• 60 59:45
    2
    Vladislav KITTEL

FBS Olomouc - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 7:2
branky: 4. Tomáš Jelínek, 15. Jan Kratochvil, 30. Tomáš Jelínek, 50. Jan Slaběňák, 53. Tomáš Skoupil, 56. Jan Slaběňák, 58. Bohdan Kopelec - 13. Adam Burýšek, 57. Petr Burýšek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 26 - Jan Klinka 24; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Asistent trenéra): Dnešní utkání mělo kvalitu hodnou i vyšší soutěže, soupeř ukázal své zkušenosti a velkou herní vyspělost. Od nás dnes výborný výkon do obrany i do útoku. Rád bych pozval všechny na nedělní charitativní utkání, které se bude hrát od 18:00 zde v naší nedobytné tvrzi. Děkuji soupeři za utkání. #hot16family
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Dvě třetiny jsme drželi krok, pak bohužel jsme nedali kontaktní gól a zápas se ve třetí třetině zlomil. Je to těžké s takovým soupeřem hrát na dvě lajny, ale i přesto si troufám říct, že odehráno se vztyčenou hlavou. Mrzí mě, že jsme Olomouc neprověřili v kompletní sestavě. Budu se opakovat, ale soutěž oprávněně vede ligu a přeju jim postup, zaslouží si to. Děkujeme našim fanouškům a rozhodčím a těšíme se na naše domácí prostředí.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:45 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:45 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
59:08 Novák J. těsně nad.
58:01 Tak co teď?
57:07 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (7:2)
57:07 A teď už zase ne.
56:34 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #71 Marek Lípový (6:2)
56:34 A vyšlo to.
56:30 Jičín to zkusi znovu v šesti.
55:56 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #26 Vojtěch Máca (6:1)
55:40 Hosté v šesti.
54:41 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
54:41 Na tribuně očividně koluje zázračná tekutina, která fanouškům vlévá očividně velkou sílu do žil
52:50 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #33 Matěj Pecha (5:1)
52:08 Vyloučen hráč #71 Marek Lípový družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:08 Na druhý pokus už to vyšlo, Skoupil z pravé strany vyšil šibeničku.
49:51 Antoniazi jako superhrdina výráží letící míček.
49:09 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:1)
49:09 Tentokrát již ostravská posila úspěšná a je to 4:1.
46:47 Tiki taka Slaběňáka s Mácou končí střelou nad.
45:48 Z tribuny se ozývá hlasitá podpora v čele s šéftrenérem klubu.
43:44 Dělovka olomouckého Pechiče prověřila Klinku.
41:50 Jelínek chtěl až moc do hry, málem z toho byly další dvě minuty.
40:29 Hosté začánají v přesilovce na míčku, uvidíme, co vymyslí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:50 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
39:50 Ten kluk je hroznej dřevorubec..
39:38 Standartka pro FBS a poslední šance v této třetině.
36:25 Jičínská přesilovka zatím bez větších šancí. Nervy však pracují na plné obrátky a je vidět vypjatost tohoto utkání.
34:53 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:15 Opět létá míček ze strany na stranu, více šančí mají ale hosté. Skvělý Antoniazi však drží domácí.
29:00 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (3:1)
29:00 Iniciativu opět přebrali domácí a Crosby zvyšuje na 3:1.
27:45 Jíčín teď aktivnější na míčku.
25:02 Momentálně je záživnější diskuze s PR manažerem domácího týmu než sledování utkání, které má poslední dvě minutky hluchou chvilku.
22:04 Burýšek vyslal nenápadné pokus z poloviny, Antoniazi s mírnými problémy zasahuje.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
18:54 Antoniaziho podpora se slovy "to je ono" vyjadřuje současný průběh utkání, kdy domácí nepouští Warriors k míčku.
16:35 Domácí se ubránili a už opět zahajují další útok.
14:59 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (2:1)
14:59 Krhovják vypíchl míček a v brejku předložil na Kratochvila, který nedal Klinkovi šanci.
14:16 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Máca družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky
13:55 Jelínek nadvakrát něúspěšně.
12:17 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:1)
12:17 Burýšek se ocitl sám před brankou domácích a z první zavěsil do víka.
07:01 Nenápadná střela Kosteleckého z poloviny a dobrý zákrok domácího golmana.
06:44 Hraje se ve velkém tempu, lítá se nahoru dolu.
04:57 Eichner se vytočil do středu a pálil tahem, přerovský rodák Antoniazi v brance FBS úspěšně zneškodnil tento pokus.
03:27 Kryštof Novák se vrátil z tanečního parketu ve velkém stylu a vyhrává buly proti kouči ostravského FBC, Jakubu Robenkovi.
03:24 GÓL FBS Olomouc! 1:0
03:24 Jelínek vyslal svou pověstnou dělovku a otvírá skóre utkání!
01:47 Jiří Novák vyslal z poloviny hřiště střelu, Klinka zasahuje.
00:10 Warriors ihned začali nebezpečným protiútokem, Antoniazi zasahuje.