• 60 59:54
    12:8
    (Josefovič)

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE Start98 12:8
branky: 23. Daniel Drobiš, 23. Matyáš Sirotek, 24. Roman Sedlák, 26. Dominik Vlček, 30. Dominik Vlček, 30. Matyáš Sirotek, 35. Šimon Perek, 39. Tomáš Hennrich, 46. Tomáš Hanák, 47. Tomáš Hennrich, 57. Dominik Vlček, 59. Matyáš Kouba - 19. Jan Pudich, 19. Martin Škorpa, 36. Matěj Netrefa, 37. Martin Škorpa, 42. Matěj Netrefa, 50. Albert Kulík, 52. Matěj Jambor, 60. Matěj Netrefa; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3 + Matyáš Kronovetr 4; využití: 3:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 11 - Tadeáš Hendlinger 15; po třetinách: 0:2, 8:2, 4:4
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:54 GÓL FAT PIPE Start98! 12:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #40 Tomáš Josefovič (12:8)
58:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 12:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (12:7)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25 Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
56:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 11:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (11:7)
55:57 Domácí hrají v plném počtu.
55:25 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
54:25 Domácí hrají v oslabení, hosté teď mají šanci dát góla a být dalším krokem k dorovnání.
53:57 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
52:34 Domácí mají neuvěřitelné fanoušky, kteří jim dávají nehoráznou podporu svým hlasem.
51:16 GÓL FAT PIPE Start98! 10:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #10 Vojtěch Bagin (10:7)
51:16 Hosté začínají pomalu, ale jistě dorovnávat.
50:00 Jsme v půlce třetí třetiny.
49:15 GÓL FAT PIPE Start98! 10:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #4 Matěj Jambor (10:6)
47:53 Hosté se snaží dostat alepoň k míčku, ale domácí je nechtějí k ničemu pustit.
46:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Tomáš Hennrich, asistoval #17 Dominik Vlček (10:5)
45:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (9:5)
41:38 Hosté pomalu dorovnávají, pátou branku hostů se podařilo střelit Netrefovi.
41:37 GÓL FAT PIPE Start98! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #18 Adam Kulík (8:5)
40:02 Stav před druhou třetinou je 8:4.
40:01 Je před námi třetí a zároveň i poslední třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
36:38 GÓL FAT PIPE Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Vojtěch Bagin (7:4)
36:38 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
36:38 Hosté se snaží splnit jejich cíl.
35:02 GÓL FAT PIPE Start98! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #34 Adam Pospíchal (7:3)
35:02 Netrefa se trefil, a střelil třetí branku hostů.
34:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #40 Daniel Drobiš (7:2)
32:51 Golman domácích Tomáš Švehla nyní provedl jeho nejlepší zákrok za celý zápas.
31:23 Vypadá to, že hosté mají za cíl této třetiny dorovnat.
29:38 Timeout FAT PIPE Start98
29:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #77 Tomáš Hanák (6:2)
29:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
28:02 Kouba nádherně střílí, chyběl kousek aby byla střela proměněna v gól.
25:28 Hanák v šesté minutě krásně vystřelil. Golman hostů provedl zatím jeho nejlepší zákrok za tento zápas a Hanákovo střelu nádherně vychytal.
25:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
25:01 Domácí se nyní dostali do vedení o dva góly.
24:46 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 na 2+2 minuty za hrubost
23:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #37 Vojtěch Fišer (3:2)
23:24 A ve čtvrté minutě se Štíři dostávají do vedení.
23:03 Domácí v prvních třech minutách dorovnali.
22:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
22:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #17 Dominik Vlček (1:2)
22:02 Kouba krásně prokličkoval za bránou a pokusil se vystřelit.
20:02 První buly vyhráli domácí.
20:01 Je před námi druhá třetina. Domácí doufají, že domácí minimálně dorovnají.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
20:00 A je za námi první třetina, stav utkání je 0:2.
19:34 Vyloučen hráč #81 Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29 GÓL FAT PIPE Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #4 Matěj Jambor (0:2)
18:21 Sirotek se snažil vystřelit a střelu proměnit, ale nepodařilo se.
18:04 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #72 Filip Bezpalec (0:1)
16:05 Domácí hrají v plném počtu.
15:14 Domácí za sebou mají už půlku oslabení.
14:45 Domácí hrají v oslabení, ale mají velkou podporu od svých fanoušků.
14:07 Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
12:23 Fišer vybojoval míček a krásně vystřelil na bránu. Střela byla vychytána golmanem hostů.
09:23 Za chvíli budeme v půlce první třetiny. Zatím je zápas bez jediného gólu.
05:21 Golman hostů měl malou komplikaci, když mu tekla krev z prstu na jeho bílé rukavice. Zápas se na malou chvíli pozastavil.
04:34 Zápas zatím vypadá vyrovnaně a přelévá se z jedné strany na druhou.
01:34 Fišer s Koubovo pomocí dotlačili míček za bránu hostů a snažili se dostat míček před bránu a vystřelit.
00:02 První buly vyhráli domácí.
00:01 Vítám vás na dnešním utkání.