás na dnešním utkání TJ Centropen Dačice vs. FBC Dobruška. Zápas začal v poměrně poklidném tempu.