59
  • 59 58:10
    Švýcarsko W

Švédsko W - Švýcarsko W 4:2
branky: 4. Wilma Johansson, 11. Ellen Rasmussen, 37. Ellen Bäckstedt, 51. Wilma Johansson - 17. Laila Ediz, 48. Céline Stettler; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lovisa Hedin 24 - Lara Heini 44; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1
60:00 Sympatický výkon švýcarských hráček na postup do finále nestačil a uvidíme tak znovu severské derby.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:30 Jedna z florbalistek Švýcarska navíc upadla před dorážkou do prázdné brány a je rozhodnuto.
59:20 Švýcarské florbalistky to zkoušejí v šesti, zatím se ale nedostaly k žádné pořádné střele a tohle už nestihnou.
58:10 Timeout Švýcarsko W
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Švédky se drží míčku zuby nehty.
55:00 Švédsko si vyžádalo trenérskou výzvu a po kontrole videorozhodčího nebyl potvrzen gól, takže se pokračuje dál.
50:55 Ve chvíli, kdy se Švýcarky trochu nadechly, je tady čtvrtá švédská branka a tohle klidně může být rozhodnutí celého zápasu.
50:53 GÓL Švédsko W! 4:2
Branku družstva Švédsko W vstřelil #13 Wilma Johansson, asistoval #15 Ellen Bäckstedt (4:2)
50:10 Máme tady posledních deset minut třetí třetiny a Švédky se teď snaží za každou cenu udržet míček.
47:45 Švýcarky trestají zmiňovanou neukázněnost svých soupeřek a zadělávají na velké semifinálové drama.
47:43 GÓL Švýcarsko W! 3:2
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil #10 Céline Stettler, asistoval #17 Isabelle Gerig (3:2)
47:35 Vyloučen hráč #27 Moa Andersson družstva Švédsko W na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:21 Švédky jsou v tomto zápase docela neukázněné a hrají již třetí oslabení.
46:20 Vyloučen hráč #14 Moa Tschöp družstva Švédsko W na 2 minuty za blokování florbalky
45:50 Švýcarky se snaží vstřelit toužený kontaktní gól, ale Švédky se už hodně soustředí na obranu.
42:05 Třetí třetina se rozběhla ve velkém tempu a Heiniová teď schytala nepříjemný zásah do prstů na ruce.
40:00 Střely ve 2. části: 22:7
39:45 Druhá třetina končí a uvidíme, jak bude po pozdní švédské brance probíhat ta třetí.
38:20 Švédky se po třetí brance viditelně uklidnily a nyní znovu drží míček.
36:46 Tohle je velká smůla pro Švýcarsko, protože se svým soupeřem svádělo celou druhou třetinu opravdu vyrovnanou partii. Nyní se ale prosazuje Backstedtová a je to 3:1 pro Švédky.
36:45 GÓL Švédsko W! 3:1
Branku družstva Švédsko W vstřelil #15 Ellen Bäckstedt, asistoval #14 Moa Tschöp (3:1)
36:00 Heiniovou teď zachránily dvě tyčky v rozmezí pěti vteřin. Švédky tlačí.
33:00 Ve švýcarské přesilovce jsme viděli spíše šance Švédek, skóre se ale nemění.
30:55 Ruttimannová se hnala do samostatného úniku, po záseku jí ale faulovala švédská hráčka a je tady oslabení Švédska.
30:54 Vyloučen hráč #24 Ida Sundberg družstva Švédsko W na 2 minuty za sekání
29:09 Nádherná kombinace švédských florbalistek končí skvělým zákrokem Heiniové.
27:20 V hale zvoní švýcarské břevno po akci Wilmy Johanssonové!
25:45 Další velká šance pro florbalistky v červeném.
24:50 Velkou šanci pro Švýcarsko hatí skvělá švédská brankářka.
22:30 Švýcarky nastoupily do druhé třetiny velmi aktivně a zatím drží se svými soupeřkami krok.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:20 Švédky měly v posledních minutách spoustu střeleckých pokusů, přes švýcarskou brankářku je ale nedostaly a stále tak trvá kontaktní rozdíl.
16:08 Obrovskou chybu švédské obránkyně využívá Edizová, která snižuje na 1:2.
16:07 GÓL Švýcarsko W! 2:1
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil #7 Laila Ediz bez asistence (2:1)
16:03 Hraje se opravdu ve vysokém tempu a obě gólmanky jsou pravidelně v zápřahu.
13:30 Florbalistky Tre Kronor pohodlně drží míček a od prvních minut si tento zápas podmaňují. Drží je také jejich brankářka, která je zatím stoprocentní.
10:26 Rasmussenová si vzala míček, proběhla celé hřiště a přesnou bombou pod horní tyčku zvyšuje na 2:0 pro Švédsko.
10:25 GÓL Švédsko W! 2:0
Branku družstva Švédsko W vstřelil #8 Ellen Rasmussen bez asistence (2:0)
10:00 První přesilovou hru za sebou mají také florbalistky Švýcarska. Za celou dobu v ní ale nedokázaly prostřelit švédský blok a skóre se tak nemění.
07:56 Vyloučen hráč #4 Jonna Stenvall družstva Švédsko W na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:30 Švýcarky se snažily kombinovat, po jejich ztrátě ale Švédky okamžitě nebezpečně vystartovaly dopředu a dá se očekávat, že takto bude probíhat celý zápas.
03:15 Technický prohřešek Švýcarky stál první oslabení a také inkasovanou branku. Heiniová s touhle rychlou kombinací nemohla nic dělat.
03:14 GÓL Švédsko W! 1:0
Branku družstva Švédsko W vstřelil #13 Wilma Johansson, asistoval #14 Moa Tschöp (1:0)
02:43 Vyloučen hráč #12 Seraina Fitzi družstva Švýcarsko W na 2 minuty za špatné střídání
02:10 Švédky se dostaly do první nebezpečné akce a míček poskakoval po brankovišti Heiniové.
00:05 Druhé semifinále tohoto mistrovství světa právě odstartovalo. Švédky hrají ve žlutých dresech, Švýcarky v červených.