• 60 59:45
    2
    Radim SOBOTKA

Hippos Žďár n/S. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:8
branky: 15. Pavel Rous, 20. Tomáš Hrubý, 20. Tomáš Hrubý, 21. Ondřej Dvořák, 22. Jan Lukeš, 23. Tomáš Zeisel, 29. Pavel Rous, 41. Pavel Rous, 46. Tomáš Hrubý, 52. Tomáš Zeisel - 5. Josef Žáček, 6. Adam Křepinský, 19. David Coufal, 20. Adam Křepinský, 40. David Coufal, 51. David Coufal, 57. Jakub Mareš, 58. David Coufal; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Adam Sochor 25 - Tomáš Hlava 18; po třetinách: 3:4, 4:1, 3:3
60:00 Komentář domácích: Divoký zápas, ale důležité 3 body do tabulky. Za stavu 1:4 pro soupeře bylo těžké se do zápasu ještě vrátit, ale nám se to podařilo ještě během 1.třetiny, což považuji jako zásadní v dnešním zápase. Pomohli jsme si i přesilovkami, které nám dnes fungovaly. Hodně nám pomohli i diváci, kterých dnes přislo opravdu hodně, Za to jim patří obrovské poděkování. Děkujeme i soupeři za kvalitní zápas.
60:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): Po skvělém vstupu do utkání jsme bohužel předvedli mě nesmyslný výpadek ve druhé třetině, který už jsme, i když jsme prokázali neskutečné úsilí, nedokázali zvrátit. Bohužel jsme soupeři darovali naprosto laciné branky z před brankového prostoru. Kde chybí důraz, to dokáže soupeř potrestat. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům v hale i doma u přijímačů a teď musíme přepnout na vyšší rychlost a odmakat zbylé zápasy. Není snadné cesty, ovšem věřím v DRAČÍ SÍLU!
60:00 Střely ve 3. části: 5:21
59:45 Vyloučen hráč #9 Radim Sobotka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení
57:43 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #76 Jakub Hart (10:8)
57:43 Coufal si teď sám dojel až před Sochora a do odkryté brány s lehkostí zakončil!
56:39 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
56:39 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Jakub Mareš, asistoval #67 Michal Veselovský (10:7)
56:39 Jakub Mareš si i přes bolesti na noze počkal (a to doslova!) na gólovou situaci!
56:00 Dle slov časoměřiče pořádání se to ,,RUBE!". Potyčky, potyčky, potyčky...
53:40 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
51:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 10:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Tomáš Zeisel bez asistence (10:6)
51:27 Tomáš Zeisel se teď trefil na vzdálenější tyč! Gólman hostí už nemohl nic udělat!
50:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:6
50:19 Brodští se teď výborně koncentrovali na hru a v přihrávkách jsou přesnější!
49:36 Adam Sochor... Je dneska fakt mašina! Skvělý zákrok hlavou!
48:49 Vyloučen hráč #20 Jan Svoboda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za zvedání florbalky
47:09 Sochor teď vyskočil jak bystrá žabka a vyrazit vysokou střelu!
45:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 9:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (9:5)
45:16 Rous zpoza brány trefil Hrubého T. do oblasti břicha a míček byl najednou v bráně. Nikdo neví jak, ale je to fakt. Hippos ve vedení 9:5!
44:12 Střelu Suchého z otočky nedokázal nikdo z hostů dorazit.
41:55 Tak tomuhle se říká klasické vysočinské derby! Hra začíná být ostřejší, objevují se slovní komentáře hráčů, nervy pracují a každý si myslí, že má pravdu. Pravdu tu mají vščak vždy rozhodčí, kteří výborně drží hru v hranicích.
40:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #34 Tomáš Zeisel (8:5)
40:23 Zeisel si teď vyčíhal šanci za bránou, zpoza brány poté poslal na Rouse, který si počkal na vhodnou příležitost a zakončil do téměř odkryté brány! Hippos tedfy vstupuje do poslední třetiny oslavně...
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:04 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #47 Jan Suchý (7:5)
39:04 Po vydařené minutě domácích, kdy bylo tolik šancí, jak za tuto třetinu snad nebylo, Zeiselovi míček sjel z hokejky, čehož využil Coufal a následně trestal Sochora!
36:21 V nynější přesilovce si hosté nevytvořili žádnou zajímavou šanci, proto skóre zůstává stejné.
34:44 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za zdržování hry
32:27 Radim Sobotka tenhle zápas zachraňuje neskutečný šance Brodu..
30:48 Všichni domácí teď totálně zmatení, včetně Sochora, ale i přes to Sochor neuvěřitelně chytil letící střelu, ani neví jak!
29:10 Kábele nekompromisně brání, teď překazil akci Brodu tak, že vypíchl míček borcům dopředu. Domácí asi nečekali, takže z toho nebylo nic.
28:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #45 Michal Hrubý (7:4)
28:02 Rous z pravého mantinelu teď nechytatelně na zadní tyč poslal raketu!
27:41 Partl se teď vystavil bývalému extraligovému hráči, Davidu Coufalovi, a schytal tak bolavou střelu. Šikovný Benjamínek týmu!
26:48 Dnešnímu utkání přihlíží 147 utkání! Děkujeme!
24:42 Brod si teď velmi dobře hlídá obranu a snaží se hráče Hipposu nepustit do útočné oblasti.
22:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Tomáš Zeisel, asistoval #81 Pavel Rous (6:4)
22:37 Nához Pavla Rouse před bránu Hlavy výborně sedl Zeiselovi, který doráží!
21:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (5:4)
21:23 Dvořák O. si teď hezky našel Lukeše před bránou, tomu už nezbývalo nic jiného, než do odkryté brány uvést domácí do vedení!
20:25 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (4:4)
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý z trestného střílení (3:4)
19:53 Vyloučen hráč #16 Ondřej Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za držení
19:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #34 Tomáš Zeisel (2:4)
19:43 Totální zmatek zakončený dotlačovačkou do brány!
19:04 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #16 Ondřej Hart (1:4)
18:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:3
18:28 Sochor se teď po zákroku tak vypláznul na palubovku, že už se nestihl zvednout tak, jak by si domácí přáli.. Coufal využívá ,,prázdné" brány a skóruje.
17:35 Havlíčkův Brod zatím předvádí atletické výkony na hřišti. Tryskomyšky na hřišti, kterým Hippos chvilkama nestíhá...
14:55 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (1:2)
14:55 Hrubý T. napravo posílá přesnou přihrávku na nastraženého Rouse před Hlavovou bránou, která byla odkrytá tak akorát pro klidnou, vstřícnou střelu Rouse po zemi.
13:07 Vyloučen hráč #17 Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
13:07 Dvořák F. teď čapl míček a vyrazil po mantinelu. Plný síly, odhodlán nikoho nepustit k míčku, načež doplatil Mareš, který mu padl do cesty. Zkrátka bránění ve hře, ve tvrdé hře.
12:19 Brod se teď trochu stáhl a hra se tedy přesunula na polovinu hostů. Cink, cink, Hrubému T. zas zacinkala konstrukce nad Hlavou..
11:51 Klasická líbezná souhra mezi Rousem a Hrubým T... Zase kombinovali, vznikla dobrá střela, snažil se dorazit ještě Zeisel, akce zakončená drobnou pošťuchovačkou mezi oběma týmy.
09:35 Nynější střídání Jana Martínka drželo Brod v bezpečí. Martínkovo akční a výrazné bránění teď nedalo Hipposu ani jednu šanci.
09:12 Rous a Sobotka teď měli dvě šance zakončení, ale Hlava obě nebezpečné sviště zachytil.
08:08 Po chybě Boháčka Veselovský využívá krádeže míčku a rychlostí světla míří na Sochora. Sochor mentálně přítomný, při vědomí, bez obav vyráží levačkou.
05:36 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #88 Matěj Hlaváč (0:2)
05:36 Křepinský krásně umístěnou střelou z levého mantinelu nad Sochorovo rameno upravuje skóre v neprospěch domácích!
04:40 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #17 Jakub Mareš (0:1)
04:40 První minuty zápasu poměrně v rychlém tempu, také soubojů bylo vidět až až. Bylo tedy otázkou času, kdy se podaří zakončit. Úspěšnější tedy Brod. Žďár si však nenechal jen tak něco líbit a akce hostů do gólu úspěšně zarážel před bránou Sochora.
02:50 Coufal teď s míčkem proběhl celé hřiště až úplně nahoru, kde byl osekán domácími. Následuje hezký a přesný zákrok Sochorovy ruky.
02:30 Zeisel dnes zřejmě ve formě, hráče hostů s míčkem teď tak uháněl a napadal, že byl nucen zaběhnout za Hlavovu bránu.
01:01 Kábele si připisuje první střelu zápasu po celkem hezkých kombinacích domácích. Hlava pozorný, vyráží.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny úspěšnější pro domácí.
00:00 Dobrý večer, vážení příznivci kvalitního florbalu na Vysočině! Vítejte u dnešního on-line zápisu utkání mezi domácím celkem Hippos Žďár nad Sázavou a hostujícími TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Z posledního společného zápasu u hostů si hroši dovezli důležité body po výhře 7:6. Město Havlíčkův Bord leží na řece Sázavě a je významnou dopravní křižovatkou uprostřed České republiky. Milovníci Járy Cimrmana by měli ve vztahu k Havlíčkovu Brodu zbystřit, podle něj se totiž jedná o město přesně ve středu Evropy. Tipem na výlet tak bude trychtýř tomu věnovaný, a to v Sázavské ulici.  Přejeme Vám zajímavý zážitek a ať zvítězí tým lahodící Vašemu srdci.