6:7
    Sebastian ARNLUND
    (Berggren)

Švédsko U19 - Česko U19 6:7
branky: 3. Emil Hellgren, 13. Jakob Jonsson, 33. Felix Berggren, 40. Liam Ahlin, 45. Victor Jensen, 56. Sebastian Arnlund - 9. Jakub Vařecha, 24. Lukáš Holásek, 25. Kosťantyn Šlosar, 25. Ferdinand Tomášek, 26. Daniel Grézl, 34. Lukáš Holásek, 35. Daniel Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Noel Björkeby 14 - Lev Kliment 27; po třetinách: 2:1, 2:6, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 19:2
59:42 Velký tlak švédského celku! Vizváry vyhazuje a Švédům už moc času nezbývá!
59:06 Švédi to zkoušejí v šesti!
58:30 Bureš to udělal skvěle proti napadajícím protihráčům, český tým získává cenné sekundy v útočné třetině.
57:24 Hellgren měl zcela odkrytou branku, ale trefil pouze tyč!
56:56 Švédi vysoko presují, což českému týmu dělá velké problémy.
56:31 Obrovská šance Švédska, kterou maří vynikajícím zákrokem Lev Kliment, který tak drží svůj celek!
55:42 Rychlý protiútok českého týmu táhl Marghold, jenž našel Tomáška. Odchovanec Kladna nedokázal vyzrát na švédského brankáře.
55:20 GÓL Švédsko U19! 6:7
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #8 Sebastian Arnlund, asistoval #18 Felix Berggren (6:7)
55:03 Nepřesnou rozehrávku českého týmu Švédi využít nedokázali, Šlosar předvedl parádní obranný zákrok.
53:26 Bureš udržel míček při tlaku soupeře, našel Bergmana, který pálil z jedné do boční sítě.
52:46 Klápa odvedl dobrou práci v útočné třetině, v důrazném souboji vybojoval míček na českou stranu.
51:37 Švédský tým přidává na rychlosti, poslední minuty patří rozhodně Švédsku, které tlačí na útočné polovině.
49:01 Po dalším rychlém přenesení pálil Lundholm do tyče!
47:42 Bergman našel křižnou přihrávku Holáska, jehož rána bez přípravy končí v náručí švédského brankáře.
46:07 Dolješ se hnal do dalšího útoku, situaci vzal na sebe a svojí dělovku poslal pouze do břevna!
44:44 GÓL Švédsko U19! 5:7
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #11 Victor Jensen, asistoval #13 Liam Ahlin (5:7)
44:32 Vyloučen hráč #11 Šimon Ruber družstva Česko U19 na 2 minuty za blokování florbalky
44:19 Míček po nedohodě švédského týmu se odrazil k Vařechovi, který v další dobré šanci nemířil přesně.
43:25 Švédi přitlačili český výběr na jeho polovině, dvě nebezpečné střely mířily na Klimenta, ten byl opět připraven.
41:33 Po špatné rozehrávce českého týmu pálil Berggren, na jeho přízemní střelu byl Kliment připraven.
40:40 Hned v úvodu třetí dvacetiminutovky mohl navýšit vedení Vařecha, svým pokusem však branku soupeře těsně přestřelil.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:45 GÓL Švédsko U19! 4:7
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #13 Liam Ahlin, asistoval #20 Ted Di Luca (4:7)
38:25 Švédi zachytili přihrávku Margholda a předvedli rychlý protiútok. Na jeho konci stál Berggren, jehož ránu Kliment vyrazil maskou mimo hřiště.
37:09 Další dobrý tlak druhé české formace, postupně pálil Vařecha i Kos. Ani jeden však další branku rozjetého českého výběru přidat nedokázal.
35:26 Odražený míček si před švédskou brankou našel Bergman, který ze vzduchu trefil pouze boční síť švédské branky.
34:29 GÓL Česko U19! 3:7
Branku družstva Česko U19 vstřelil #19 Daniel Dolejš, asistoval #23 Jakub Vařecha (3:7)
34:29 Sedmá branka ve švédské brance! Vařecha adresoval přihrávku na Daniela Dolejše, který nedal brankáři šanci!
33:51 GÓL Česko U19! 3:6
Branku družstva Česko U19 vstřelil #29 Lukáš Holásek, asistoval #9 Filip Bergman (3:6)
33:51 Český tým využívá další přesilovou hru, po střele Bergmana se míček odrazil k Lukáši Holáskovi, který neměl problém ho uklidit do sítě!
32:47 Vyloučen hráč #17 Anton Söderquist družstva Švédsko U19 na 2 minuty za držení
32:39 GÓL Švédsko U19! 3:5
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #18 Felix Berggren, asistoval #14 Oliver Mendoza Nyberg (3:5)
31:35 Dvě velké šance Švédska během několika sekund, obě dvě končí na skvěle chytajícím Klimentovi.
31:12 Nepřesnou rozehrávku Kose se pokusil využít Di Luca, jenž pálil od mantinelu pouze do náruče Klimenta.
30:38 Češi mířil do další útočné akce, Wertheim vzal situaci na sebe, ale svým pokusem branku přestřelil.
28:44 Český tým je po vstřelených brankách na vlně, na švédskou branku míří jedna akce za druhou.
28:06 Dolejš se řítil do další útočné akce, tentokráte však svůj pokus směřoval pouze do nohy švédského obránce.
27:28 Bergman si udělal prostor k zakončení, natáhl od mantinelu a vypálil. Tentokráte švédský brankář podržel svůj celek.
25:50 GÓL Česko U19! 2:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #28 Daniel Grézl, asistoval #23 Jakub Vařecha (2:5)
25:50 Český tým prožívá fantastický start do druhé periody, branka Grézla byla již čtvrtou vstřelenou a svěřenci Ladislava Štancla, tak jdou už do tříbrankového vedení!
24:55 Timeout Švédsko U19
24:55 GÓL Česko U19! 2:4
Branku družstva Česko U19 vstřelil #20 Ferdinand Tomášek, asistoval #14 Nikolas Vizváry (2:4)
24:38 GÓL Česko U19! 2:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #28 Daniel Grézl (2:3)
23:53 GÓL Česko U19! 2:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #29 Lukáš Holásek, asistoval #21 Petr Marghold (2:2)
23:53 Holásek zaskočl švédského brankáře střelou od mantinelu, přesná rána pod horní tyč srovnává stav!
23:36 Švédi zatím excelují v blocích, další rána Pecky opět končí na švédském obránci.
22:18 Šlosar pálil po nabídce od Vařechy, jeho rána však končí na bloku švédského zadáka.
21:36 Grézl inkasoval při napadání soupeře tvrdou ránu u mantinelu, zatím se však pokračuje bez dalšího vyloučení.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:43 Do přečíslení dva na jednoho se řitili Švédi, Lev Kliment se však vyznamenal parádní zákrokem!
19:36 Daniel Dolejš se krásně otočil a nebezpečně pálil, další dělovka milevského útočníka končí těsně nad brankou.
18:46 Švédsko více jak minutu přimáčklo český tým na jeho polovině, vše zachránil Tomášek, který vypíchl míček a umožňuje své formaci vystřídat.
15:31 Bureš pěkne přečetl rozehrávku Švédů, jeho následný pokus mu nevyšel, švédský brankář neměl problém zasáhnout.
14:31 Tomášek nepřesně hledal spoluhráče, čehož se snažil využít Lundholm. Na poslední chvíli do střely švédského útočníka stačil vložit hůl Pecka.
13:31 Šlosar šikovně přešel přes protihráče, našel Dolejše, který nebezpečně pálil. Jeho rána těsně minula švédskou svatyni.
12:59 GÓL Švédsko U19! 2:1
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #10 Jakob Jonsson, asistoval #24 Emil Hellgren (2:1)
12:41 Češi se dostali do přečíslení tři na jednoho, Holásek ale nedokázal propasírovat míček na své spoluhráče.
10:56 Vizváry si prohodil soupeře a následně vypálil, vítkovický útočník však trefil pouze blok švédského zadáka.
10:17 Český tým ožil po vstřelené brance, průběh utkání se tak srovnává.
09:11 Švédský brankář musel hasit další nebezpečnou ránu Pecky, ani dorážka Vizváry si cestu do branky nenašla.
08:29 GÓL Česko U19! 1:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #19 Daniel Dolejš (1:1)
08:29 Český tým srovnává! Po vytočení Dolejše zpoza branky se dostal k míčku Jakub Vařecha a přesnou ranou na vzdálenější tyč využívá početní výhodu!
07:31 Český tým se zatím nedostal k ohrožení švédské branky, Švédi jsou v obraně zatím precizní.
06:45 Vyloučen hráč #28 Hugo Nording družstva Švédsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře
06:45 Nording usedá na trestnou lavici, český tým má možnost poprvé v zápase se prosadit při přesilové hře.
05:34 Nyberg předvedl pěknou individuální akci, po které pálil tahem. Jeho projektil skončil těsně vedle české branky.
02:43 GÓL Švédsko U19! 1:0
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #24 Emil Hellgren, asistoval #11 Victor Jensen (1:0)
01:41 První pokus zápasu obstaral Ondřej Pecka, který natáhl k dalekonosné ráně a prověřil brankáře soupeře.
01:20 Český tým byl trpělivý při rozehrávce soupeře, Švédi naopak udělali chybu a český tým se dostává k míčku.
00:33 Míček končí za mantinel po odrazu od Bureše, k míčku se poprvé dostává švédský celek.
00:01 Úvodní buly vyznělo pro český tým, který je hned pod tlakem při napadání soupeře.