• 64 63:03
    8:7
    ()

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Hradec Králové B 8:7p
branky: 7. David Coufal, 9. Jakub Martínek, 18. Jakub Kocour, 27. David Coufal, 33. David Coufal, 43. Roman Martínek, 54. Jakub Hart, 64. David Coufal - 10. Jakub Vít, 13. Jakub Vít, 15. Radim Kunart, 18. Ondřej Šimerda, 23. Matěj Kremeník, 27. Radim Kunart, 40. Ondřej Šimerda; rozhodčí: Miloš Janda - Petr Jindra; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 19 - David Šimeček 23; po třetinách: 3:4, 2:3, 2:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): V dnešním zápase jsme stihli být lepším, ale i horším týmem. Každopádně se nám podařilo vrátit do hry zpět ve správnou chvíli a utkání srovnat. Nakonec jsme zúročili v prodloužení zkušenosti, které jsme ukázali i ve včerejším utkání. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnout cestu domů a vidíme se při odvetě. Zároveň děkuji divákům, kteří dorazili dnes do haly, škoda trochu polomrtvé atmosféry, ale to přisuzuje předváděné hře. Vidíme se za týden opět na známém místě! A pozor na čerty :)
65:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): V dnešním zápase jsme byli lepším týmem. Škoda ztracených bodů. V prodloužení rozhodly zkušenosti. Dnes velká pochvala celému týmu za předvedenou hru a bojovnost. Soupeři děkujeme za fér hru.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
63:03 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal bez asistence (8:7)
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:14 Hlava měl teď velkou kliku.
57:29 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
57:29 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
56:45 Žáček neproměnuje jedinečnou šanci.
56:03 Vypadá to na prodloužení.
53:41 Hart J. promíchal celé hřiště a vstřelil gól.
53:40 Timeout FbC Hradec Králové B
53:40 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #18 Roman Martínek (7:7)
50:52 Hlava výborný zákrok.
48:18 Hradec blokuje většinu střel Kocoura.
46:44 Výborný důraz ze strany draků.
45:27 Veselovský M. netrefuje střelu z první.
42:51 Coufal odmítl tenisovou nahrávku od Hlavy a netrefil balón před bránou.
42:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek bez asistence (6:7)
42:07  Martínek R. v sobě probudil Filipa Formana a vstřelil gól z poza brány.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #29 Petr Szturc (5:7)
38:01 Výtečná střela od Martínka R. ale Hradec blokuje.
36:29 Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #13 David Coufal.
36:00 Veselovskému M. tentokrát backhand jednoruč nevyšel.
32:33 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #67 Michal Veselovský (5:6)
29:44 Hlava neskutečný zákrok hned dvou střel po sobě.
28:11 Veselovský M. odmítl gól před bránou.
27:33 Kocour perfektní ramínko přes mantinel.
26:33 Hlava dnes není ve své kůži.
26:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart bez asistence (4:6)
26:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #17 Jakub Mareš (4:5)
25:19 Obrovská šance před bránou pro Harta O.  ale gól nevstřelil.
22:30 Hráči z Hradce si asi před zápasem zahráli tenis.
22:05 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #17 Radim Kunart (3:5)
21:59 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
20:41 Výborný blok od Hradce.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
17:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #66 Jakub Kocour, asistoval #97 Josef Žáček (3:4)
17:50 Kocour našel mezeru mezi zdí a vstřelil gól.
17:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #68 Michal Kunart (2:4)
17:14 Coufal proběhl celé hřiště ale zapoměl zakončit.
16:51 Diváků dnes dost ale je ticho.
15:09 Hlava výborně vychytal.
14:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #52 František Vízner (2:3)
14:06 Nebezpečná sřela od Kocoura ale opět neproměnil.
12:21 Draci mají hodně šancí ale nejsou schopní proměnit.
12:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #74 Martin Cupal (2:2)
09:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #86 Patrik Strejcius (2:1)
08:06 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #6 Jakub Martínek, asistoval #76 Jakub Hart (2:0)
08:06 Martínek J. trefuje tyčku ale vzápětí nato dává gól.
06:20 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #97 Josef Žáček (1:0)
05:43 Výborná souhra draků v přesilovce, ale stále nedokážou proměnit.
04:33 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
02:16 Nebezpečná střela od Kocoura, ale neproměnuje.
00:01 Úvodní bule pro draky.