4:7
    Jan WOJNAR
    ()

Florbal TJ Kobylisy B - Florbal Neratovice 5:7
branky: 8. Jan Pozler, 15. Jakub Batěk, 20. Jan Pozler, 30. Jakub Batěk, 45. Matouš Neužil - 4. Radim Tůma, 6. Radim Tůma, 19. David Blabolil, 26. Adam Novák, 38. Dominik Vališ, 44. Jan Wojnar, 45. Jan Wojnar; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 6 + Ondřej Filip 4 + TDKU:1; využití: 0:4; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:3
44:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 5:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #42 Jakub Batěk (5:7)
44:51 omlouvám se, nestihám nic
44:40 GÓL Florbal Neratovice! 4:7
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #89 Jan Wojnar z trestného střílení (4:7)
43:38 GÓL Florbal Neratovice! 4:6
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #89 Jan Wojnar bez asistence (4:6)
43:11 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:11 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B do konce utkání
43:11 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2+2 minuty za nesportovní chování
42:35 Timeout Florbal TJ Kobylisy B
39:10 Vyloučen hráč #92 Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
37:06 GÓL Florbal Neratovice! 4:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #4 Dominik Vališ, asistoval #88 Radim Tůma (4:5)
36:31 Vyloučen hráč #87 Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
36:31 Je znát, že Dominikovi už neni 20 let. Při protiútoku nestíhal soupeře tak si trochu pomohl.
35:52 Timeout Florbal Neratovice
33:07 Vyloučen hráč #88 Radim Tůma družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
32:42 Jakub Batěk ukazuje, že nezapomněl jeho předešlé působení v cirkuse. V rohu si v suchym triku poradil se soupeřem, i přes to, že žongloval ve vzduchu se svoji kouzelnou hůlkou.
30:13 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost
30:13 Ondřej Filip jde na trestnou. Od pořadatelského stolku jde cítit velké zklamání, protože právě Filip je klíčový a zkušený obránce, který bude při oslabení určitě chybět. Kecám :D je tragickej
30:13 Hlavní zapisovatel ještě neviděl ani jeden gól.
29:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #92 Matouš Neužil (4:4)
29:36 Bárny. Co na to víc říct. Už od začátku zápasu je hladovej, a to je přesně to, co naši trenéři po hráčích chtějí. Teď střelou z těžké pozice opět překonává brankáře hostí. To je zápas !!!!!!!
28:00 Hlavní časoměřič má menší problém s jeho hlavní náplní práce. Celej se klepe takže si vždycky splete tlačítka.
25:50 GÓL Florbal Neratovice! 3:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #56 Adam Novák, asistoval #89 Jan Wojnar (3:4)
24:12 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nesportovní chování
22:47 Míra Kutilů si zapisuje důležitý zákrok.
21:14 Hostující brankář má krásnou výstroj, to se musí nechat. Líbí se mi ty lebky.
19:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler bez asistence (3:3)
19:25 Jan Pozler dává neskutečný gól. Uvědomil si, že jeho spoluhráči mu moc nepomáhají, tak to vzal na sebe. Našel si míček, prošel 3 hráče a uklidil míček za zády hostujícího brankáře. fantazie
18:20 GÓL Florbal Neratovice! 2:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #47 David Blabolil, asistoval #56 Adam Novák (2:3)
17:30 Daniel Havlíček měl na hokejce teč na 3:2.
14:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:2
13:25 Vyloučen hráč #87 Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost
13:25 Dominik Čejka měl menší výpadek, spletl si florbal s hokejem a udeřil protihráče krosčekem do zad, někteří mu to možná mohou zazlívat ale on to měl promyšlené, a právě díky Dominikovi srovnáváme na 2:2.
11:15 Kluci z Neratovic jsou velice nepříjemní. Domácí mužstvo zachraňuje nepřesnost.
07:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #58 Daniel Havlíček (1:2)
07:33 Daniel Havlíček má opravdu oči všude. Možná až nadpřirozenou vizí nachází Jana Pozlera, který ladně nastavuje čepel a snižuje stav. OS
06:31 Jakub Batcoin si dovolil krásnou kličku, soupeř ještě do teď neví kde mu hlava stojí.
06:00 Kluci z domácího mužstva jsou asi ještě na Majálesu, z jejich laxnosti padá druhý gól.
05:39 GÓL Florbal Neratovice! 0:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #89 Jan Wojnar (0:2)
03:25 GÓL Florbal Neratovice! 0:1
03:25 Oťukávání z obou stran, takhle jsem to měl rozepsané, než jsem stačil toto tvrzení dopsat, míček leží v brance domácího mužstva.