(Vrtěna)
  • 45 44:00
    Svitavy

FbK TJ Svitavy - Klub SPV Slovan Pardubice 6:6
branky: 1. Roman Volf, 2. Lukáš Fréhar, 12. Dominik Kovář, 41. Roman Volf, 42. Ondřej Husák, 45. Ladislav Vašák - 3. Miloslav Zavoral, 7. Vojtěch Kubant, 19. Radek Filipi, 26. Daniel Leško, 29. Štěpán Sochor, 37. Štěpán Sochor; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 12 - Evžen Vokál 21; po třetinách: 3:2, 0:3, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:5
44:01 Kuba Vrtěna vystřelil mimo, míček se odrazil od mantinelu na Vašáka a ten už se nemýlil.
44:00 Timeout FbK TJ Svitavy
44:00 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #77 Jakub Vrtěna (6:6)
42:30 Říha střílí z první do pravé šibenice, ale Vokál vyráží.
41:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #98 Dominik Kovář (5:6)
40:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Roman Volf bez asistence (4:6)
38:53 Říha vyslal nebezpečnou střelu, ale míjí bránu
37:29 Fréhar se obtočil kolem brány, ale Vokál předvedl skvělý zákrok nohou
37:04 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
36:47 Sochor přidává šestý gól!
36:46 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #33 Dominik Řezníček (3:6)
35:24 Kuba Vrtěna se opět dostal do dobré šance, ale míček mu utekl
34:06 Volf protlačil míček na volného Fréhara před bránou, ten se ale netrefil.
28:55 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #11 Martin Wróbel (3:5)
28:55 Svitavy mají víc ze hry, ale Pardubice dávají góly
28:20 Leško se snaží rozehrát, ale všechny spoluhráče má daleko
27:39 Kuba Vrtěna se dostal do krásné šance, ale jeho střela byla zblokována
26:29 Mach měl dostatek času na to zamířit, ale trefil pouze Vokála.
25:51 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #98 Daniel Leško, asistoval #91 Štěpán Sochor (3:4)
25:03 Skácelík vyběhl proti protiútoku a srazil jak svého Vašáka, tak soupeře
23:21 Přes Žateckého nic neprojde, zabránil brejku Pardubic
22:51 Tomáš Vrtěna tečoval míček, který se odrazil do vzduchu nad gólmana a byla z toho nebezpečná akce
21:54 Lála Vašák nahrál na střed přímo na hokejku protihráči, naštěstí pro Svitavy z toho nic nebylo
21:19 Pardubice hrají v plném počtu
20:54 Svitavy mají sice přesilovku, ale ještě nevystřelily.
20:00 Svitavám opět v přesilovce chybí pravák. A tým žen by jim určitě nějakého pujčil.
19:19 Vyloučen hráč #91 Štěpán Sochor družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
19:03 Odložené vyloučení, tentokrát půjde na trestnou jeden z pardubických hráčů
18:17 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:3)
17:02 Leško z Pardubic prošel přes několik hráčů po lajně, ale pak ho zastavil Volf. Svitavy opět na míčku.
15:30 Brácha na bráchu aka Husák na Vašáka, byla z toho nebezpečná střela, ale Vokál bez problému chytá
15:01 Buly tentokrát pro Pardubice
15:00 Střely v 1. části: 7:7
14:54 Navrátilec v sestavě Žatecký zabránil Pardubicím, aby vyrovnaly.
14:24 Hráči obou týmů se začínají hádat. Bude fight?
13:05 Svitavy hrají v plném počtu. Oslabení ustály bez ztráty kytičky.
11:38 Husák využil chybné rozehrávky a jeho odraženou střelu od gólmana doráží kapitán Dominik Kovář
11:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #98 Dominik Kovář, asistoval #13 Ondřej Husák (3:2)
11:05 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
10:30 Fréharova střela z výběhu zblokována
09:15 Pardubice chybně rozehrály, čehož využívá Volf, ale Vokál chytá.
07:11 Husák rychle proběhl pardubickou obranou, bohužel za bránou byl jeho útok zastaven. Časoměřička Verča by taky chtěla umět tak rychle běhat.
06:30 Tomík Vrtěna zastavil pardubický útok
06:10 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #4 Michal Talacko (2:2)
04:49 Pardubice drží míček a snaží se dostat na útočnou polovinu.
02:49 Zavoral přesně trefil pravý horní růžek Skácelíkovy branky a snižuje na 2:1!
02:48 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #91 Štěpán Sochor (2:1)
02:08 Další rozehrávka pro Svitavy, Pardubice Machovu střelu dokázaly zblokovat.
01:44 Fréhar střílí tahem z basketbalové trojky a je to 2:0!
01:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Fréhar, asistoval #98 Dominik Kovář (2:0)
00:47 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Roman Volf, asistoval #23 David Říha (1:0)
00:22 Svitavy rozehrávají z útočného rohu, Mach o kousek míjí bránu
00:01 Úvodní buly pro Svitavy