3:12
    Vít FRIEDL
    ()

Florbal Vsetín - FBS Olomouc 3:12
branky: 33. Ivan Zajíc, 38. Patrik Seevald, 40. Ivan Zajíc - 2. Matěj Pecha, 14. Tomáš Jelínek, 17. Jiří Novák, 20. Igor Macháček, 21. Tomáš Skoupil, 23. Tomáš Skoupil, 28. Igor Macháček, 35. Tomáš Jelínek, 43. Tomáš Skoupil, 45. Igor Macháček, 50. Martin Ambrož, 57. Vít Friedl; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Martin Hudeček; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 20 - Martin Navrátil 13; po třetinách: 0:4, 3:4, 0:4
60:00 Komentář domácích Seevald Patrik (Vedoucí): Dnes jsme na soupeře neměli. Byl lepší ve všech činnostech hry, byl to prozatím nejlepší tým, který jsme letos potkali. Soupeři přeji ať se jim letos postup vydaří. My se musíme sebrat, začít makat a vydřít si tu záchranu v soutěži. Děkujem divákům, soupeři a rozhodčím za dobře odvedenou práci.
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Jsme určitě velmi spokojení. že bereme tři body. Utkání jsme měli pod kontrolou od začátku až do konce. Škoda jen velkého množství drobných zranění. Zejména si ceníme, že jsme zvládli náročšnou sérii 6 venkovních utkání v řadě vždy se ziskem 3 bodů. Děkujeme soupeři za utkání. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
57:51 Matocha skvělý zákrok.
56:26 GÓL FBS Olomouc! 3:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl bez asistence (3:12)
55:43 Timeout FBS Olomouc
50:50 Jelínkova střela zabráněna Matochou.
49:34 GÓL FBS Olomouc! 3:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #12 Jiří Novák (3:11)
46:33 Valůšek padá za mantinel.
44:26 GÓL FBS Olomouc! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (3:10)
44:25 Skvělá souhra Macháčka a Kratochvila končí v bráně.
43:12 Olomouc má velmi rychlé přihrávky, Vsetín skvěle brání.
42:21 GÓL FBS Olomouc! 3:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #88 Jakub Godla (3:9)
41:45 Vaculík si ustlal za mantinelem.
40:01 Buly pro Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:36 Vsetín zkouší co nejvíce trefovat branku.
39:10 GÓL Florbal Vsetín! 3:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #36 Jakub Vrzal (3:8)
37:33 GÓL Florbal Vsetín! 2:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #10 Robin Macek (2:8)
35:33 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
34:47 GÓL FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (1:8)
32:56 GÓL Florbal Vsetín! 1:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #23 Ondřej Malý (1:7)
32:55 Zajíc trefuje vzdálenější šibenici a tím snižuje na 7:1.
32:47 Hra je velmi vyhrocená.
30:13 Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
28:12 Vyloučen hráč #6 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:34 GÓL FBS Olomouc! 0:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (0:7)
27:17 Vyloučen hráč #93 Jan Kováč družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
27:17 Macháček zbořil mantinel.
26:41 Vyloučen hráč #22 Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
24:31 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
23:39 Vyloučen hráč #22 Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:56 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil bez asistence (0:6)
22:52 Borik měl velkou šanci, ale netrefil.
20:28 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (0:5)
20:27 Akce 2 na 1 končí v bráně.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:47 GÓL FBS Olomouc! 0:4
18:53 Seevald sám na útočné polovině.
17:39 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
17:39 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
16:26 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jiří Novák, asistoval #16 Martin Ambrož (0:3)
14:53 Kratochvil zblokoval velkou šanci Vsetína.
13:31 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (0:2)
12:33 Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
09:18 Valůšek se zhoupnul na zemi.
06:00 Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil #13 Ivan Zajíc.
04:26 Husák probíhá přes obranu Vsetína.
02:49 Olomouc má mnoho šancí, proměnili zatím jen jednu.
02:04 Velmi aktivní hra u obou stran.
01:18 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #21 Vít Friedl (0:1)
01:17 Pecha trefuje šibenici.
00:01 Úvodní buly pro Olomouc.