3:6
    Aleš WEIGL
    (Hulík)

Klub SPV Slovan Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 3:6
branky: 9. Martin Pova, 15. Štěpán Sochor, 18. Daniel Leško - 9. Karel Vašák, 14. Karel Vašák, 18. Jakub Jebousek, 32. Karel Vašák, 39. Patrik Adámek, 44. Aleš Weigl; rozhodčí: Jan Matějka - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Evžen Vokál 15, Matyáš Burda 1 - Lukáš Rejl 24; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:3
45:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Děkujeme soupeřům za zápas.
45:00 Komentář domácích Talacko Michal (Vedoucí): Děkujeme soupeřům za zápas a všem za celou sezónu.
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
43:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #87 Aleš Weigl, asistoval #8 Vojtěch Hulík (3:6)
43:53 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Matyáš Burda družstva Klub SPV Slovan Pardubice
43:04 Domácí zkouší hru v 6, fanoušci Pardubic z hlediště touží po dalším gólu.
43:01 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
39:50 Pardubice tlačí na soupeře, všechny střely ale zatím zblokovali obránci hostů.
38:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek bez asistence (3:5)
37:41 Hosté zvládli oslabení velmi dobře. Domácí se tak stále snaží dotlačit míček do soupeřovy branky.
35:40 Přesilová hra pro domácí tým, Pardubice mají šanci dorovnat skóre.
35:39 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:13 Z hlediště můžeme slyšet fanoušky, kteří touží po dorovnání skóre!
34:13 Pardubice se dostaly do tempa a snaží se prostřelit gólmana hostů.
31:40 Hosté opět zvyšují skóre a domácí tým je tak pod tlakem.
31:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #74 Patrik Adámek (3:4)
30:00 Ultras SPV Pardubice ženou domácí tým úžasným fanděním do posledních 15 minut zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
29:55 Dobíhá posledních pár sekund druhé, velmi vyrovnané, třetiny.
24:03 Sledujeme zde napínavý zápas, kde oba brankáři odvádí skvělou práci.
21:54 Na poslední utkání této sezóny nás v těchto večerních hodinách přišlo podpořit 18 fanoušků. Děkujeme za Vaši podporu!
17:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek bez asistence (3:3)
17:34 Hosté přidali na tempu a během pár sekund tu máme opět vyrovnáno. Stav zápasu je nyní 3:3!
17:24 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #98 Daniel Leško, asistoval #91 Štěpán Sochor (3:2)
17:24 Domácí zvyšují skóre a trestají tak soupeře po vážné chybě.
15:08 Do druhé třetiny skočilo SPV po hlavě a tlačí na hosty.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:31 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #4 Michal Talacko (2:2)
14:31 Domácí opět dorovnávají a bojují dál.
13:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (1:2)
13:19 Dvůr zvyšuje na 1:2.
12:00 Zápas má tempo, fanoušci Pardubic šílí a posílají podporu z hlediště.
08:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #10 Vojtěch Kubant (1:1)
08:21 Domácí tým si to nenechal líbit a dorovnává během chvilky na 1:1.
08:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #6 Jiří Neumann (0:1)
08:12 Hosté otevírají skóre zápasu na 1:0.
06:07 Zatím je to velmi vyrovnaný zápas a hra se přelévá ze strany na stranu.
03:08 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hra rukou
03:08 První přesilová hra v tomto utkání pro domácí tým SPV.
00:54 Dvůr je zatím více na míčku a tlačí SPV.
00:00 Vítáme Vás u posledního utkání dnešního dne.