• 59 58:28
    1:9
    ()

Slovensko W - Česko W 1:9
branky: 2. Paulína Hudáková - 14. Michaela Kubečková, 20. Nela Jiráková, 26. Anna Brucháčková, 26. Eliška Chudá, 36. Eliška Krupnová, 43. Vendula Maroszová, 49. Michaela Mechlová, 53. Anna Brucháčková, 59. Anna Brucháčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radka Mládenková 41 - Jana Christianová 26; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:4
60:00 Česko si připisuje vysokou výhru 9:1 nad Slovenskem a postupuje tak do čtvrtfinále ze druhého místa skupiny B. Anna Brucháčková si připsala hattrick.
60:00 Střely ve 3. části: 9:17
59:30 Zápas pomalu končí.
58:30 Brucháčková kompletuje trefou do prázdné brány hattrick.
58:28 GÓL Česko W! 1:9
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková bez asistence (1:9)
58:00 Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:25 Další pokus Slovenska při hře v šesti.
56:06 Ratajová zkoušela nasadit magickou desítku, ale byla zablokována.
54:50 Slovenky už pouze pasivně brání a Češky létají po hřišti s míčkem na holích.
52:50 Krásná spolupráce Christianové, Ratajové a Brucháčkové končí osmou českou trefou.
52:49 GÓL Česko W! 1:8
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #24 Denisa Ratajová (1:8)
52:10 Mládenková vychytala samostatnou šanci Keprtové.
52:00 Krupnová netrefuje míček před poloodkrytou bránou.
50:50 Kombinace Slovenska končí jeho rozehrávkou v útočném rohu.
50:10 Následuje poslední komerční pauza tohoto utkání.
49:30 Šupáková mohla střílet do odkryté klece, ale přenechala Brucháčkové a ta trefila obránkyni.
48:40 Slovensko hraje s odkrytými zády.
48:05 Michaela Mechlová nyní projela středem hřiště jako nůž máslem a jednoduše zapisuje sedmou českou branku. Tohle Slovenky vůbec nezvládly.
48:04 GÓL Česko W! 1:7
Branku družstva Česko W vstřelil #13 Michaela Mechlová, asistoval #15 Šárka Staňková (1:7)
47:36 Christianová vyrazila míček a pak si jej chtěla také sebrat. Do hlavy jí ale vletěla její obránkyně a byla z toho pěkná skrumáž.
47:00 Červená v dobré pozici, byla ale zahnána do rohu a tam míček vybojovaly Češky.
45:36 Mechlová v sólo akci trefuje pouze hruď slovenské brankářky.
44:30 Vítkovická kanonýrka by si po své premiérové trefě přála ještě nějakou a lítá po hřišti s velkou chutí.
44:10 Maroszová v další akci předala Krupnové, ta Řepkové a ta trefila ruce skvěle zasahující slovenské brankářky.
43:30 Slovenky se ještě občas dostávají ke střelám, Christianová ale moc práce nemá.
42:28 Vendula Maroszová stála v pravý čas na správném místě a připisuje si velmi stylový první gól v ženské reprezentaci.
42:27 GÓL Česko W! 1:6
Branku družstva Česko W vstřelil #27 Vendula Maroszová, asistoval #21 Martina Řepková (1:6)
41:12 Rychlá česká kombinace končí na holích Slovenek a Česko tak znovu zakládá útok.
40:05 Krupnová vyhrála buly, její spoluhráčky ale míček ztratily a Christianová musela být ve střehu.
40:00 Ve druhé třetině Češky přebraly kontrolu celého zápasu a třemi brankami se dostaly do pohodlného náskoku 5:1.
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
38:59 Střela Keprtové ani dorážka Brucháčkové nekončí gólem a slovenská přesilovka končí.
37:30 Christianová zasahuje a je nepříjemně zasažena slovenskou dorážkou.
37:03 Vyloučen hráč #9 Nela Jiráková družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:25 Česko využívá svou první přesilovou hru na tomto šampionátu.
35:22 GÓL Česko W! 1:5
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #24 Denisa Ratajová (1:5)
35:10 Na hřišti už se znovu prohání také Martina Řepková a je tedy v pořádku.
34:55 Ke gólu nedošlo a Česko tak hraje přesilovou hru.
34:53 Lukáš Procházka si bere trenérskou výzvu a chce překontrolovat, že míček po nahození Suché nepřešel brankovou čáru.
34:52 Vyloučen hráč #2 Alžbeta Ďuríková družstva Slovensko W na 2 minuty za bránění ve hře
34:20 Suchá byla vytlačena za mantinel a poprvé se tak bude vylučovat.
33:57 Halou se nese potlesk patřící Martině Řepkové, která po ostrém direktu kolenem do hlavy opouští hřiště na vlastních nohách.
33:56 Řepková zaváží míček na útočnou polovinu, záhy se ale střetává s Vendulou Beránkovou. Tohle nevypadá vůbec dobře.
32:10 Skákavý míček teď minul nohu zasahující Jany Christianové.
31:54 Zápas se překlenul do své druhé půle a hra je teď o něco klidnější.
30:02 Češky dlouho drží míček a na hřišti to vypadá jako slovenské oslabení.
29:10 Ratajová jedovatou střelou těsně míjí horní roh brány.
28:45 Slovenky si teď zahrají volný úder z nebezpečné pozice.
27:59 Další rychlá česká kombinace a Krupnová jen tak tak neskóruje.
25:59 Christianová lapila dvě velké slovenské šance.
25:27 Slovenská hra se hroutí jako domeček z karet a Česko získává nadvládu nad tímto duelem.
25:26 GÓL Česko W! 1:4
Branku družstva Česko W vstřelil #2 Eliška Chudá, asistoval #16 Eliška Trojánková (1:4)
25:02 GÓL Česko W! 1:3
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #9 Nela Jiráková (1:3)
25:00 Brucháčková deptá slovenské obránkyně a z její skvělé práce těží Česko třetí brankou!
24:44 Obrovská šance Slovenek! Christianová teď měla při zákrocích velké štěstí.
24:01 Kubečková v šanci míjí bránu.
23:30 Češky po pauze hodně zrychlily své kombinace a Slovenky pomalu přestávají stíhat.
22:35 Šikovná teč Řepkové hodně vystrašila slovenskou gólmanku.
21:57 Dopředu se nejprve hnala úplně osamocená slovenská hráčka, z protiútoku zase běžela sama Brucháčková, ani jedna akce ale neskončila gólem.
20:45 Klubalová zkoušela dlouhý zátah, ale míček nechala za sebou a dopředu jdou Slovenky.
20:05 Úvodní buly druhé třetiny putuje na hole českých florbalistek.
20:00 První třetina federálního derby byla hodně vyrovnaná a dlouhou dobu z ní měly více Slovenky. Po úspěšné dorážce Kubečkové a trefě Jirákové ale vede Česko.
20:00 Střely v 1. části: 10:16
19:55 Série nepřesných českých střel končí tuhle třetinu.
19:20 Tak tohle bude Slovenky mrzet ještě hodně dlouho. Po skvěle odehrané třetině inkasují gól do šatny a Česko vede.
19:11 GÓL Česko W! 1:2
Branku družstva Česko W vstřelil #9 Nela Jiráková, asistoval #7 Anna Brucháčková (1:2)
19:00 Slovenky jsou po průběhu první třetiny hodně motivované a svým soupeřkám nedávají nic zadarmo.
18:17 Christianová zachraňuje český tým.
16:59 Faktorová měla na holi druhou slovenskou branku, ale nezvládla zakončit blafák.
16:32 Krupnová se předvedla skvělým obranným zákrokem a skvělou trefou odpálila vysoký míček před dorážející Červenou.
16:00 Hra se po české brance hodně zklidnila a oba kádry teď hrají spíše o čas.
13:20 Tak tohle byla velká přetahovaná. Nejprve dobře zasáhla slovenská brankářka, na dvě následné dorážky ale nestačila a Michaela Kubečková tak srovnává na 1:1.
13:19 GÓL Česko W! 1:1
Branku družstva Česko W vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #2 Eliška Chudá (1:1)
11:56 Brucháčková zavezla míček na útočnou polovinu a její spoluhráčky kombinují okolo brány.
10:55 Po komerční pauze rozehrávají Češky a snaží se najít skulinku ve slovenské obraně.
10:00 Suchá v šanci promáchla a následně ztratila míček.
08:40 První gólová šance pro Slovensko končí pouze zákrokem české brankářky.
08:30 Teď Christianová čelila dalšímu mini nájezdu, naštěstí pro ni ale zasáhla nohou.
08:10 Češky se snaží, ale zatím se nemohou dostat do žádné pořádné kombinace. Hra je velmi rychlá.
08:09 Slovenské florbalistky se ještě nedostaly k žádné pořádné střele, i tak ale stále vedou.
07:06 Další zákrok slovenské gólmanky a míček drží její spoluhráčky.
06:40 Trojánková v obrovské šanci, kterou ale hatí skvělý zákrok slovenské brankářky!
05:59 Rychlá kombinace tří českých hráček, Slovenky ale dobře brání.
05:01 Tribuny ožívají pokřikem "My chceme gól" a Češky se o to poctivě snaží.
04:00 Teď se ale do velké šance dostala Chudá. Malé brankoviště si hlídá slovenská brankářka.
03:40 Slovenský národní tým zkušeně drží míček a svého soupeře k ničemu nepouští.
02:57 Slovenky jsou teď při velké chuti a Češky budou muset tuhle euforii zastavit.
01:50 Souboj dvou hráček, které se dobře znají z české extraligy, vyhrála střelkyně Paulína Hudáková. Blafákem posílá svůj tým do vedení a znovu obléká mikinu a jde na lavičku.
01:48 GÓL Slovensko W! 1:0
Branku družstva Slovensko W vstřelil #30 Paulína Hudáková z trestného střílení (1:0)
01:45 Trojánková zatáhla za záchrannou brzdu a rozhodčí nařizují trestné střílení pro Slovensko!
01:11 První standartní situace pro Česko a míček rovnou proskákal přes malé brankoviště Slovenska.
00:20 Řepková okamžitě využívá svou rychlost a skoro se dostala do samostatného úniku.
00:05 Slovenky dnes nastupují v bílých dresech, Češky zase v červených. Úvodní buly jde na stranu slovenského národního týmu a zápas tak startuje.
00:00 Zdravím všechny florbalové fanoušky! Za malou chvíli začne zápas posledního kola základní části skupiny B mezi Českem a Slovenskem, ve kterém se bojuje o poslední přímé postupové místo do čtvrtfinále.