8:4
    Adam KOBR
    ()

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 8:4
branky: 10. František Kadavý, 16. Petr Lesák, 21. Adam Kobr, 22. Adam Kobr, 41. Jiří Novotný, 51. Marek Cifra, 58. Tomáš Belej, 59. Adam Kobr - 15. Aleš Moravec, 23. Jan Flegl, 38. Václav Oubrecht, 46. Jan Flegl; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 13 - Robert König 28; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:1
60:00 Komentář hostů Jirák Jan (Trenér): Na horké stísněné půdě ve Vysokém Mýtě se vždy hraje velice těžko. Ale chtěl bych pochválit náš tým za přístup k zápasu, a že jsme bojovali až do konce. Dále bych chtěl poděkovat fanouškům za skvělou atmosféru a soupeři a rozodčím za skvělý a férový zápas. Teď hrajeme 2 zápasy na náší domácí půdě s Letohradem a Hradcem Králové. Myslím, že pokud navážeme na tento výkon a zlepšíme koncovku, tak nás body neminou.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnešní zápas jsme měli konečně pod kontrolou od začátku až do konce. Celý zápas jsme výborně plnili taktický pokyny. Pochvala pro všechny hráče, dnes tu odvedli velmi svědomitý výkon. Chtěl bych poděkovat soupeři za sympatickou hru. I našim výborným divákům kteří pro nás vytvořili opět skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:50 FTC nepouští Dobrušku k ničemu. A tento zápas je už čistě v režii Mýta.
58:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr bez asistence (8:4)
58:07 NEUVĚŘITELNÉ. Dámy a Pánové Kobr uzavírá svůj hattrick a se svým prvním zápasem v této sezóně může být spokojen.
57:22 Velice nepovedená rozehrávka Dobrušky, chyba obránce byla potrestána, Belej se přes půl hřiště nemýlil a dává svému týmu více klidu.
57:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej bez asistence (7:4)
57:00 Dobruška zkouší hru v 6.
56:58 Timeout FBC Dobruška
56:45 Dobruška se snaží vstřelit kontaktní gól, zatím se jim to ale moc nedaří. Polovina střel končí buď v bloku nebo za bránou.
53:00 Dnešní utkání sleduje 99 diváků. Děkujeme!
50:46 Krásně předvedená standarní situace, jednoduše vyřešená. Odskok od Cifry na stranu od Knypla a po jeho nahrávce propálil vše co mu v cestě stálo.
50:45 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #68 Libor Knypl (6:4)
49:04 Kadavý skvěle našel Raška, ten na poprvé minul. Po opětovném získání míčku z otočky vystřelil po druhé a orazítkoval tyč.
45:40 Po opětovném pochybení Knypla v předbrankovém prostoru, dostala Dobruška dobrou příležitost pro vstřelení gólu a dorovnání skóre. Jejich rozehrávka trvala až příliž dlouho a rozhodčí to posoudili jako zdržování hry. Na balónu tedy FTC.
45:27 GÓL FBC Dobruška! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #89 Jan Jirák (5:4)
45:10 Po dlouhé době můžeme vidět na hřišti i 3 lajnu FTC,  i přes herní nevytíženost v tomto zápase dokázala dobře zatopit obraně hostí.
43:29 Kobr měl šanci uzavřít hattrick, střelu backhandem ale poslal mimo 3 tyče golmana hostí.
42:50 Nebezpečná standarní situace pro Mýto, bohožel pro ně střela byla zblokována.
40:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jiří Novotný, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:3)
40:36 Neskutečnou ránu vyslal Jiří Novotný na bránu hostí a golman neměl šanci.
40:01 Ve třetí třetině patří úvodní buly hostům.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
37:21 Necelá minuta stačila hráčům hostí na to aby dokázali skórovat. Tvrdou ranou od půlky hřiště se prosazuje Oubrecht. Hra je velice vyrovnaná a vypovídá o tom i prozatimní výsledek.
37:20 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #88 Marek Matějů (4:3)
36:28 Svoji přesilovou hru si zahrají i hosté po faulu Pavláka, který si tu odsedí 2 minuty.
36:16 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
33:40 Mýto má jednu šanci za druhou, v cestě od dalšího gólu mu ale stojí dobře chytající Robert König.
31:40 Obrovská chyba Cifry, kdy jako poslední obránce trefil hůl napadajícího hráče. Střela od hostujícího hráče ale letěla mimo bránu Rozlivky.
30:29 Sporná situace v brankovišti hostí, trenér domácí reklamuje ruku, hra však pokračuje dál bez jakýkoliv trestů.
29:53 Dobruška tlačí, snaží se s výsledkem něco udělat. Press domácím ale nevyhovuje a dochází tak k chybám v obranném pásmu.
27:30 Šance Nováka, golman hostí ale zasahuje bez problémů.
26:01 A je po přesilové hře, FTC se nedokázalo prosadit proti skvělé obraně hostí a tak skóre zůstává neměnné.
24:30 Pár šancí jsme už mohli vidět, ale zatím ani jedna gólová. Dobruška statečně brání a dokonce si i vytvořila svoji šanci na vstřelení gólu.
23:56 Tak toto je nešťastné pro hosty, první dvě vyloučení a hned po sobě. Nyní se hosté musí bránit ve 3 skoro celé dvě minuty.
23:55 Vyloučen hráč #89 Jan Jirák družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky
23:47 Vyloučen hráč #5 Marek Čejpa družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
22:58 I Dobruška se ozývá v této třetině, po dorážce Flegla je rozdíl opět jen o 2 branky.
22:57 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #11 Aleš Moravec (4:2)
21:26 Tak toto je neskutečné, v jednom střídání se Kobr dokázal prosadit hned dvakrát. Lepší první střídání v tomto zápase si nemohl přát.
21:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (4:1)
20:48 První střela druhé třetiny, první střídání Adama Kobra a hned se zvládl prosadit.
20:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (3:1)
20:01 Buly opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
16:00 Lesák se nejdřív perfektně vrátil do obrany a odstavil hráče Dobrušky od míčku, a pár sekund na to po skvělé nahrávce Jiřího Unzeitiga vrací zpět vedení svému týmu
15:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:1)
14:51 Teď už se hráč Dobrušky nemýlil a posílá balón za záda Rozlivky.
14:50 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #88 Marek Matějů (1:1)
14:07 Matějů vyslal nebezpečnou střelu na bránu  Rozlivky, po teči obránce letí těsně nad.
12:12 Na balónu teď spíše Dobruška, snaží se něco vymyslet, Mýto ale zatím výborně brání.
09:23 Tentokrát Kadavý svou šanci vstřelit gól neodmítl a posílá svůj tým do vedení.
09:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #11 Jakub Poláček (1:0)
08:44 Velice nebezpečná střela z půlky od Cifry, obrana hostů ale tuto střelu nepropustila ke svému golmanovi.
07:18 Sledujeme velice atkraktivní utkání, hra je zatím nahoru dolu.
06:00 Tak teď Kadavý odmítl vstřelit první branku tohoto utkání kdy před ním stál lehký úkol a to trefit práznou bránu. Bohužel těstě minul.
04:55 Nebezpečný balól teď letěl na bránu domácích. Nejlépe se ale zorientoval Rozlivka a míček odkopává mimo ohrožení brány.
03:51 Mýto se snaží hodně kombinovat, zatím jim to ale spíše nevychází a těží z toho Dobruška.
02:43 Nebezpečná standardní situace pro Dobrušku, vše ale výborně vyřešil Záruba.
02:09 Cifra byl faulován a při pádu smetl i svého protihráče. Oba ale vypadají v pořádku.
01:00 Od začátku je zápas ve vysokém tempu. Oba týmy měli svou první šanci.
00:01 První buly pro tým domacích.