• 59 58:37
    3:11
    (Bouda)

USK Akademik Cheb - Wizards DDM SO Praha 10 3:11
branky: 7. Martin Prokopec, 11. Stanislav Hykš, 19. Jan Smolka - 8. Tomáš Branžovský, 9. Karel Smutný, 22. Daniel Maxa, 25. David Bouda, 27. Karel Smutný, 36. Kryštof Počta, 43. Bruno Sandner, 47. Tomáš Branžovský, 53. Daniel Maxa, 57. David Bouda, 59. Karel Smutný; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 108; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 26 - Jan Hartman 12; po třetinách: 3:2, 0:4, 0:5
60:00 Komentář domácích Horák Patrik (Trenér): Vstup do zápasu i celá první třetina nám vyšla. Pak soupeř přepnul na jiný režim a ukázal svoji kvalitu. Chci kluky pochválit za disciplínu a nasazení po celý zápas. Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nás podporovali po celou dobu zápasu.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Krásná hala, super povrch, skvělí diváci, obzvlášť kluci na prostřední tribuně dělali atmosféru jak na fotbale :). Rádi bychom na podobných místech hráli častěji. Houževnatý soupeř nás dvě třetiny trápil, pak mu trošku došly síly. V první třetině se trošku projevil exodus našich obránců, kteří z minulého zápasu zbyli dva. Naštěstí máme ale široký kádr a kluci, kteří nastoupili dnes, se své role od druhé třetiny zhostili dobře. Děkujeme soupeři za férový zápas a těšíme se na další duel v Praze.
60:00 Střely ve 3. části: 7:17
58:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (3:11)
57:04 Vyloučen hráč #7 Ar Ngo Phuc družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za zdržování hry
56:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #12 Daniel Maxa (3:10)
52:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (3:9)
46:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #25 Karel Smutný (3:8)
42:45 Heczko doposud chytal výborně, střelu z půlky ale nezvládl a míček skrz jeho nohy procestoval až do brány.
42:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Bruno Sandner, asistoval #97 Kryštof Počta (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 3:14
38:05 Domácí fanoušci ženou svůj tým kupředu.
35:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (3:6)
26:51 Hosté využívají přesilovku pohotovou střelou z první.
26:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
25:32 Po vyložené šanci Jakuba Vojíře míří kapitán domácích Matěj Voborník na trestnou lavici.
25:31 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:47 Na domácím publiku je znát absence hlavního kotelníka Lukáše Čadka.
24:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
21:30 Dorážka končí za zády domácího golmana.
21:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
20:00 Začíná nám druhá třetina zatím vyrovnaného utkání.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
18:20 GÓL USK Akademik Cheb! 3:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #88 Jan Kugel (3:2)
10:09 GÓL USK Akademik Cheb! 2:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #88 Jan Kugel (2:2)
08:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:2)
07:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (1:1)
06:05 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #22 Martin Prokopec, asistoval #21 Petr Kleiner (1:0)