• 55 54:34
    8:6
    (Michálek)

Wizards DDM SO Praha 10 - Kralupy Wolves 8:6
branky: 2. Karel Smutný, 11. Daniel Maxa, 15. Sebastian Maxa, 23. Petr Krob, 30. Matyáš Kronovetr, 36. Filip Műller, 40. Tomáš Branžovský, 43. David Bouda - 6. Jan Řehák, 11. Petr Husťák, 14. Jakub Manek, 20. Kristián Malík, 44. Kristián Malík, 55. Kristián Malík; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 5:3; využití: 2:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Hartman 28 - Omar Hammami 13; po třetinách: 3:4, 4:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dnes nám to bohužel nevyšlo. Absolutně nám utekla 2. třetina kde jsme zaspali. Soupeř byl dnes produktivnější a skvěle zvládl využívat naše chyby...to nás stálo zápas. Každopádně soupeři děkujeme za kvalitní prověrku. Díky a čau
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska to bylo, jako bychom přijeli na úplně jinou ligu, než jsme hráli doposud. Kralupy přijely skvěle  připravené a my jsme odehráli velmi těžký zápas. Pomohla nám šířka našeho kádru, dokázali jsme nahradit kluky, kterým to dneska tolik nevyšlo, jinými, kteří vstoupili do zápasu nažhavení a pomohli nám. Dneska zvítězila od druhé třetiny pozorná obrana a větší produktivita, Kralupy si prohrát nezasloužily, ale my jsme předvedli koncentrovaný a pozorný výkon dozadu a proměnili své šance a díky tomu jsme zvítězili. Děkujeme soupeři za skvělý zápas, kéž by podobných v divizi bylo víc. Přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
57:20 Lazárek napadá soupeře
56:35 Branžovský míjí prázdnou bránu
54:34 GÓL Kralupy Wolves! 8:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (8:6)
53:02 Vyloučen hráč #36 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
51:30 Hammami nyní neskutečně vychytal Lazárkův doklep
50:20 Kralupy neproměňuje nebezpečnou standartní situaci
47:53 Wizards zatím odolávají Kralupské přesilovce
47:21 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
46:13 Hartman nyní neskutečný zákrok
44:50 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
43:50 Wizards zatím v převaze na balónu
43:40 GÓL Kralupy Wolves! 8:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #8 Václav Veverka (8:5)
42:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (8:4)
42:20 Wizards využívají přesilovou hru a Nouda nekompromisně zakončuje do prázdné brány
41:54 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
40:45 Branžovský si prohazuje protihráče a dostává balon na polovinu hostů
40:01 Úvodní buly pro Wizards
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (7:4)
37:15 Sandner i přes tlak který na něj byl vyvinut dokázal uklidnit hru
35:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #96 Bruno Sandner (6:4)
35:13 Filip Muller střelou z předbrankového prostoru posílá Wizards do náskoku dvou gólů
33:23 Tesařík krásným blokem získává balón pro Wizards
32:27 Bouda vysílá špatnou přihrávku a balónu se chopí hosté
29:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #22 Martin Lazárek (5:4)
29:52 Neskutečná souhra Lazárka a Kronovetra poílá Wizards do vedení
25:24 Wizards zatím zvládají oslabení a nepouštějí Kralupy do zakončení
23:37 Vyloučen hráč #7 Filip Műller družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
22:45 Wizards nyní brání oslabení 6:5
22:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:4)
21:02 Domácí zatím drží balón na vlastní polovině
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Wizards
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:51 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #5 Adam Kozel (3:4)
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1.třetiny
18:25 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
16:32 Maxa rozehrává s nohou za mantinelem a rozhodčí přenechává balón hostům
15:07 Váňa betonuje soupeřovu střelu
14:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #17 Jan Hartman (3:3)
13:30 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (2:3)
13:29 Kronďák obrovským fatálem zaviňuje gól
10:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #36 Sebastian Maxa (2:2)
10:25 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #5 Adam Kozel (1:2)
06:21 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
05:55 Nebezpečná střela kralup končí za bránou
05:21 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #55 Lukáš Carvan (1:1)
04:49 Smutný střílí ale trefil pouze soupeřovu botu
04:01 Tesařík právě vybojoval standartní situaci pro domácí
01:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #4 Daniel Maxa (1:0)
01:53 Smutný nekompromisně zakončil před bránou a posílá Wizards do vedení
01:02 Domácí si zkusí první přesilovku tohoto utkání
00:56 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly pro Wizards