David ŠIMEČEK
  • 59 58:28
    2

FbC Hradec Králové B - Snipers Třebíč 13:7
branky: 9. Michal Kunart, 9. Lukáš Gregor, 13. Michael Kořínek, 20. Michael Souček, 23. Lukáš Švitorka, 26. Tomáš Pácal, 26. Michal Kunart, 30. Milan Koubek, 36. Lukáš Švitorka, 38. Michael Souček, 42. Martin Cupal, 42. Jakub Vít, 44. Michael Souček - 13. Matyáš Ruber, 27. Alexander Svoboda, 34. Lukáš Štveráček, 43. Jaroslav Dlabač, 55. Adam Benáček, 56. Alexander Svoboda, 57. Martin Žák; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Korunka; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: David Šimeček 25 - Jakub Veselý 10, Jan Bazala 13; po třetinách: 4:1, 6:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, soupeře jsme k ničemu nepustili. Rozhodla naše kombinační hra a nasazení. Konečně. Jen zas ta třetí třetina nebyla optimální. Důležité tři body. Děkujeme klukům za předvedený výkon. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů. Díky patří i našim fanouškům. Zítra znovu na značkách. Bojuj za Hradec.
60:00 Komentář hostů Kolář Filip (Trenér): Díky za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:59 20 gólů, to byla pěkná vánoční nadílka. Děkujeme za pozornost a přejeme hezké svátky
58:28 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
58:28 Vyloučen hráč #39 David Šimeček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
58:28 Místo míčku skončil v brance Vejmělka, emoce hráčů rostou
57:44 Svoboda nájezd neproměnil
57:43 Podražení Šimečka v jasné šanci, nařízen nájezd
56:24 GÓL Snipers Třebíč! 13:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (13:7)
56:02 Vyloučen hráč #28 Jaroslav Dlabač družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
55:58 GÓL Snipers Třebíč! 13:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (13:6)
55:00 Utkání sleduje 21 diváků, oko bere :-)
54:40 GÓL Snipers Třebíč! 13:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #86 Martin Žák (13:5)
51:44 Třebíč měla několik šancí, ale buď netrefuje zařízení, nebo je likviduje skvělý Šimeček
49:40 Stránský se drží za obličej, hraje se dál
44:30 Pácal šikovně tečoval střelu před brankářem, ten se štěstím vyráží mimo bránu
43:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 13:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #33 Milan Koubek (13:4)
42:51 Vyloučen hráč #41 Tomáš Vejmělka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
42:45 GÓL Snipers Třebíč! 12:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #22 Lukáš Mátl (12:4)
41:47 GÓL FbC Hradec Králové B! 12:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #11 Michael Kořínek (12:3)
41:47 Další ztráta Třebíče při rozehrávce okamžitě potrestána
41:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 11:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #33 Milan Koubek (11:3)
41:11 Gregor nastřeluje backhandem pravou tyčku
40:10 Úvodní buly pro Třebíč a hned z toho byla šance, Šimi si s tím poradil
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:30 Hradec už to občas zkouší exhibičně
37:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:3
35:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #33 Milan Koubek (9:3)
35:04 Švitorka střelou z první po pěkné cross přihrávce Koubka dává gól při avizovaném vyloučení Třebíče
33:48 GÓL Snipers Třebíč! 8:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #36 Adam Benáček (8:3)
33:11 Třebíč to nevzdává a vytváří si šance
31:40 Gregor těsně netrefuje odkrytou branku
29:12 Hradec je dnes velmi efektivní, takže hostující brankář Jakub Veselý je smutný a střídá
29:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Milan Koubek bez asistence (8:2)
29:10 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
29:08 Hradec v plném počtu
27:08 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pácal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra na zemi
26:39 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda bez asistence (7:2)
25:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #5 Ondřej Šimerda (7:1)
25:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #20 Tomáš Pácal, asistoval #11 Michael Kořínek (6:1)
22:32 Hradec na začátku třetiny opět aktivnější, což potvrzuje úvodní brankou 2. třetiny
22:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #11 Michael Kořínek (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:59 Zasloužené vedení Hradce, který je aktivnější, Třebíč se více spoléhá na rychlé protiútoky.
19:22 Hradec nastřeluje břevno
19:12 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #27 Lukáš Gregor (4:1)
16:21 Nádherné gesto Fair play, hráč Třebíče Lukáš Mátl odvolal avizovaný faul Hradce, vyloučení nebude !!!
14:30 Šimeček famózně likviduje break Třebíče 2 na 1
12:28 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Michael Kořínek, asistoval #15 Jakub Vít (3:1)
12:22 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Matyáš Ruber, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (2:1)
11:11 Hradec v plném počtu
09:11 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
08:12 Oba góly jak přes kopírák, nahrávka před bránu a dorážka z předbrankového prostoru
08:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #99 Michael Souček (2:0)
08:05 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #7 Dominik Jarka (1:0)
06:33 Hradec v přesilovce několikrát nebeypečně vystřelil, brankář hostí vše likviduje s ledovým klidem
06:32 Třebíč v plném počtu
04:32 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
02:00 A teď obrovská šance Třebíče, Šimeček skvěle likviduje jasnou gólovku
01:40 Michael Souček ve výborné pozici těsně míjí hostující branku
00:01 Úvodní vhazování pro Třebíč
00:00 Dobrý večer, vítám vás na dohrávce FbC HK B - Snipers Třebíč, které bylo odloženo z důvodu sněhové kalamity.