• 60 59:16
    2
    Martin NOHÁČEK

FBŠ Všestary - Andone SK Jihlava 4:6
branky: 13. Jan Světlík, 18. Filip Hušek, 27. Vojtěch Bureš, 35. Vojtěch Bureš - 26. Kryštof Kůs, 39. Marek Formáček, 40. Jan Beránek, 50. Matěj Voslář, 52. Jan Beránek, 58. Hynek Jirků; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Tomáš Jelínek; vyloučení: 6:5; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 22 - Radek Korba 20; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:3
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes dobře odehraný zápas, kdy nám začátek trochu utekl, ale díky trpělivé hře dokazali zápas otočit a dotáhnout do vítězného konce. Díky moc hráčům za nasazení a pracovitost. Soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Dneska to bolí, zápas jsme si prohráli sami. Špatná disciplína, špatná trenérská rozhodnutí a některé zbytečné zbrklé tahy. Tohle nás bude mrzet dlouho. Naše šňůra vítězství na čísle jedna je u konce. Budem muset udělat novou, tak snad příště. Potrénujeme, do Třebíče se těšíme. Díky všem za podporu. Zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:45 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:31 Klemš poslal k zemi Beránka tvrdým hitem.
59:16 Vyloučen hráč #50 Martin Noháček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
59:16 Poslední příležitost pro domácí se zápasem něco udělat.
58:39 Domácí v šesti mužích v poli.
57:46 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (4:6)
57:46 Jirků prostřeluje Kuču mezi nohy a hostující celek si jde rázně za ziskem tří bodů.
57:40 Timeout Andone SK Jihlava
57:40 Jihlava si vybírá čas na poradu.
57:10 Hostující kapitán se zastřeluje, domácí tohle oslabení zvládnou.
56:00 Jihlava v plném počtu a začíná ji dvojnásobná přesilová hra.
55:23 Vyloučen hráč #16 Michal Skrovný družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
55:23 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
55:23 Dvojitý faul na straně domácích, Klemš se Skrovným hasili požár, Jihlava hraje 4 na 3.
54:31 Jihlava ale zkušeně podržela balonek za brankou Kuči.
54:00 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
54:00 Jirků posekal jednoho z domácích a Všestary si zahrají přesilovou hru!
53:47 Noháček baseballově nad!
53:08 Bureš dostal crossovkou před bránu, z bezprostřední blízkosti ale přestřeluje!
52:46 Jihlava se stáhla do vlstního pásma, elitní domácí lajna pouze nastřeluje do dobře postavených hráčů soupeře.
51:29 GÓL Andone SK Jihlava! 4:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek z trestného střílení (4:5)
51:29 K nařízenému trestnému střílení se postavil Jan Beránek a s přehledem proměňuje! Jihlava otáčí vývoj utkání.
50:24 Hra se zlehka přiostřuje
49:13 GÓL Andone SK Jihlava! 4:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #2 Matěj Voslář, asistoval #74 Josef Pojer (4:4)
49:13 Krásná střela do rohu branky a máme srovnáno!
48:01 Kuča reflexivně vyráží skrytý pokus Kůse.
47:55 A stejná situace i na druhé straně.
47:34 Po drobném faulu domácí na balonku.
46:32 Skvělé dva momenty Korby proti střele Světlíka i Bureše! Hostující brankář drží akcie Jihlavy v zápase.
45:45 Součkův nebezpečný pokus na stojnou nohu Korby, poté závar před brankou, ale skóre se nemění.
45:05 Dobrý blok Píšeho proti aktivnímu Noháčkovi.
44:56 Kůs nastřelil věž v domácí obraně - Nováka.
43:59 Klemš zaklekl do pokusu Noháčka.
42:21 Kudrnův pokus vytěsnil svým bicepsem Holomek.
40:41 Hostující kapitán se dostal do šance, jeho pokus ale zblokován pozorným Klemšem.
40:03 Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:58 GÓL Andone SK Jihlava! 4:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #74 Josef Pojer (4:3)
39:58 Šatňák do branky domácích, Beránek si šikovně poradil s Kučou a Jihlava se dostává na dostřel domácích.
38:24 GÓL Andone SK Jihlava! 4:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Marek Formáček, asistoval #6 Hynek Jirků (4:2)
38:24 Poodrážený balonek doskákal až za záda Kuči, Jihlava snižuje z hole Formáčka.
37:39 Kůs po crossové nahrávce nastřeluje levou tyč branky!
36:23 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
36:23 Kubec nejdřív ztratil balonek a poté v souboji poslal svého protihráče k zemi. Jihlava má další příležitost ke snížení nepříznivého skóre.
35:34 Bureš nabíjel vzduchem na Světlíka, ten ale těsně míjí hostující branku.
34:52 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (4:1)
34:52 Bureš to vzal na sebe a dalekonosnou střelou probral ospalé domácí fanoušky.
33:52 Souček pouze do boční sítě.
33:41 Sekaná před brankou hostí, vše se obešlo ale v rámci pravidel, Všestar na balonku.
32:33 Skrovný si popletl barvy a namazal na Jirků, hostující hráč ale byl překvapen a balonek ztrácí.
30:20 Součkovo nahození dorážel Stuchlík, Korba zůstal ledově klidný a pokus zneškodňuje.
26:31 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #59 Filip Hušek (3:1)
26:31 Všestary se prosazují opět po skončení přesilové hry, produktivní Bureš prostřeluje Korbu a domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek.
26:26 Hostující celek v plném počtu.
26:17 Bureš poslal balonek na pole za halou.
25:53 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #88 Jan Beránek (2:1)
25:53 A hostující celek se prosazuje ve vlastním oslabení, kdy přečíslení 2 na 1 proměňuje Kryštof Kůs.
25:40 Klemš střelou z dálky protáhl Korbu.
24:26 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
24:26 Uvidíme chvíli hru 4 na 4 a poté zkrácenou přeislovou hru domácích, Pojer si přijde odpočinout za sekání.
23:39 Dělník florbalu Marek Stuchlík létal jako vítr v bedně s balonkem na čepeli za brankou Korby, Jihlava se zatím nemůže dostat do tempa své početní výhody.
23:11 Freiberg předvedl skvělou defenzivní práci a zkušeně podržel balonek a ušetřil tak cenné vteřinky pro svůj tým.
22:35 Vyloučen hráč #22 Viktor Zeman družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
22:35 Je vidět komu fandí Viktor Zeman, sekání jak od Bédi Trávníčka a Jihlavští si zahrají druhou početní výhodu v utkání.
21:27 Všestary šli do úniku 3 na 1, Skrovný nastřeluje břevno! Brankáři si dnes postavili své brankové konstrukce dobře.
20:01 Začátek druhé třetiny pro Všestary, Kudrna zpět na hřišti.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:48 Domácím se ale přesilová hra zatím nedaří, Jihlava je aktivní a drží balonek v bezpečné vzdálenosti od své branky.
18:03 Vyloučen hráč #35 Šimon Kudrna družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
18:03 Partnerem utkání sice není Mountfield, ale vypadá to tak, protože by se tady dali dnes večer prodávat sekačky. Kudrna si jde odpočinout a domácí mají další přesilovou hru.
17:09 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #59 Filip Hušek, asistoval #17 Jan Freiberg (2:0)
17:09 Filip Hušek prostřelil vše co mu stálo v cestě a domácí po oslabení odskakují na rozdíl dvou branek!
16:47 Kůs dostal nabito do prázdné branky, ale trestuhodně přestřeluje!
16:06 Jan Beránek nastřeluje břevno!
14:45 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
14:45 Moravec nedovoleně zastavil rodící se útok hostí a i Jihlavský celek si zahraje v úvodní třetině přesilovou hru.
12:50 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #98 Aleš Klemš (1:0)
12:50 Dvě sekundy po návratu Cakla na hřiště otevírá skóre nechytatelnou dělovkou nad rameno Korby nejproduktivnější hráč domácích a celé divize - Jan Světlík!
12:21 Korba předvedl skvělý zákrok proti střele první z hole Bureše! Dobrý moment hostujícího brankáře.
11:23 Přesilovkové komando domácích roztočilo kolotoč, Macháčka vychytal Korba.
10:48 Vyloučen hráč #77 Viktor Cakl družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
10:30 Všestary hrají v šesti díky odloženému vyloučení.
08:52 Hostující kapitán se probojoval do šance, Kuča ale opět bezchybný.
07:51 Hušek z otočky nabral balonek na vidle a poslal balonek ven z haly.
06:40 Jihlava v úvodu živější, Beránek opět prověřil Kuču.
06:04 Souček dal tělo svému kolegovi Moravcovi.
05:38 Jirků vyslal nepříjemný pokus na Kuču, ten pokus dvacet nad led chytá!
04:15 Bureš měl na hokejce úvodní branku zápasu, Korba se ale dobře přesunul.
03:29 Noháček si vyběhl do středu a povedenou střelou protáhl Kuču, domácí brankář si připisuje první zákrok v utkání.
02:35 Až jsem to zaklela, Skrovný nastřeluje tyč!
02:18 Domácí na balonku, ale zatím jsme neviděli vážnější šanci.
01:33 Skrovný poslal jedovku - čti ploužák po zemi, který letětl mínusovou rychlostí.
00:41 Jihlava na balonku.
00:00 Když nahlédneme do statistického okénka týmů i individualit, ve Všestarské sestavě nalezneme hned tři hráče v top5 kanadského bodování celé divize. Kanadskému bodování vévodí Jan Světlík se ziskem 45 bodů, sekunduje mu druhý Vojtěch Bureš se 41 body a první pětku uzavírá Miloš Macháček s body 35. Z pohledu hostujícího celku se do kanadského bodování vměstnali tři hráči, kteří mají shodně 18 bodů a to je Martin Nováček, Jan Beránek a Michal Beránek.  Z pohledu týmových statistik, Všestary mají shodně vstřelených i obdržených branek a to 99. Tým z Vysočiny je lídrem v nejnižším počtu obdržených branek v celé soutěži, když svým protivníkům dovolil skórovat pouze 55x. Branek vstřelila Jihlava 70. V minulém kole si oba mančafty připsali výhru, Jihlava zdolala v domácím utkání Žďár nad Sázavou v poměru 7:6, Všestary dovezli tři body z Orlicka Třebovska, když porazili místní celek poměrem 11:9.
00:00 Krásný večer z Předměřické arény! Vítám Vás u 14.kola divize D mezi domácím celkem FBŠ Všestary a hostujícím týmem z Vysočiny Andone SK Jihlava. Oba celky se nacházení v horní polovině tabulky své divize. Jihlava je momentálně na bramborové pozici, čili čtvrtém místě se ziskem 23 bodů, Všestarský celek je na místě sedmém se ziskem 21 bodů. Když se podíváme na celkovou tabulku divize, můžeme sledovat že tabulka je našlapaná jak polská sůl při vstupu do naší haly. Mezi druhým a sedmým týmem tabulky je rozdíl pouhých pěti bodů. Dnes večer tedy budeme sledovat divokou bitvu o každý bod. U on-line Vás vítá EK29.