7:17
    Martin HOUSKA
    (Beck)

OLYMP FLORBAL - Wizards DDM SO Praha 10 7:17
branky: 10. Matyáš Pechar, 20. Lukáš Voves, 24. Jan Herczeg, 33. David Nesnídal, 54. Tomáš Jirát, 58. Tomáš Jirát, 60. Martin Houska - 6. Sebastian Maxa, 8. Sebastian Maxa, 15. Tomáš Branžovský, 23. Karel Smutný, 28. Jan Mitka, 30. Bruno Sandner, 35. Martin Lazárek, 40. Martin Lazárek, 44. Filip Műller, 47. Karel Smutný, 49. David Bouda, 51. Martin Lazárek, 53. Filip Műller, 53. Martin Lazárek, 53. Sebastian Maxa, 57. Daniel Maxa, 59. Daniel Maxa; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + David Nesnídal OS:1; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Dvořák 20, Petr Macháček 2 - Vít Svojše 24; po třetinách: 2:3, 2:5, 3:9
60:00 Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Dneska jsme to nezvládli fyzicky. Soupeř byl daleko připravenější. Budeme muset změnit svoje herní myšlení a přístup. V první třetině jsme drželi krok, od druhé nás soupeř přejel. Zajímavý zápas pro fanoušky, gólu bylo mraky, prostě čistá fantázia. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Podobný zápas jsme potřebovali. Konečně se nám podařilo prolomit střeleckou smůlu. Určitě nám pomohlo, že Olymp ve třetí třetině hru otevřel a chtěl zápas zdramatizovat, to bylo od soupeře sympatické. Bohužel pro ně, naštěstí pro nás jsme dokázali využít okének v obraně a přidat góly. Od třetí třetiny se zlepšil i přístup hráčů, do té doby všichni řešili více to, kdo hraje více a kdo méně, než aby se soustředili na svůj výkon. Třetí třetina ale byla povedená, doufám, že se od ní odpíchneme do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:19
59:05 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #42 Martin Houska, asistoval #73 Jiří Beck (7:17)
58:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:17
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Daniel Maxa, asistoval #36 Sebastian Maxa (6:17)
57:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #33 Vojtěch Chvojka (6:16)
56:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:16
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (5:16)
53:32 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #88 Jan Mitka (5:15)
52:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:15
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (4:15)
52:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:14
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:14)
52:29 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Petr Macháček družstva OLYMP FLORBAL
52:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:13
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #87 Prokop Kočař (4:13)
50:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:12
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:12)
48:49 Timeout OLYMP FLORBAL
48:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #12 Daniel Maxa (4:11)
47:58 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest
47:58 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
46:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:10)
43:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #46 Tomáš Branžovský (4:9)
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
34:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (4:7)
32:13 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #88 Jan Mitka (4:6)
29:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Bruno Sandner, asistoval #7 Filip Műller (3:6)
27:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Jan Mitka (3:5)
25:43 Vyloučen hráč #5 Kryštof Urban družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
23:36 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #68 Matouš Přílepek (3:4)
22:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #38 Matěj Dvořák (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:29 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves z trestného střílení (2:3)
14:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:3)
09:54 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #28 Lukáš Voves (1:2)
07:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #13 Petr Krob (0:2)
05:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (0:1)