• 60 59:55
    6:3
    (Polák)

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Ústí B 6:3
branky: 7. Sebastian Maxa, 14. Karel Smutný, 26. Karel Smutný, 37. Tomáš Branžovský, 52. Daniel Maxa, 55. Vojtěch Göpfert - 25. Jan Samuel Polák, 51. Jan Vaca, 60. Matyáš Gary Novák; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 4 + Lukáš Tesařík 4:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Hartman 12 - Jan Mudroch 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme nepředvedli výkon hodný A týmu družstva, které chce hrát nějaké vyšší soutěže, nebyli jsme koncentrovaní, nemakali jsme, nechtělo se nám...Z toho pramenily zbytečné fauly, nabízeli jsme soupeři přesilovky, zachránilo nás pár dobrých individuálních výkonů. Děkuju všem, kteří dneska dorazili, plná hala fanoušků bylo asi to nejlepší na dnešním zápase, příště pro vás předvedeme lepší výkon. Důležité je, že máme tři body, kdyby soupeř přijel ve větším počtu, měli bychom problém. Musíme makat dál a přepnout v hlavách. Díky soupeři, že dorazil i přes zdravotní indispozici a přeji mu šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Už je to víc jak 10 let, co jsme v téhle hale rozjeli cestu do první ligy. Furby blil hned jak vystoupil z busu, Klobi gestil do zdi a Hrzán dělal Jacksona v šatně. A dneska jsem tady s klukama, co jsem v tý době trénoval jako žáky. Ten florbal je neuvěřitelnej. Každopádně fajn utkání, to je hned jiná písnička když VŠICHNI aktéři mají povědomí jak se to asi má dělat. Škoda našich neproměněných šancí, mohlo to být zajímavější. Mladý dobrý. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:55 GÓL Florbal Ústí B! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #81 Matyáš Gary Novák, asistoval #39 Jan Samuel Polák (6:3)
57:53 Timeout Florbal Ústí B
57:53 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
57:00 právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny
54:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #22 Martin Lazárek (6:2)
54:00 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Daniel Maxa, asistoval #45 Patrik Vachata (5:2)
51:50 Vachcata NESKUTEČNĚ našel Maxu který zavěšuje do prázdné brány
50:57 GÓL Florbal Ústí B! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #66 Štěpán Malý (4:2)
45:19 Ústí rozehrává z rohu a uvidíme jestli něco vymyslí
40:01 Úvodní buly pro Wizards
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:47 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
39:00 právě probíhá poslední minuta 2 třetiny
37:29 Mudroch si také připisuje Monsrer save
36:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:1)
35:35 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #22 Martin Lazárek.
32:31 Hartman si na konto připisuje DALŠÍ Monster Save
31:52 Vyloučen hráč #63 Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
29:13 Maxa D. Blokuje střeliu protihráče a posouvá Wizards do útočného pásma
25:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #38 Matěj Dvořák (3:1)
24:53 Hartman odráží helmou střelu protihráče
24:32 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:1)
23:57 Branžovský opět míjí prázdnou bránu
23:01 Hartman si připisuje monster save
20:34 Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost
20:34 Ústí nyní čekají 4 minuty přesilové hry
20:01 Úvodní buly pro Ústí
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:00 právě probíhá poslední minuta první třetiny
16:22 Wizards úspěšně ubránily přesilovou hru soupeře
14:22 Vyloučen hráč #51 Kryštof Urban družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
13:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:0)
12:10 Wizards nevyužívají přesilovou hru a vracíme se ke hře 5 na 5
10:10 Vyloučen hráč #81 Matyáš Gary Novák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování florbalky
06:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (1:0)
06:44 Neskutečná souhra Boudy a Sebastiana Maxy zakončena gólem do prázdné brány a získávají pro Wizards gólové vedení.
04:35 Smutný si vyžádal balón u pořadatelského stolku a ihned rozehrává se Sedliským
03:33 Branžovský opět zraněn na hrací ploše
01:20 První střela Ústí končí v postraní síti Hartmanovi brány
00:29 Lazárek vybojoval standartní situaci v rohu ktorou ale Wizards nevyužívají
00:01 Úvodní buly pro Wizards
00:00 Dobrý florbalový večer dámy a pánové, dnes se zde v hale v Kuraticích utkají Wizards a Flobal ústí. Předpokládáme vypjatý zápas a doufáme že si to užijete stejně jako my.