5:4
    Tomáš KRÁL
    (Knypl)

FTC Vysoké Mýto B - FbC Skuteč 5:4
branky: 9. Radim Jiráský, 11. Tomáš Král, 23. David Vaňásek, 38. David Vaňásek, 44. Tomáš Král - 2. Lukáš Jungman, 4. Adam Krátký, 33. Adam Vařejčko, 36. Lukáš Jungman; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 20 - Daniel Nekvinda 24; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:2
45:00 Komentář hostů Krátký Adam (Vedoucí): Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Díky soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 7:11
43:05 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (5:4)
37:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (4:4)
35:31 GÓL FbC Skuteč! 3:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #98 Lukáš Jungman, asistoval #3 Martin Vojta (3:4)
32:47 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 14:7
29:10 Vyloučen hráč #27 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:33 Oba golmani předvádí skvělé výkony, Nekvinda nejdřív nohama chytil už úplně jasný gól, a hned v následující šanci Olejár vychytal brejk.
22:06 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #77 Tomáš Král (3:2)
20:36 Vyloučen hráč #16 Jakub Krupka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
17:40 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 8:6
10:16 I teď rychle Mýto využilo standardní situaci a skóre je vyrovnané.
10:15 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
10:13 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
08:40 Po krásné rychlé rozehře, dával Jiráský gól do úplně odkryté branky.
08:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #77 Tomáš Král (1:2)
03:27 GÓL FbC Skuteč! 0:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #69 Daniel Nekvinda (0:2)
02:27 A Skuteč opět hrozila po krásné krosovce, Olejár ale bez problému vykryl.
01:10 Vcelku gól z ničeho, Mýto bylo od úvodního buly v tlaku a polovině soupeře, jednou akcí se ale Skuteč dostala do vedení 1:0.
01:04 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #98 Lukáš Jungman, asistoval #15 Adam Vařejčko (0:1)