2

3

4.

TROOPERS - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 8:9pn
branky: 27. Petr Voltner, 31. Petr Voltner, 43. Richard Makyča, 45. Jan Daler, 47. Vít Mlejnek, 56. Matěj Blažek, 57. Jan Věchet, 60. Ondřej Trávníček - 5. Ladislav Gál, 6. David Ležatka, 16. David Ležatka, 18. Ladislav Gál, 29. Samuel Kelemen, 30. Michal Hrabica, 39. Martin Ležatka, 43. Martin Ležatka, N Martin Ležatka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Michal Melichar 7, Kryštof Bartek 5 - Alexandr Pujin 26; po třetinách: 0:4, 2:3, 6:1, 0:0
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér): Pěkný zápas především pro diváky, od nás dobrý začátek, první gól hostů po naší chybě nastartoval hosty, kteří byli od páté minuty jasně lepší a dokázali šance přeměnit v góly. Druhá třetina od nás zlepšení, ale přesto jsme si s hrou soupeře nevěděli rady. Ve třetí třetině, jednoznačně od nás nejlepší výkon, dařilo se nám hrát to, co jsme si v šatně řekli a důležité bylo, že jsme dokázali proměňovat šance v góly. Ve hře třetí třetiny musíme pokračovat i v prvním ligovém utkání. Děkuji všem hráčům, hlavně za výkon ve třetí třetině, soupeři za korektní hru a hlavně divákům, že nás přišli podpořit. Trenér Ivo Bartek
Komentář hostů Petřík Lukáš (Trenér): Povedlo se nám dobře vstoupit do utkání a odskočit soupeři na rozdíl několika gólů, který jsme si drželi až do začátku třetí třetiny. Bohužel ve třetí třetině se nám po několika pochybeních v obraně soupeř začal přibližovat a postupně se mu podařilo skóre vyrovnat. Pro nás je důležité, že jsme nakonec zvítězili. V neděli nás čeká start nové sezony, do které chceme vstoupit vítězně. K tomu, ale  budeme potřebovat soustředěný výkon po celou dobu utkání. Děkuji soupeři a fanouškům.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #29 Petr Voltner , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #15 Martin Ležatka a vstřelil rozhodující gól (8:9).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #79 Marek Jedlička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #23 Adam Javořík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #46 Tadeáš Jelínek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #15 Martin Ležatka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #6 Jakub Poláček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #88 František Vykopal a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
62:50 Tvrdě vybojovaný míček Markem Jedličkou z rohu hřiště.
61:08 Prodloužení se hraje 5minut nebo do vstřelení rozhodujícího gólu.
60:01 Začalo prodloužení dnešního zápasu, které se hraje pouze 3+1. První trojka již vystřídala.
60:00 Střely ve 3. části: 13:3
59:36 GÓL TROOPERS! 8:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #79 Marek Jedlička (8:8)
58:50 Tým Troopers hraje v šesti.
58:19 Díky napínavému stavu utkání se probudilo i domácí publikum a povzbuzuje svoje hráče k vyrovnání stavu zápasu.
57:45 Timeout TROOPERS
57:08 Domácí družstvo Troopers si vyžádalo timeout.
56:50 GÓL TROOPERS! 7:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #71 Filip Zelníček (7:8)
55:10 GÓL TROOPERS! 6:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #79 Marek Jedlička (6:8)
54:17 Dvojce Ríša Makyča a Tadeáš Jelínek tentokrát pouze tyčka soupeřovi branky.
52:53 Efektní otočka se střelou Marka Paulíka
46:53 GÓL TROOPERS! 5:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #19 Jan Daler (5:8)
46:53 Dobře rozehraná standardní akce končí v síti Panthers zásluhou Víti Mlejnka.
45:14 Střelec třetí branky Troopers Ríša Makyča při své obranné práci zlomil florbalku, snad má náhradní, stejně šťastnou.
44:29 GÓL TROOPERS! 4:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #10 David Mati (4:8)
42:22 GÓL TROOPERS! 3:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:8)
42:22 Rychlý protiútok zvládlo proměnit duo Ríša Makyča - Táda Jelínek.
42:06 Po chybě v rozehrávce Otrokovice trestají gólem.
42:03 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #21 Michal Procházka (2:8)
41:00 Tyčku otrokovické branky označil svojí pěknou střelou Matěj Blažek.
40:01 Vstoupili jsme do třetí, závěrečné, třetiny utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:28 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #39 David Ležatka (2:7)
38:28 Bratrské duo Martin Ležatka a David Ležatka střílí sedmý gól do sítě Troopers, brankař Kryštof Bartek bohužel neudrží čisté konto.
36:44 Pěkná rychlá kombinace Matěje Blažka, Marka Jedličky a střílel OndraTrávníček, brankař Otrokovic byl na střelu připravený.
35:50 Domácí tým Troopers vystřídal brankaře, který si již připisuje svůj první zásah.
35:02 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Kryštof Bartek družstva TROOPERS
30:32 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #79 Marek Jedlička (2:6)
30:32 Vyloučený hráč Šimon Očadlík se na trestné lavici ani neohřál, protože Petr Voltner využívá hráčské přesily a střílí svoji druhou branku zápasu. Stejně tak svoji druhou asistenci si připisuje Marek Jedlička.
30:31 Vyloučen hráč #30 Šimon Očadlík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
29:52 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Michal Hrabica, asistoval #39 David Ležatka (1:6)
28:22 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #10 Samuel Kelemen, asistoval #91 Vladislav Šeďa (1:5)
28:22 Otrokovice odpovídají na gól Troopers rychlou brankou a stav utkání se opět mění.
26:43 GÓL TROOPERS! 1:4
26:43 Petr Voltner se dokázal prosmýknout přes tři otrokovické hráče a svůj únik zakončuje gólem za asistence Marka Jedličky.
24:33 První lajna předvedla velmi útočné střídání a šla zaslouženě vystřídat.
21:02 Za brankařem Otrokovic zazvonila tyčka.
20:01 Byla zahájena 2.třetina utkání, opět ve velmi rychlém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
20:00 První třetina nabídla rychlý florbal ze strany na stranu, střely na bránu však proměnili pouze hráči Otrokovic.
19:00 Začala poslední minuta 1.třetiny.
17:37 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #7 Tomáš Sovják (0:4)
15:07 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #39 David Ležatka, asistoval #23 Adam Javořík (0:3)
15:07 David Ležatka přehodil svojí střelou branku Michalu Melicharovi a soupeř se tak dostává do tříbrankového vedení.
10:53 Rychlá kombinace Marka Paulíka s Davidem Mati, těsně vedle.
09:24 Hraje se ve vysokém tempu s důraznými osobními souboji ......... prozatím bez vyloučení.
06:18 Střela s pádem Petra Voltnera minula jen o kousek branku Panthers
05:12 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #39 David Ležatka, asistoval #15 Martin Ležatka (0:2)
05:12 Opět nenápadná akce, která končí gólem v síti Troopers.
04:46 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #28 Lukáš Kubíček (0:1)
04:46 Gól padl na opačné straně po rychlé akci hostů.
03:52 Další pěkná akce, kterou předvedli Ondra Trávníček a Petr Voltner, bohužel míček nekončí v brance.
02:54 téměř 3 minuty se hrálo bez přerušení, hra zatím víc na straně Panthers.
01:23 Jan Daler prověřil pozornost brankaře Otrokovic.
00:01 Úvodní buly vyhráli hráči Otrokovic.