• 54 53:14
    3:7
    (Fila)

FBC DESTILA SLAVKOV - 1. FBK Eagles Orlová 3:7
branky: 19. Radim Kroupa, 40. Jiří Blaha, 54. Jakub Holomek - 13. Tomáš Bečka, 19. Tomáš Bečka, 29. Lukáš Louda, 39. Michal Starostka, 45. Filip Matějka, 50. Martin Myška, 50. Martin Tököly; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Ondřej Horák 37 - Filip Kloza 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Dnes jsme si řekli, že vyhrajeme za každou cenu i za cenu, že nebudeme hrát pěkný florbal. Cíl jsme splnili a zlomili jsme hnus venkovní sérii. Děkuji všem za utkání.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Relativně vyrovnaný zápas plný osobních soubojů, zápas rozhodly šťastné góly hostů. Naše domací smůla nadále trvá......... Díky soupeřům, rozhodčím i divákům za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 12:19
58:50 Vojta Blaha netrefil z první prázdnou branku a na střídačce už ukázal že tu minutu nechce dohrát
56:29 Slavkov by potřeboval vstřelit 4 branky aby nejméně vyrovnal, možná když je rozhodčí vyloučí tak stihnou dorovnat
53:14 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:7
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek, asistoval #91 Radim Fila (3:7)
53:13 Dneska ty oslabení jedou! Slavkov už dává druhou branku v oslabení
52:56 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:26 Orlová sestřelila domácí dvěma rychlíma akcema a dvakrát skorovala
49:25 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
49:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #32 Lukáš Louda (2:7)
49:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #16 Martin Myška, asistoval #6 Adam Krmášek (2:6)
44:02 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (2:5)
44:01 Matějka střelou tahem z půlky prostřeluje Slavkovského golmana
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:45 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #10 Jiří Blaha, asistoval #88 Dominik Horák (2:4)
39:44 Dneska ty oslabení jedou, Jirka Blaha prostřeluje Klozu přímou střelou pod ruku
38:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Michal Starostka, asistoval #32 Lukáš Louda (1:4)
37:51 Vyloučen hráč #12 Jakub Holomek družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za zdržování hry
36:59 Zatím to vypadá že pro Orlovou bude lepší když budou hrát v oslabení protože se dostávají do více šancí jak při hře 5 na 5
36:36 Vyloučen hráč #90 Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
35:51 Oba týmy zatím drží perfektní golmani
31:17 Vyloučen hráč #6 Michal Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
31:05 Orlová odvolává brankáře při výhodě
28:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #12 Matyáš Pleva (1:3)
27:59 Už to vypadalo že branka nepadne, ovšem původně myšlená nahrávka se změnila na střelu a odrazila se Horákovi smolně do branky
26:03 První přesilovka zápasu uvidíme co Slavkov vymyslí
26:02 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zvedání florbalky
25:03 Rychlá hra na obou stranách, zatím sledujeme napínavý match
21:55 Starostka se chtěl obtočit kolem branky a dát gol ovšem Horák rychlím přesunem opět vše vychytal
20:00 Střely v 1. části: 6:15
18:52 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa bez asistence (1:2)
18:51 Kroupa využívá únik po chybné rozehrávce hostů v útočném pásmu a završuje střelu přímo do pravé šibenice
18:13 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka bez asistence (0:2)
12:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #18 Jakub Sasyn (0:1)
12:29 Bečka z rohu propálil Horáka do nepokrytého místa a dáva první branku v zápase
09:15 Slavkov se snaží vytvořit tlak v útočném pásmu, ovšem Orlová má všechno pohlídané
02:02 Janalík nevyužil špatné střídání hostů únikem na brankáře
00:37 Hnedka na začátku vychytal Horák brankovou šanci orlové