• 35 34:23
    4:2
    Agáta ŠNOBLOVÁ

FBŠ SLAVIA Plzeň - GFG Florbal Sokolov KV Plamen 4:2
branky: 10. Edita Boháčková, 14. Kristýna Krutinová, 16. Nikol Kubičková, 35. Agáta Šnoblová - 7. Hana Kalivodová, 28. Soňa Pohlodková; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Veronika Čemoláková 11 - Tereza Matějková 27; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 10:4
36:00 Ukončení 3. části
34:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Agáta Šnoblová, asistoval #81 Natálie Šindelářová (4:2)
27:24 GÓL GFG Florbal Sokolov KV Plamen! 3:2
Branku družstva GFG Florbal Sokolov KV Plamen vstřelil #21 Soňa Pohlodková, asistoval #23 Viktorie Livorová (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 8:4
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Druhá část byla již pro Plzen úspěšnější. Gol po hezké střele a navrch využitá přesilovka znamenají odskok o dva goly a vedení před poslední částí 3:1. GFG drží skvělá Matějková, která si připsala několik hezkých zákroků.
21:55 Přesilovka GFG k ničemu nevedla, naopak Kubíčková se po návratu z trestné a nahrávce od Vágnerové zkoušela prosadit. Opět trefila jen žlutou zeď->Terku Matějků.
19:43 Vyloučen hráč #66 Nikol Kubičková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
19:43 Vyloučení na straně Slavie. Kubíčková si jde sednout za sekání. Ta se tomu se smíchem díví, že prý měla jít za blokování hole. Tak či tak si GFG zahraje přesilovku.
17:40 Krutinová se vykroutila do střely, Matějková opět pozorná. Zatím drží svůj tým.
17:05 Maličká démonka Šillerová prošla do střely, kterou Matějková chytá. Na druhé straně to zkusila Nerudová, branku netrefila.
15:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Nikol Kubičková bez asistence (3:1)
15:26 Kubíčková, neboli zdrobnělá Kubíková, našla mezírku v jinak solidním postavení Matějkové. Slavie odskakuje o dva goly.
13:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Kristýna Krutinová, asistoval #81 Natálie Šindelářová (2:1)
13:27 Ted se však podařilo zakončit Šindelářové a její projektil se od Krutinové odrazil za brankovou čáru. Přesilovka je tedy se štěstím proměněna.
13:05 Slavistky si hezky v přesilovce strkají balonek, zatím to však k ničemu nevede. Holky GFG dobře vyplnují prostor.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 9:3
12:00 Ukončení 1. části
11:59 První třetina konči remízou. Plzenské jsou víc na balonku, aktivní, nicméně nedaří se jím prostřelit pozirnou obranu a golmanku Matějkovou.
11:37 Vyloučen hráč #21 Soňa Pohlodková družstva GFG Florbal Sokolov KV Plamen na 2 minuty za sekání
11:37 Seká se tu hodně, ale podle kluků ve žlutém (sudí) tohle bylo moc. Pohlodková si tedy půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou, která představuje krásnou žlutou židli. Tam se sedí panečku.
09:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Edita Boháčková, asistoval #44 Agáta Šnoblová (1:1)
09:23 Šnoblová bohatě vyslala Boháčkovou a ta věděla, jak zakončit. Srovnává skore na 1:1 ve prostěch nikoho. Je to remíza, co jsi čekal že napíšu?
06:14 GÓL GFG Florbal Sokolov KV Plamen! 0:1
Branku družstva GFG Florbal Sokolov KV Plamen vstřelil #87 Hana Kalivodová, asistoval #95 Andrea Nerudová (0:1)
06:14 Ája Nerudová našla volnou Kalivodovou a ta prostřeluje Čenolákovou. 1:0 pro GFG.