6:3
    Jakub SEDLISKÝ
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - FbC Barracudas Slaný 6:3
branky: 14. Petr Krob, 19. David Bouda, 30. Petr Krob, 45. Martin Lazárek, 59. Sebastian Maxa, 60. Jakub Sedliský - 9. Lukáš Chadima, 11. Jiří Rafaj, 18. Petr Chvojka; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Hartman 7 - Vojtěch Hlava 27; po třetinách: 2:3, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Soupeř dnes přijel s klasickou zataženou pětkou jak ze starých dobrých časů. První třetinu nás to úplně vykolejilo a přizpůsobili jsme svou hru soupeři. Výsledkem byla naše nejhorší třetina v sezoně. O přestávce jsme se ovšem sebrali, začali se hýbat a hru jsme vyrovnali. Troufnu si říct, že od druhé třetiny jsme přebrali otěže zápasu a hráli více naši hru. Prostadit se proti dobře bránícímu soupeři ale nebylo snadné, přesto se nám to nakonec povedlo. Výkon jsme navíc podpořili dobrou obrannou hrou a podržel nás i golman. Zapisujeme tak důležité vítězství v zápase, kdy se nám celkově příliš nedařilo. Jsem ale rád, že dneska zvítězil aktivní florbal. Věřím, že jsme všech 33 fanoušků, kteří nám dali přednost před derby, potěšili. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Cmíral Tomáš (Trenér): Zápas plný nepřesností díky kterým jsme prohráli zápas. Děkujeme za krásné podvečerní florbalové povyražení a těšíme se za týden.
60:00 Střely ve 3. části: 16:2
59:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský bez asistence (6:3)
58:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #13 Petr Krob (5:3)
56:05 Hartman loktem zabránil vyrovnání
55:29 Timeout FbC Barracudas Slaný
50:45 Tesařík málem změnil skóre opravdu luxusní střelou, která byla bohužel zblokována.
50:20 Zatím opatrná hra z obou stran
44:50 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #21 Tomáš Richtr.
44:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
36:14 Přesilovka nabídla spoustu šancí, ovšem bez gólu
34:05 Vyloučen hráč #11 Richard Hurt družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání
30:15 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
29:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #28 David Bouda (3:3)
26:50 Mladší veterán Lazárek odhodil mladíka z Barracud jako kus hadru
20:38 Branžovskému po dlouhém výběhu sklouzl balonek z čepele
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #12 Daniel Maxa (2:3)
17:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #3 Jiří Rafaj (1:3)
15:48 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:48 Vyloučení Branžovského vzbudilo hodně emocí
13:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:2)
13:39 Petr Krob umístil balón do prázdné branky po luxusní nahrávce Sebastiana Maxi
10:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj bez asistence (0:2)
08:31 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #33 Lukáš Chadima, asistoval #27 David Mistrík (0:1)
08:31 Lukáš Chadima zakončil z pravého mantinelu pod Hartmanovu ruku
04:12 Hostující kapitán vedl přečíslení 3:2, ale přihrál pouze do prázdného rohu.
02:50 Tomáš Brandžovský měl šanci z dobré pozice, ovšem trefuje pouze hruď brankáře.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové vítám vás u třetího kola DIVIZE, kde se proti sobě utkají Fbc Barracudas Slaný a WizardsDDM SO Praha 10. Přejeme oběma týmům hodně štěstí!!!